А дали?

  • 3 118
  • 85
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 7 038
Не се притеснявай, може би е още рано. Всички мами тук ще ти стискаме палци да се появят двете чертички.

# 16
  • Мнения: 2 587
Аз направих два теста с отрицателен резултат преди да разбера че съм бременна.Първият беше след три дневно закъснение,вторият след две седмици и чак третият беше положителен.Дано да е това което искаш,просто изчакаи още няколко дни.Стискам палци за две чертички.

# 17
  • Мнения: 3 932
 EFP EFP
fingerscrossed Стскаме палци отдалече и чакаме добрата новина fingerscrossed

# 18
  • Мнения: 7 474
Въэможно е да си бременна, ще чакаме развитие! Peace

П.П. За да не отварям нова тема да попитам да ли е въэможно теста да е положителен, ако след 1ч. се е появила втора много бледа чертичка? newsm78

# 19
  • Мнения: 1 753
Много е вероятно да си бременна. С каква продължителност ти е цикъла?

Моят цикъл е много дълъг и при двете бременности тестовете ми даваха отрицателни резултати 1 седмица след закъснението. Положителния резултат дойде някъде 2 седмици след това при това с мнооооого бледа втора чертичка - почти незабележима...

# 20
  • Мнения: 1 622
Ами нали ви казвам, симптомите ги имам от 1-2 седмици. Преди 10 дни пътувахме през почивните дни от София до Трявна и обратно. И в двете посоки едва издържах първите 100 км - толкова много ми се пишкаше. Никога не бях изживявала такова напрежение в отедлителната си ситема, а инъче съм от държеливите! Но тъй като подутите гърди при мен са и ПМС, затова ме обхващат съмнения. Но сега като че ли болката е по-всеобхватна и настойчива. Аз ще послушам всички вас, мили момичета и ще си направя следващия тест едва другата седмица в началото, а как ще изтрая дотогава не знам - сигурно въобще няма да мога да спя нощем! Но ще ви държа в течение, а вие не спирайте да ми пишете!  Simple Smile

# 21
  • Мнения: 3 760
Избързала си с теста според мен. Мисля, че може и да си бременна. Стискам палци Praynig
И аз така мисля. Тестовете понякога грешат /в смисъл отрицателните/. Изчакай още няколко дни и повтори теста.
От сърце ти пожелавам да си бременна!  bouquet

# 22
  • Мнения: 357
Мисля, че е много вероятно да си бременна! Wink
Колежката ми беше споделила, че като забременяла първото, по което разбрала, че е бременна са били гърдите, дори преди да си е направила тест.
Когато аз забременях, си усетих гърдите напрегнати още на втория ден от закъснението и си знаех, че съм бременна, но изчаках още два дни преди да направя теста. Оказа се положителен!
Стискам палци и при теб да е така!  bouquet

# 23
  • Мнения: 3 116
И аз стискам палци да си бременна, и да ни информираш как седят нещата   bouquet

# 24
  • Мнения: 223
пожелавам ти да са две чертички следващият път като си направиш теста и хубаво и здраво бебче   ylinfant след това Grinning

# 25
  • Мнения: 3 216
Пожелавам ти новия тест да е положителен.Ще стискам палци.Имаш всички шансове.
Аз не мисля,че честото ходене по малка нужда е признак на бременност,Ако не сьм права моля поправете ме.Но ми се струва ,че това се показва в по-големите месеци,т.е. когато плода нарастне и започне да притиска пикочния мехур.Обаче гьрдите са абсолютен показател и при мен беше така.
Ще чакам хубавите новини. Praynig Praynig Praynig

# 26
  • Мнения: 1 464
Аз също първия симптом по който познах че съм бременна бяха подутите гърди,на мен също ми се пишкаше още първата седмица от закъснението.Теста ми беше със съвсем бледа втора чертичка а го напрвих 10 дни след закъснението Rolling EyesТрябва да се въоръжиш с търпение и да чекаш мила,успех ти пожелавам! Hug  bouquet

# 27
  • Мнения: 3 478
Май честитки ще ти предстоят скоро. Изчакай още няколко дни преди следващият тест, изглежда че май наистина сте успели.

# 28
  • Мнения: 59
Има голяма вероятност да си бременна.  Изчакай няколко дни и си направи нов тест. Пожелавам ти да видиш двете чертички и да не забравиш да се похвалиш.

# 29
  • Мнения: 2 271
Направих си тест 10 дни след закъснението-беше отрицателен.След още две седмици в очакване и същите симптоми като твоите тестът беше положителен.
Т.е. трябва да почакаш малко.Дори по-малко от мен.

Общи условия

Активация на акаунт