Боледуване на децата ни – тема 17

  • 38 546
  • 747
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 5 969
Няма ли да спрете вече с този Самбукус нигра ooooh! То явно, че са ви платили, ама някъде другаде си го пробутвайте  Naughty

# 706
  • Мнения: 1 103
Банка от 250мл ми идва най-евтино за ден-1лв,още повече,че се инхалирахме всички вкъщи! ooooh!

# 707
  • Мнения: 21 282
Няма ли да спрете вече с този Самбукус нигра ooooh! То явно, че са ви платили, ама някъде другаде си го пробутвайте  Naughty
Да бе какво става  #Crazy

# 708
  • Варна
  • Мнения: 25 254
Момичета, днес бяхме на УНГ. Прегледа го, според нея няма нищо тревожно и страшно в състоянието му Rolling Eyes Изписа коларгол (ако има воднисти сополи, сега са гъсти), виброцил 2-3 дни и Рибомунил по схема... Сега се зачетох че този Рибомунил е от рода на Бронховаксома, а нали тук отзивите за него са по-скоро против... И се разколебах яко за него. Давали ли сте това чудо и какво е мнението ви?

# 709
  • Мнения: 300
Попитах изрично пулмолога, при който ходим, каза, че максимум 10 мл физиологичен разтвор за инхалации мога да взимам, за това и си взимам дозичките по 5 мл за два пъти.
vanymany преди да взимате самбукуса колко често пиехте антибиотик, че ми е много интересно?

# 710
  • Мнения: 21 282

vanymany преди да взимате самбукуса колко често пиехте антибиотик, че ми е много интересно?

То и на мен ми стана интересно  Peace

# 711
  • Мнения: 6 565
Лисе, за фр, аз ползвам от малките банки (100 мл, струва около левче), перфорирам и тегля със спринцовка. около отвора закрепвам иглата с левкопласт. пише че се съхранява под 25 градуса, държа го в шкаф на тъмно, не съм го слагала в хладилник след отваряне. от лл знам, че е добре да се използва до 48 часа, но да си призная съм го ползвала и по 3-4 дни  Embarassed
при кашлица съм инхалирала с проспан (някой беше споменал по-напред) - 2 капки проспан в 2,5 мл фр. облекчаваше дишането, според мен има ефект.

# 712
  • Мнения: 21 282
Силвиана,благодаря !   bouquet

Аз ще взема от тия по 5 мл ,докато свикнем с инхалатора,после ще го мисля.

Да ви попитам - пише,че частите може да се стерилизират,но кои точно части ?

ПП - Поръчах заека на Пик

# 713
  • Мнения: 6 565
може да се стерилизират чашката, в която се слага разтвора, маркучът и маската. маската има един ластик, с който се закрепва. понеже съхне трудно, не го изварявам, а от време на време, когато не ползвам инхалатора, го пера.

# 714
  • Мнения: 21 282
може да се стерилизират чашката, в която се слага разтвора, маркучът и маската. маската има един ластик, с който се закрепва. понеже съхне трудно, не го изварявам, а от време на време, когато не ползвам инхалатора, го пера.
Благодаря   bouquet

# 715
  • Мнения: 2 802
Момичета, днес бяхме на УНГ. Прегледа го, според нея няма нищо тревожно и страшно в състоянието му Rolling Eyes Изписа коларгол (ако има воднисти сополи, сега са гъсти), виброцил 2-3 дни и Рибомунил по схема... Сега се зачетох че този Рибомунил е от рода на Бронховаксома, а нали тук отзивите за него са по-скоро против... И се разколебах яко за него. Давали ли сте това чудо и какво е мнението ви?

Една майка в отчетната го е давала и ми го препоръча и но и аз прочетох, че е на принципа на Броховаксома. Според мен добре си се отказала. В момента имунитета на Борето е доста засплабнал и не мисля, че ще му понесе добре, но пак си прецени  Hug Това, че аз се оплаках, не значи че и при вас ще стане така, но имай едно на ум  Wink

# 716
  • Мнения: 21 282
Момичета,как да овлажнявам въздуха в стаята за спане ?

# 717
  • Пловдив
  • Мнения: 1 437
Аз давам на детето ни Рибомунил по схема от края на август.Преди 2 седмици прекара вирус със повръщане и диария. Ще видя по- нататък как ще е . От курса остана още един прием ноември месец.

# 718
  • Мнения: 2 802
Момичета,как да овлажнявам въздуха в стаята за спане ?

Зависи как се отоплявате. Ако сте с климатик - Овлажнител  Heart Eyes
Ние сме на камина и въздуха не е толкова сух, понеже имам влагомер и виждам. Понякога слагам на нея една тенджера с вода и сода  Crazy

Сега зимата често вкаравам и дрехите със сушилника  Mr. Green

# 719
  • Мнения: 21 282
Момичета,как да овлажнявам въздуха в стаята за спане ?

Зависи как се отоплявате. Ако сте с климатик - Овлажнител  Heart Eyes
Ние сме на камина и въздуха не е толкова сух, понеже имам влагомер и виждам. Понякога слагам на нея една тенджера с вода и сода  Crazy

Сега зимата често вкаравам и дрехите със сушилника  Mr. Green
Където спим е маслен радиатор , иначе климатик,освен и аз да слагам нещо до радиатора  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт