В коя болница в Сливен ще раждате??

  • 2 897
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 39
Ето ме и аз съм от Сливен.Надявам се да има и още момичета

Последна редакция: пт, 26 сеп 2014, 13:11 от bubanka

# 1
  • Мнения: 48
Не съм решила още.Първият път родих в Общинска болница,доволна съм.Но сега ми се иска да се възползвам от епидурална упойка.Някоя от болниците в Сливен дали предлага?

# 2
  • Мнения: 39
в окръжна знам за спинална може да има и епедурална

# 3
  • Мнения: 139
ЗДРАВЕЙТЕ!Аз не съм от Сливен,но смятам да раждам в окръжната ви болница.За сега съм се насочила към две от АГ -др.Гугова и др.Пашева.Все още събирам мнения и ще се надявам  с информацията ,която ще събера тук,да направя правилния избор

# 4
  • Мнения: 39
аз съм при Гугова и съм мн мн мн доволна  Hug

# 5
  • Мнения: 48
За да родиш в Окръжна болница,доктор ли трябва да си избереш? На преглед при тях предварително ли трябва да отида? Въобще как стоят нещата за раждане в Окръжна болница Сливен?

# 6
  • Мнения: 39
да трябва да си водиш консултациите при един от тях

# 7
  • Мнения: 48
А ако не си от Сливен, как да си водиш консултациите там? Нали там раждат и жени от други градове,всички ли са без избор на лекар? Като настъпи моментът,отиват и раждат при който е на смяна ли?

# 8
  • Мнения: 139
Аз си избрах др.Гугува,ще се срещна с нея в началото на 8 месец,след това тя ще ми каже кога пак да отида на преглед и т.н.

# 9
  • Мнения: 48
На преглед на частно ли ще ходиш при нея,тя къде преглежда?

# 10
  • Мнения: 139
По-добре говори с нея.Мен ме попита дали искам в кабинета или в болницата.Аз ще ходя в кабинета -2ДКЦ

# 11
  • Мнения: 48
Благодаря,ще и потърся телефона и ще си запиша час.

# 12
  • Мнения: 42
Здравейте на всички бъдещи майки! Искам да ви посъветвам да НЕ раждате в МБАЛ "Хаджи Димитър" (болницата на Пенков)!!! Миналата година родих там дъщеря си и само дето не ме умориха...! Крайно отвратена съм от тази болница, хигиената е под ВСЯКАКВА КРИТИКА (нямаше дори топла вода, където да се измиеш след раждането и да прегърнеш спокойно бебето си), а сестрите до една са сърдити, заети и недоброжелателни! Не получих никаква помощ от тях, а когато исках да ги попитам нещо ми се отвръщаше с пуфкане и охкане все едно им преча на задълженията! Бебето ми го дадоха чак на другия ден (а след раждането изобщо не ми го дадоха), грам не стимолират и не помагат ако искаш да кърмиш! В крайна сметка преди да ни изпишат решили, че детето ми имало контактен дерматит (имаше една нищо и никаква пъпчица на корема) и без да ме предупредят и биха Орбазон?!?  #Crazy #Crazy Казаха ми когато вече и я бяха били и не можеше нищо да направя! На следващия ден се пребрахме прегледа я педиатърката и каза, че нищо такова й няма и че дори не е описано в епикризата, че са й го били! #Crazy Затова съвенввам ви да не раждате там!

Общи условия

Активация на акаунт