Гордата Аси (Asi)-Магията, която ни завладя, остава в нашите сърца-Тема 211

  • 52 678
  • 738
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 41 704
Добро утро! Hug wavey



Ринка,Мами,Меги,Кате,Катя Hug wavey

Снощи и аз гледах Мурат в журито,но за кратко! Laughing Heart Eyes

Боби HugДанче Hug



Днес е срещата ни с Елиф! Laughing Heart Eyes



Днес в Турция празнуват деня на републиката!Честито!

Желая ви приятен ден! Hug Flowers Four Leaf Clover

# 496
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 1 263
Добро утро на всички!  bouquet

Бояна Hug, Данче Hug, Злати Hug и всички, които ще се отбият тук -   bouquet

Снощо си изгледах танците с удоволствие Peace! Първо, защото много обичам такъв вид реалити предавания, където се залага на таланта, красотата и настроението (Брадърите не ги харесвам). Второ - имах свободно време и трето, защото имах възможност да си се наслаждавам на Мурат bowuu. Ами аз направо му бях забравила топлия глас...И усмивката... Laughing Малко се притеснявах за него, щото си казвам той пък какво разбира от спортни танци (дъщеря ми тренираше 7 години това и знам изискванията при оценяване). Обаче момчето ни се справи много добре Peace. А като започнеше да говори и аз... уау  love001. Е, не го накараха да танцува, ама направи артистичен номер - нещо като буфосинхронада. С една дума - изкефи си ме Peace Peace Peace! Една от състезателките знаеше турски, нейната тейзе живеела в Турция, или нещо такова ( с моя турски толкова), та си поговориха на турски и си личеше, че му е приятно! Който е разбрал повече нека да сподели!

С една дума - много си го харесах Мурат снощи bowuu bowuu bowuu! Специално за Меги ще кажа, че много добре му стоеше брадата Peace. И аз не можах да повярвам, че ще го харесам така, ама си е факт! Коафьорите и гримьорите се бяха справили отлично newsm10Нямаше очила и други излишни аксесоари! Joy Joy Joy

Благодаря на Катя Hug и Меги Hug за линковете, които дадоха Heart Eyes! С това бързо развитие на технологиите днес колко е лесно да си следваш любимците по целия свят. Wink

Хайде, до довечера, с другите наши сладурчета!  love001

# 497
  • Мнения: 10 240
Здравейте момичета!  Hug



Днес ни очаква нова среща с най-обсъжданата екранна двойка в този сезон!
En çok konuşulan çift




http://www.sabah.com.tr/magazin/2014/10/29/en-cok-konusulan-cift

Появи се и нова снимка на Туба - има индикации, че става дума за представяне на нов рекламен проект. Марката щяла да е изненада. Феновете изказват надежди, че скоро ще видим видео и снимки " зад кадър"



Мурат беше звездата на вечерта като жури на шоуто снощи.  Peace
Страхотно се представи!  Peace


Излязоха и ще излизат много снимки и видео!  Peace



Приятен ден, момичета!  Hug

Последна редакция: ср, 29 окт 2014, 14:20 от rina-rina

# 498
  • Мнения: 10 240
Пълен запис на шоуто Dancing with the stars   Peace



# 499
  • Мнения: 10 240


Мурат поздравява с празника на републиката:





# 500
  • Мнения: 10 240
Нур в игралния филм "Gece"



# 501
  • Мнения: 10 240






Murat Yıldırım in Tblisi!

Murat Yıldırım arrived in Tbilisi,  Georgia on Monday to partake as a guest jury member on the show "Dancing with the Stars"

Upon his arrival on Monday he thanked his Georgian fans for their admiration and jokingly said "I will try and cope as a member of this jury.  I love this show.  I have seen a few videos of the Georgian version and it is very impressive.  I think here they pay more attention to the aesthic side of dancing"

He appeared as a guest jury member on last night 28 October 2014 episode.  They all seemed to have a good time.  He will also appear as a guest juror on the episodes airing on 4 November and 11 November 2014.


http://izleyiciplatformu.com/haber/4409-english-news-murat-yildi … im-in-tblisi.html

# 502
  • Мнения: 192

http://vbox7.com/play:07175bdb4a

# 503
  • Мнения: 10 240
остана само час до КПА!



Селма с майка си

# 504
  • Мнения: 340


Снощи Мурат беше на върха  на  своята  изява като  човек,   като млад човеш който се забъвлява със всичко което прави със  любов, като много добар  артист и  шоумен.

  Б Р А В О 

# 505
  • Мнения: 41 704
Добро утро! Hug wavey

Ринка Hug,благодаря за споделеното инфо от вчера!Да видим Мурат колко време ще остане в Грузия? Laughing

Роси Hug клипа не се отваря!Трябва да оправиш линка! Wink

Здравче Hug Мурат отново го видяхме усмихнат на сцена! Laughing



Снощи Метин беше заловен!Харесва ми играта на Сайгън С.! Peace



Приятен ден,момичета! Hug Flowers Four Leaf Clover



# 506
  • Пловдив
  • Мнения: 2 987
Добро утро!
Страхотна серия видяхме снощи!!!



Мурат добре се справи в шоуто, но ние искаме вече да го видим на екран!
Желая ви хубав ден!

# 507
  • Мнения: 10 240
Здравейте момичета!

Данче, Злати, Здравка, Или,  Hug Hug Hug
приятен ден!








# 508
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
привет моми4ета  Hug

това, което успях да видя от снощния КПА еп ми хареса, осеобенно Сайгън....страхотно се справи...супер е!! Еркан Джан също  Peace

играта на филми ми се стори прекопирана и не успя да ме трогне, добре 4е поне не бяха възложили на Елиф4е да имитира "Влюбен съм в дива девойка"  ooooh! ooooh!

да ви споделя 4е ролката с пожеланията към Туба, която обикаля света ще е при мен утре  newsm44 newsm44 newsm44

хубав ден на вси4ки  Hug

# 509

Общи условия

Активация на акаунт