За колко време мога да си върна килограмите?

  • 1 951
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте!  Simple Smile Искам да ви попитам мога ли за една седмица стабилно ядене на нездравословни храни,чак до натъпкване да си върна килограмите.Отслабнах 7 килограма за около 5/6 месеца и съм на 14 години. Сега отново започвам да се храня както преди,но се притеснявам от факта,че съм качила доста тази седмица.Не знам на какво се дължи това подсилване на апетита.Попринцип се получава така преди и по време на цикъл (поне при мен),но този път не бях неразположена!! Ще бъда благодарна ако ми дадете някакви съвети как да си пречистя организъма от тази вредна храна която употребих тази седмица. Благодаря ви много предварително !!  Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 1
  • София
  • Мнения: 1 226
Златно правило е ,че качването на килограми(замърсяването на организма) е по-лесно(по-бързо) от обратните процеси ,което ще рече ,че е нужно време ,дисциплина и търпение за постигане на вторите .Първите се случват от само себе си ,за жалост .

# 2
  • Мнения: 2 127
Можеш ли да ми обясниш следното:
При толкова много информация за хранителни режими, комбиниране на храните, за ВЪТРЕШНАТА вреда от джънковете... Кой те би по главата да се тъпчеш до пръсване именно с тези храни?
Законите на термодинамиката, освен това, важат за всички. Праскала си минимум едни 5-6000 калории на ден. Изразходвала ли си ги? Надали.
Хайде сега, "обратно в първи клас", отиваш да четеш за здравословното хранене, променяш си изцяло хранителния режим, понеже, надявам се, не вярваш, че с храните, с които си качила кг, ще ги и свалиш, и започваш отначало.

# 3
  • Мнения: 23
Здравейте на всички дами!  Wink Качих за около 2 години 16 кг от 52 кг станах 68кг. Можете ли да ми кажете съвет как да се отърва от тях. Пазя диета не ям сладко,пържено внимавам какво ям,но няма ефект. Кажете ми вие как сте успели да свалите ненужните килограми. За съжаление работата не ми позволява да ходя на фитнес,по цял ден седя пред компютър,преди тренирах и ги свалих,но отново ги качих.Ще ви бъда благодарна,ако ми кажете с каква диета,хранителна добавка,правилно хранене ще мога да се отърва до тях.Бих искала до декември месец да съм свалила поне 5-6 кг. Благодаря предварително!

# 4
  • Мнения: 1 844
Здравейте на всички дами!  Wink Качих за около 2 години 16 кг от 52 кг станах 68кг. Можете ли да ми кажете съвет как да се отърва от тях. Пазя диета не ям сладко,пържено внимавам какво ям,но няма ефект. Кажете ми вие как сте успели да свалите ненужните килограми. За съжаление работата не ми позволява да ходя на фитнес,по цял ден седя пред компютър,преди тренирах и ги свалих,но отново ги качих.Ще ви бъда благодарна,ако ми кажете с каква диета,хранителна добавка,правилно хранене ще мога да се отърва до тях.Бих искала до декември месец да съм свалила поне 5-6 кг. Благодаря предварително!
Здравей,
във форума има много диети, ако искаш да спазваш точно конкретен режим - прочети темите за отделните диети, избери си някоя, която ти допада и я започвай стриктно. Ако не искаш конкретна диета, а искаш просто да се храниш диетично, то наблегни на нискокалорични храни, в малки порции и ако можеш все пак вкарай поне мъничко двигателна активност. Най-важното, за да сваляш килограми, е да приемаш по-малко калории, отколкото изразходваш. Това е принципът. Щом искаш да свалиш 5 кг за месец, то гледай дневното ти меню да е не повече от 1000 калории на ден.
Това, че не ядеш сладко и пържено е хубаво, но само с това няма да получиш желаното отслабване, по-скоро няма да качваш повече, но осезателно отслабване само по този начин няма да има.
Най-лесното е - избери определена диета и я следвай много стриктно. Аз лично последно бях на тази с плодове и чай, препоръчвам ти я, отразява се супер, резултатите са бързи, тонусът се повишава. Но е много важно след нея да се захраниш бавно и правилно. Има тема за нея - ако те интересува, прочети.
Успех!

Общи условия

Активация на акаунт