Гордата Аси (Asi)-Магията, която ни завладя, остава в нашите сърца-Тема 211

  • 52 679
  • 738
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 41 707
Добро утро! Hug wavey  food010



Приятна неделя! Hug Flowers Four Leaf Clover Hug

# 526
# 527
# 528
# 529
  • Мнения: 41 707
Мурат е бил на сватба в Мерсин!



# 530
  • Мнения: 273
Здравейте!
Злати, днес само ти си на линия  Hug
Времето се оправи и всички тръгнаха по разходки  Hug

Меги, благородно ти завиждам дори и за това, че ще бъдеш в един град с Туба  Laughing пък дай боже и да се срещнете, че да има да ни разказваш  Hug Hug
Някой ден и Мурко може да дойде в Ню Йорк, ще му ударите един танц, виж какъв танцьор е  Joy Joy

А иначе си е направо манекен  Laughing Laughing

# 531
  • Мнения: 10 240
Здравейте момичета!  Hug



Меги, Боби, Злати, Кате,  Hug Hug Hug   


Скрит текст:
изпуснах вчерашния празник заради семеен такъв- от вчера, та до днес.  Joy Joy  
Честит будителски празник на всички!  Hug


Хубави нови снимки на Туба и Мурат!  Peace

Вече сме ноември и всеки ден се доближаваме до 24 -ти!
Меги, надявам се да имаш възможността да се срещнеш с Туба!
А Мурат не се спира  - Грузия, Анкара, Истанбул!  Peace

Приятна вечер, момичета!  Hug

# 532
# 533
  • Сливен
  • Мнения: 3 118
                      Добро утро, Асиманки! Hug

              Желая ви прекрасна седмица! Peace

   

# 534
  • Мнения: 41 707
Добро утро! Hug wavey



 Кате HugРинка HugБоби Hug



Приятен понеделник и лека седмица! Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover



# 535
  • Мнения: 10 240
Здравейте!  smile3525
Приятен ден и цяла седмица, момичета!

Боби, Злати,  Hug Hug



В предаване за арабския канал MBC Тувана Тюркай /Бахар от КПА/ е казала, че при първата си среща с Туба е била изправена пред най-красивата жена на света.


http://gecce.com/magazin/foto-galeri/tuvana-turkaydan-tuba-buyukustun-itirafi?p=1

Снимки от партито за рожденния ден на Селма:


http://gecce.com/magazin/foto-galeri/selma-ergecin-dogum-gununu-kutladilar

И един колаж от снимки от сватбата, на която Мурат е бил гост:

# 536
  • Мнения: 260
Добър ден дами!При нас е облачно но нищо все пак е нормално за 3 ноември ,ще ми се вчерашния ден слънчев и топъл да е до Коледа но не е нормално за нашите ширини,така че да се насладим и на този есенен ден .Аз си изгледах серията на КПА и малко не разбрах какви роднински връзки ще се разкрият за напред между семействата на Йомер и Елиф но на мен си ми харесва сценария а за играта на актьорите думи нямам прекрасна е .Аз си мисля,че тепърва ще се заплитат още и още нещата около нашите любимци,Метин-Фатих сигурно ще помогне на Йомер но гадняра Хюсеин ще сложи за кой ли път прът в колелата на брат си а дали му е брат ?и това предстои да се разкрие тепърва галиба и от тук ще изкочи някое зайче но това по нататък .Елиф според мен колкото и да я боли от разкриването на убиеца на баща и няма да се обърне срещу Йомер та дори и срещу майка му та те каква вина имат за всичко което е натворил Хюсеин ,може Йомер да е този който ще страда за това но Елиф ще застане въоръжена с любовта си до него,не знам двете и сестри как ще реагират но си мисля ,че и те няма да се отвърнат от Йомер но всичко това предстои, в момента когато хюсеин  му   отнема значката и пистолета според мен Йомер вече знае кой е предателя или поне това аз прочитам в очите му едно огромно разочарование че именно аби е предателя и затова той под ръководството на Сами ще подпише споразумение с държавата ,ще внедрят отново Елиф да им изпере поредната порция мръсни пари но този път ще разгърнат истинска и успешна международна акция и ще хванат нишката ,и така ще стигнат до Таяр,Али и Хюсеин.Това е според моите фантазии но дали е така според двете каки ни предстои да видим.
 

# 537
  • Мнения: 41 707
Ринка HugНели Hug wavey wavey

А при нас днес е слънчево! Laughing

Нови снимки от 23еп.на КПА!



# 538
# 539

Общи условия

Активация на акаунт