Туба Бюйюкюстюн, Запленяваща сърцето и проектите преди и след това-203тема

  • 48 019
  • 738
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 613
Привет ято!

Малко търпение и ще се завърна.Или ми пишете малко неизвинени. Heart Eyes

 
Скрит текст:




На вас приятно забавление. Hug

Последна редакция: вт, 30 сеп 2014, 14:52 от Дороти 15

# 121
  • Мнения: 4 535


Надин  Hug
Скрит текст:
В момента гледам "Чуждестранката"  и доста ми харесва. Макар, че г-н "Ох, леле, майко мила"  Joy все още не ми е харесал.  Joy Симпатичен е, ама до толкова, поне за сега... Няма я Туба да ме влюби.  Joy  

Ванче  Hug
Тоя "Улан Истанбул" изглежда забавен. Може някога да го погледна.  Peace


Скрит текст:
Линка, г-н "Ох, леле, майко мила" съм го гледала и друг път, и ми е бил в графата "симпатичен млад актьор"само. Почвам да вярвам в казаното, че шотландската поличка /килт/ прави мъжете по- мъжествени Wink Както съм тръгнала, ще взема да харесам и принц Чарлз с полата Joy Joy Joy

"Ylan Istanbul" го гледам редовно, когато излезе руски превод. Много е забавен и по много неща ми напомня за махаленската част от ПС.

# 122
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 123
  • Мнения: 9 997




Надин  Hug
Скрит текст:
В момента гледам "Чуждестранката"  и доста ми харесва. Макар, че г-н "Ох, леле, майко мила"  Joy все още не ми е харесал.  Joy Симпатичен е, ама до толкова, поне за сега... Няма я Туба да ме влюби.  Joy  

Скрит текст:
Линка, г-н "Ох, леле, майко мила" съм го гледала и друг път, и ми е бил в графата "симпатичен млад актьор"само. Почвам да вярвам в казаното, че шотландската поличка /килт/ прави мъжете по- мъжествени Wink Както съм тръгнала, ще взема да харесам и принц Чарлз с полата Joy Joy Joy


Надин  Hug

Скрит текст:
Г-н "ОХ, леле, майко мила!" има съвършено тяло и влюбен поглед, но ... Липсва ми отговорът от женска страна, за да "усетя блуса...". Но ще му дам шанс - 4 епизода, такъв ми е лимита. Но филмът е много интересен, въпреки че има  много бой, жестокост, и т.н., не ги обичам тези работи, карат ме да си затварям очите, дори в нашия филм, ако не играеше Туба, щях да го зарежа заради това, въпреки, че ми е изключително интересен.  Е, в този има и секс!  Laughing
Пък трети епизод не ми тръгна!  #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Минах на 4 -ти направо... ooooh!



И нова  снимка:


# 124
  • Мнения: 9 997

Ванче  Hug това зад кадър ли е, щото нито сценарий държат, нито му оправят прическата на Енгин, а на всичко отгоре я гледа!  tooth

Дори  Hug каквото и да е, може и трудно да е, но ще мине! Бъди като Елифче - силна и смела!  Hug  Hug  Hug


# 125
  • Мнения: 4 535
Тъй като не можех да си отговоря, дали всички белезници се отключват със стандартен ключ, днес се набутах в един сайт за военно оборудване  Grinning: Благодарение на КПА, вече знам че има белезници с вериги, без вериги, с единично заключване, с двойно заключване, с код, без код, с ключ, с автоматична заключалка.... и цените според екстрите и марката се движат от 30 до 100- тина лева Wink
Кой казва, че от турски сериали няма полза  Joy Joy

# 126
  • Мнения: 6 546
надин, има полза, щом казваш Joy
чакаме сбит, цензуриран разказ без снимков материал за ползата Joy

ето един консултант:

# 127
# 128
# 129
# 130
# 131
  • Мнения: 6 546
"Обращение Альпера Тюреди (начальник Али) к неравнодушным людям. В свое время актер потерял ребенка, который умер в результате страшной болезни - лейкемии. Теперь актер является активным волонтером, помогая другим бороться за эту жизнь. Альпер создал страничку на фейсбуке " У меня есть желание - Bir dileğim var", при помощи которой каждый может посодействовать в помощи больным деткам. Отправляя свои ненужные игрушки или же просто исполнив любое простое желание ребенка.

"Когда Вы в последний раз обрадовали ребенка, который борется за жизнь?" - именно с таким слоганом и работает Альпер Тюреди.

Пусть ваши детки будут здоровыми! "
 


# 132
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Здравейте ЯТО в ЕЗЕРОТО!  Simple Smile

Линка  Peace



На където и да я обърнеш -  Wink все си е сладурка!  Simple Smile

Дори  Hug ако имаш нужда от повдигане на настроение ( или друг вид помощ - дай знак)  Peace

Сабинка  Hug и мен ме разсмиваш с гъбените си терзания, ама...  ooooh! помня и един момент от личната ми хроника от преди много години  Wink - кога изхвърлих вече наготвената манджа, защото реших, че може и да има някоя зловредна вмъкнала се печурка  Joy Joy Joy ( но тогава  Wink не бях сама preggo и...)

Надин, Канти  Hug и аз много харесвам тази песен на Сузи Куатро и Крис Норман ( а и със ''Смоуки'' имам спомен - бях ученичка и щяха да пеят на стадиона в нашия град и по комшийски се надявах да ги слушам, но...  Sad уви - една лятна буря провали изцяло концерта, та... така си останах без слушане)

Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 5 нови отговора.

Вай бее  Crazy, аз докато пиша и проведа няколко телефонни разговора...  Crazy

# 133
  • Мнения: 2 195
Здравейте Hug

Нещо много не съм в час.  Ама разбрах, че любвеобилните фенки пак се вихрят. Впрочем, винаги си е било така, особено когато някой им се усмихва талантливо и успешно от екрана и още по-особено, ако този някой е млад, красив и при това жена. Коса не им остана на фенките smile3511

Спомням си навремето какво пишеха за ПС и Туба: ... на Туба още много й трябвало, докато се утвърди, виж партньорът й бил друга работа. Утвърден и невероятен.  А пък второразядната му колежка, пиаров продукт, взела та го провалила накрая, тъй като му се наложило да я пази.  Ама добре, че има и такива продукти, та благодарение на следващите им проекти, гледат "невероятните" в Италия и другаде по света.

И още си мисля, че е по-добре  да има виртуални форуми, та тези фенки и др. подобни даизпускат зеленикаво-жълтеникавите си пари, че иначе тежко и горко на заобикалящите ги в реала. Peace


А този русокос левент Левент ли е или някой нов герой под прикритие newsm78


Толкова красоти сте открили и насложили, че за мене остана едното Хасретче с блеснал поглед:



И аз да ви предложа нещо от рода "напиши си името, да ти кажа....". Този път какъв си бил в предишния си  живот.
http://buxal.com/life
Аз с бгмама ника ми съм била:
Скрит текст:
В предишния реал съм била лентяй. Сигурно  е върхът, след като пак съм се преродила лентяй Wink

ПП Аз докато преглъщах, четейки за гъбите на Сабина, ми донесоха една торба с гъби. Ами сега ooooh!

# 134
  • Мнения: 9 997
Баги  Hug просто утре се обаждай с някоя усмивчица от време!  Laughing



Аз пък съм уникална... оф, бе... Ама докато стигна до тук, минах много животни, хора и зеленчуци... Mr. Green



Общи условия

Активация на акаунт