Отговори
# 75
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055

тебе не,ама Тера за малко да я отмъкнат за жена  Naughty  Mr. Green
Оооо, даааа...Каптана на ладията... Joy Joy Joy hahaha hahaha
Ама и Радина щеше да го отнесе от масажиста в СПА-то.... hahaha hahaha
Иде за кърпи и оня "Ооо, спешъл лейди...джанъм беним..." Joy Joy Joy Joy
А, Радко сал така.... Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

# 76
  • Мнения: 11 820
Феми,почвай да събираш пари от банички и дим да та няа към Станбула на Ла бум  Mr. Green
Щерко, не се бъзикай...аз тва инфо го знам от аниматора ни в Бодрум. Точно той ми разправя как платил сума пари за вход и консумация в Халикарнас. Бил си е във ВИП салона а на съседната маса е бил Кеню на Рену със Зейнеп Бешерлер и още некви там, ама не помним кои беха, че не са толко известни. Peace
то това ми е пределно ясно имаш ли пари можеш да влезеш дет си искаш,ама мисълта ми е ,че Феми не мой си позволи чак таквоз нешо и затва я засилвам да икономисва  Naughty

# 77
  • Мнения: 11 820
Поставяш си нещо за цел и го следваш до края  Naughty

# 78
  • Мнения: 11 820
Ей я Мичка идва да на прибира кат сме пияни с коллото https://www.facebook.com/video.php?v=746060798744176&fref=nf  Mr. Green

# 79
  • Мнения: 27 667
 така е не мога си позволя такава сума    почвам с икономията   Mr. Green     на сета   трябва да се иде за фотки    ма и той   не е близо  ooooh!

# 80
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Ей я Мичка идва да на прибира кат сме пияни с коллото https://www.facebook.com/video.php?v=746060798744176&fref=nf  Mr. Green
rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao

# 81
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
А добро утро  Hug Hug Hug
Нямам време, че съм през тела да ви изреждам, а и паля кънките за залата  Mr. Green
А Лин, клипарата е от всички ни, не слечайно е в множествено число пожеланието, аз мислех че разбрахте и затова не уточних  Heart Eyes Hug

# 82
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Оппаляяяя Party Party Party Едно бързо хилоууууу да ви кажа  Grinning Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Чи красота ли бе да я опишеш  Whistling Mr. Green Joy Joy

Гледам Феми Hug Heart Eyes Heart Eyes е надигнала един крак към Стамбуля, ха да ти е на хаирлия   Grinning
Иначе можи да ти спретнем убава фотка, само речи  Mr. Green

Иначе ей една истинска  Mr. Green Wink След La Boom-a  Grinning



От мен не моат са скри  NaughtyLaughing

# 83
  • Мнения: 6 105
Здравейте на всички хухавелки  Hug Hug

Ирче и на мен много ми хареса клипарата за Зиз.Че как иначе-Джоузеф  Heart Eyes  smile3521

Габи,те направо селфи са си направили  Laughing

# 84
  • Мнения: 30 820
Ирко HugГаби HugВани Hug

# 85
  • Мнения: 6 105
Рени  Hug

Оф,че ми е студено.  Confused Тука съм се завила с одеяло,само остана и терлиците да сложа.  Mr. Green

# 86
  • Мнения: 15 884
Ей я Мичка идва да на прибира кат сме пияни с коллото https://www.facebook.com/video.php?v=746060798744176&fref=nf  Mr. Green
А, мое ли да маате пеши, щот много знайти  Mr. Green

Профи Hug Ирко Hug Габи Hug Вани Hug

# 87
  • Мнения: 11 820
ох щях се гътна  ooooh! ooooh! ooooh! взимам си дрехите от простора и ги нося в стаята при майка и ги    обръщам и изведнъж виждам една буболечка зелена кат изпищях оглуших комшиите сигурно  Sick Sick Sick как да ги обличам сега ще виждам тая гад как пъпли  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #Crazy #Crazy #Crazy

# 88
  • Мнения: 30 820
ох щях се гътна  ooooh! ooooh! ooooh! взимам си дрехите от простора и ги нося в стаята при майка и ги    обръщам и изведнъж виждам една буболечка зелена кат изпищях оглуших комшиите сигурно  Sick Sick Sick как да ги обличам сега ще виждам тая гад как пъпли  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #Crazy #Crazy #Crazy
Joy Joy Joy изпери ги пак Laughing

# 89
  • Мнения: 21 201
Вярно е Габи, Grinning че от теб няма скрито-покрито. Laughing
Пише, че кадрите са от лятото.

https://www.facebook.com/video.php?v=799754120066236&set=vb. … ype=2&theater

От предстоящия епизод.




Щели да правят такава фотосесия и на приливащите както тази на КГ.
Vogue magazine will make a photo session with medcezir team in the next week for October issue
Rama

Последна редакция: чт, 25 сеп 2014, 16:06 от Neidjal

Общи условия

Активация на акаунт