Грим

  • 98 081
  • 686
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 779
Леле, чоколина, това ти ли си, уааааау?!!!!! Ми ти си била лична убавица  Flutter  и гримът ти е екстра. Ей сега вече още повече искам да се видим   Mr. Green . Мерси за пожеланието , тъпкано да ти се връща  Wink!
Нимфетка, за мен най- стилно и сполучливо, червеното червило се съчетава с черен молив, а и той на всички отива. Червеното е достатъчно силен акцент и ако прекалиш със сенките се получава цапаница.
Смайли, много свежо, браво!

# 61
  • Мнения: 1 708
Аз имам въпросче към мамите, които обичат яркочервени червила. Говоря за тези с цвят на череша, бордо, вино и т.н., а не за "доматените" светлочервени червила... Та питанката ми е с какъв цвят сенки си пасват гореописаните нюанси? Имам червени червила, които лееко клонят към кафяво и се съчетават чудесно с кафеви или кафяво-вишневи сенки. Но за другите си не мога и не мога да нацеля точния нюанс. Карен, мисля че тебе съм виждала с такива ярки, наситени червени червила - дай съвет! И още нещо - сиво-черните (и всичките им нюанси, вкл. и сребристи) сенки пък с какво червило да комбинирам?

По принцип трябва да се акцентира или само върху устните или само върху очите за да изглежда естествено и красиво.

На червени червила,сенки шардоне,топли и светли цветове(леко златисто)много нежни и едва забележими.

На сиво черни и сребристи отиват червила от розовата гама!

# 62
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Азпък в последно време си слагам само спирала. Мноого рядко слагам и кафяв молив , а да , щях да забравя и два пъти даже и с очна линия се пробвах - купих си три цвята - и за какво...Иначе и аз обичам опушен грим - веднъж ме гримира професионален гримьор на Max Factor и стана страхотно, ама аз какъвто съм си сръчко не съм се пробвала даже. Сенки имам около 5-6 вида всичките са в кафяво-бежово-телесна гама - имам зелени очи и сс други май не се харесвам.
 Онзи ден ходих да си купувам коректор и се зазяпах с един молив на Estee Lauder - мек и от едната страна с четка - продавачката ми  обясни, че така изглеждало опушено. та, сега умувам дали да си взема такъв.
 Май ще трябва някой първо да ме гримира, пък после ще му мисля...

# 63
  • Мнения: 3 777
Сега съм влюбена в лилавото.
Купих си 8 цвята за очи и 4 за устни, стои много хубаво. Особено когато се направи с три цвята преливащи един в друг.




Все пак грима се завършва с червило и руж, но такива снимки нямам.

Последна редакция: чт, 02 мар 2006, 17:25 от Slunce

# 64
  • Мнения: 2 040
Момичета, страхотна тема, браво ... С вашите съвети и снимки доста помагате на такива като мен ...  Grinning Обичам да ме гримират, ама като тръгна аз да се правя - така слагам, че нищо не се личи ... даже като питам някой как ми е грима и чувам само: ама ти гримирана ли си  Laughing
Определено ме е страх с по- тъмните и тежки цветове, а някоя вечер имам желание да сложа, ама като незнам къде и как и по колко ...  #2gunfire
Така че продължавайте със съветите и техниките, аз няма да изпускам темата ...  Grinning

Последна редакция: пт, 03 мар 2006, 22:43 от Irena80

# 65
  • Мнения: 779
Слънц, гримът ти е много хубав. Каква марка са сенките?

# 66
  • Мнения: 3 777
Rubi Rose - Български, но съм много доволна.
8 прекрасни нюанса на лилавото.

# 67
Привет на всички!!! Simple Smile много ми харесва темата!!! Бих казала че това ми е любимата тема! Искам да споделя с вас лошото ми впечатление за спиралите на maybelline и ако някой иска да коментира дали е доволен, нека го направи. Аз много се разочаровах, защото като си я купих очаквах поне да ми хареса ако не повече....,но съм много разочарована защото установих че евтината golden rose например, е много по хубава от една такава марка, която се очаква( от рекламите поне  Simple Smile )да е по-добра. Бих се радвала някой да сподели своето мнение. Дали аз не съм купила подходящата или наистина марката е прехвалена?!

# 68
  • Мнения: 5 317
Rubi Rose - Български, но съм много доволна.
8 прекрасни нюанса на лилавото.

И аз съм много доволна от тези сенки.Ти кои използваш-компактните или прахообразните?
До колкото знам  се произвеждат в Турция. newsm78

# 69
  • Мнения: 1 934
Сега съм влюбена в лилавото.
Купих си 8 цвята за очи и 4 за устни, стои много хубаво. Особено когато се направи с три цвята преливащи един в друг.




Все пак грима се завършва с червило и руж, но такива снимки нямам

Много добре се е получило ефекта е поразителен. Аз също изролзвам такива сенки от време на време-компактни.

# 70
  • Мнения: 3 777
Rubi Rose - Български, но съм много доволна.
8 прекрасни нюанса на лилавото.

И аз съм много доволна от тези сенки.Ти кои използваш-компактните или прахообразните?
До колкото знам  се произвеждат в Турция. newsm78

Компактни с перлен отблясък - на моите отзад пише, че са произведени в БГ.

# 71
  • Мнения: 18 542
Страхотна темичка,аз много обичам да се гримирам и да гримирам другите.
Ето ме гримирана тук:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=24626

А тук съм гримирала моя приятелка:

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=24626&photo=2
Мацка, дава, че албумите са лични и иска парола.

# 72
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
хм, карен ти да не работиш в тая сфера Wink
много интересни предложения... а какво е теракотен цвят? Embarassed Rolling Eyes
да ти кажа не се виждам с оранжев нюанс


аз не харесвам очертани устни, затова никога не излизам от контурите на моите дори не ползвам молив....преди да си сложа на снимките червило бях си очертала устните по папагалски от видеоматериала, но не се харесах и го изтрих.

Смайли, много дискретен грим, браво  ето така харесвам Grinning

Slunce , много добре ти се е получило и на теб  и на чоколина много ми хареса гримът  Heart Eyes Heart Eyes
бе само аз ли се наклепах като на панаир? newsm78, реших да се поупражнявам на сенките

малчо , честит ти рожденник, да е жив и здрав и чакаме снимки   bouquet  bouquet

хайде, другите момичета bowuu



# 73
# 74
  • Sofia
  • Мнения: 6 946
Rubi Rose - Български, но съм много доволна.

Доколкото зная са полски.

Аз имам въпросче към мамите, които обичат яркочервени червила. Говоря за тези с цвят на череша, бордо, вино и т.н., а не за "доматените" светлочервени червила... Та питанката ми е с какъв цвят сенки си пасват гореописаните нюанси? Имам червени червила, които лееко клонят към кафяво и се съчетават чудесно с кафеви или кафяво-вишневи сенки. Но за другите си не мога и не мога да нацеля точния нюанс. Карен, мисля че тебе съм виждала с такива ярки, наситени червени червила - дай съвет! И още нещо - сиво-черните (и всичките им нюанси, вкл. и сребристи) сенки пък с какво червило да комбинирам?

По принцип трябва да се акцентира или само върху устните или само върху очите за да изглежда естествено и красиво.

На червени червила,сенки шардоне,топли и светли цветове(леко златисто)много нежни и едва забележими.

На сиво черни и сребристи отиват червила от розовата гама!
Основно правило:
никога тъмно червило с тъмни сенки

затова червено червило с черен молив - АБСУРД! Ефектът се нарича "дърта курва"! Wink
Според мен върви с бледолилави сенки, сиви (не тъмно), сребристи, кафяви
за светли очи е хубаво и със златисти, слонова кост, бежови
бордо същите, но и  лилаво-кафяви, различни нюанси на лилаво, които може да се комбинират с розово, слонова кост, сребристо...

Сиво-черните сенки с бледо червило - розово, бежово , само гланц....

Скарлет, теракота е нещо като керемидено ако се сещаш
Не казвам оранжево червило, а розово с лек такъв оттенък. Има безброй розови - с лилав оттенък, синкав, червен, кафяв, оранж..
И розово-кафяво ще ти отива.
Не работя това, но имам материал да отворя магазин за козметика. Embarassed
Откакто станаха 100 броя спрях да си броя червилата, затова различавам много нюанси.

Общи условия

Активация на акаунт