Отговори
# 705
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526

На Чачко, му е много забавно, как си личи само  Joy Joy Joy Joy

# 706
# 707
  • Мнения: 16 079
Я ,бържи и Каптана на линия Laughing

# 708
# 709
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Маман, у тубата го скивах, като им написах имената на тия двамата, а то може да не са го давали, не знам беше някакъв репортаж, ама аз я изрязах тая досадница с пердетата дет се е увила  Joy Joy Joy Joy

# 710
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Успях, успях на фииналната права  #Crazy


Хайде Маман, надявам се да ти хареса, че много му се претрисах Heart Eyes Hug Hug  


Айййййййййййййй, Ирчок  Hug Heart Eyes Heart Eyes, страхооооооооооотна клипара  smile3501 smile3501 smile3501 smile3501
То музиката, динамика, "смяна на партньора", смях, екшън  newsm51 newsm51 и най-важното Систърските убавци  Naughty Laughing
Да си кажем, че не са мойте убавци, ех, Морганчо става smile3503, ама ме накефи клипа Grinning Hug Hug Hug

# 711
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 064
Санемката не сме я разОждали из кордорти на диспансерЯ много отдавна


Ретуит  Grinning  убава си е   Heart Eyes

# 712
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526

Айде и една сополка  hahaha hahaha hahaha
Гъбак  Heart Eyes Hug
Нейните са само, да им се радва, само Вултурите ги беше хванала липсата, ама тя нещо ги разлюби  hahaha hahaha hahaha

# 713
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Маман, у тубата го скивах, като им написах имената на тия двамата, а то може да не са го давали, не знам беше някакъв репортаж, ама аз я изрязах тая досадница с пердетата дет се е увила  Joy Joy Joy Joy

Мани, пък аз снощи кат не знам как е името на Морганчо  ooooh! (е, ся знам, де Mr. Green), па тръгнах да го търся из гуги с "вампири филми", па вампири сериали", па викам, хоппп, този е, и после му зех именцето, та да му зема фотка  Laughing Joy Joy Joy И те така, ама не ме питай как се казва Хиндито, него пак от "Малка булка" и ей го на  Laughing Joy Joy Joy Joy Joy

# 714
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Ма много обичам кога мойте мъже никой не ги харесва... Party Party Party Party
Не водим войни и са си мои, мои, мои.... newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44

Чей да изиграем танца на радостта...заваля накрая.... newsm19 newsm19 newsm19 newsm19 newsm19 newsm19 newsm19 newsm19 newsm19 newsm19 newsm19 newsm19 newsm19 newsm19 newsm19 newsm19 newsm19

# 715
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Ето, наща Зизулина мила, одърте с година  Tada
Нека да е здрава и щастлива, щото много си я бива Party
Веселбата е голяма, с нарцисти4ната и драма #Silly
Ирка е изпаднала във треска, клип да сдипли до нощеска  Mr. Green
щото Зиз така и ре4е, да е три минути ве4е Naughty
Нека да е здрава, весела, засмяна, за купона, първа дама Crazy
Зизулинка, сладка, свежа, най оби4ам да нарежда,
кви проста4ки сме големи, луди, отка4ени  newsm19
Нека да е жива, здрава и приятелите си да не забравя Party

Затова наздравица на този ден вдигни,
и запомни, 4е имаш ти, приятели добри Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Ето го и нашата Деса-поетеса  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Браво на Мичонка  smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 много ми хареса  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Чакай и аз да аплодирам  smile3501 smile3501 smile3501
Мимчо Hug Heart Eyes Heart Eyes, страхотно стихотворно пожелание  Hug Hug

# 716
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Маман, у тубата го скивах, като им написах имената на тия двамата, а то може да не са го давали, не знам беше някакъв репортаж, ама аз я изрязах тая досадница с пердетата дет се е увила  Joy Joy Joy Joy

Мани, пък аз снощи кат не знам как е името на Морганчо  ooooh! (е, ся знам, де Mr. Green), па тръгнах да го търся из гуги с "вампири филми", па вампири сериали", па викам, хоппп, този е, и после му зех именцето, та да му зема фотка  Laughing Joy Joy Joy И те така, ама не ме питай как се казва Хиндито, него пак от "Малка булка" и ей го на  Laughing Joy Joy Joy Joy Joy
Да ти кайм на хиндито и аз не го знам...и го търсим кат тебе... Joy Joy Joy hahaha hahaha hahaha hahaha

# 717
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Ирчоче  Hug, много тенкс за туити поста  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Бест френдче  Hug Heart Eyes Heart Eyes

# 718
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Маман, у тубата го скивах, като им написах имената на тия двамата, а то може да не са го давали, не знам беше някакъв репортаж, ама аз я изрязах тая досадница с пердетата дет се е увила  Joy Joy Joy Joy

Мани, пък аз снощи кат не знам как е името на Морганчо  ooooh! (е, ся знам, де Mr. Green), па тръгнах да го търся из гуги с "вампири филми", па вампири сериали", па викам, хоппп, този е, и после му зех именцето, та да му зема фотка  Laughing Joy Joy Joy И те така, ама не ме питай как се казва Хиндито, него пак от "Малка булка" и ей го на  Laughing Joy Joy Joy Joy Joy
Да ти кайм на хиндито и аз не го знам...и го търсим кат тебе... Joy Joy Joy hahaha hahaha hahaha hahaha
Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Нищо, той нали е твой, твой, твой и може само на "мило" да му говориш, що ти е да му знаеш името  Mr. Green Joy Joy Joy Joy Joy

# 719
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Гъбак, то и аз индиеца не го знам  hahaha hahaha hahaha hahaha
Като се загелпих из темата им, викам бреееее тя кой сериал гледа от тия всичките, че чета постовете и, ама тя героите описвала само и не мога вдена, само разбрах, че някой я е ядосал и не е писала известно време, а и някой я е докладвал, а тя па там поне един ред спам да има  Joy Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт