Да дарим коса?

  • 97 095
  • 352
  •   1
Отговори
# 315
  • София
  • Мнения: 12 240
В Дара обаче в момента не събират мисля под 40-45 см, а ние сме ок до към 30-35.
Ето отново лоши отзиви за Магама, а Николета иска да си смени прическата и да се възползва като ще я скъсява много да дари. Вчера цяла вечер четох и май се оказва, че няма къде и как лесно да стане това..

# 316
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 099
не разбрах защо съм в горния пост Simple Smile
цитирах свой пост от 2016, за да покажа как връзвахме косата.
след това дари още два пъти, сега още не е пораснала досттаъчно за даряване. Simple Smile

# 317
  • Мнения: 6 962
Отрежете, запазете и ще я дарите след време.
Сега се сещам за "Надеждата е красива", потърсете ги във  Фб, нямам инфо каква коса приемат.

# 318
  • Мнения: 727
Здравейте, аз минавам само да коригирам един стар лош отзив за Магама - в мнението си тогава се бях усъмнила, че не ползват дарената коса по предназначение.
Историята набързо - дарих коса през април 2016 (подстригаха ме УЖАСНО там, после ходих пак там за корекция, която ми излезе доста скъпо, понеже момичето първият път изобщо не се постара), след това години наред никой не се свърза с мен, за да знам, че косата е била използвана. И аз вече бях отписала случая, докато този април (или началото на май, не помня) не ми се обадиха да ми кажат, че перуката е отишла по предназначение при човекът, който ще я ползва.
Ми, честно да ви кажа, дори и четири години по-късно емоцията ме задави, едва казах едно "Благодаря, желая му успех!", и затворих телефона, щото ревнах като магаре. Сигурно са ме помислили за невъзпитана. Та така, явно все пак ползват косите по предназначение, макар и доста по-бавно, отколкото очаквах.

# 319
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Същото се случи и при мен. Аз дарих коса 2015 и чак миналия месец ми звъннаха. Тъкмо чистих с мопа из къщи, когато ми се обадиха. По същия начин направо не знаех какво да кажа, стоейки подпряна на стирката. Като затворих такава еуфория ме обзе. Наистина е страхотно чувство да знаеш, че си помогнал, че си бил от полза

# 320
  • Мнения: 8
А някой има ли информация за цената на подстрижката в салон Магама?

# 321
  • Мнения: 727
Мога да ти кажа за 2016 г. Взеха ми 20 лв., защото ти косата, че я даряваш, даряваш я, но си плащаш за труда на фризьора да ти оформи косата, да я издуха и прочее. Мен ме направиха на идиот, честно си казвам - със затворени очи да ме беше фъкало момичето тогава, по' щеше да се справи. Приличах на надъвкана от камила. Да ме пита човек защо се върнах пак там да ме дооправят - втория път май ми взеха 50 лв. (официално за балеаж, ама и бая коригираха по подстрижката). Пак казвам, информацията ми е от 2016, повече не бих стъпила там - ако реша да дарявам коса отново, ще си ида при моя си фризьор, и после само ще им я занеса.

# 322
  • Мнения: 8
Мога да ти кажа за 2016 г. Взеха ми 20 лв., защото ти косата, че я даряваш, даряваш я, но си плащаш за труда на фризьора да ти оформи косата, да я издуха и прочее. Мен ме направиха на идиот, честно си казвам - със затворени очи да ме беше фъкало момичето тогава, по' щеше да се справи. Приличах на надъвкана от камила. Да ме пита човек защо се върнах пак там да ме дооправят - втория път май ми взеха 50 лв. (официално за балеаж, ама и бая коригираха по подстрижката). Пак казвам, информацията ми е от 2016, повече не бих стъпила там - ако реша да дарявам коса отново, ще си ида при моя си фризьор, и после само ще им я занеса.
И аз точна така мисля да направя, за да съм сигурна, че ще приличам на нещо. Благодаря!

# 323
  • Мнения: 727
A, и последно - където и да ходиш, за да те подстрижат, задължително започни с уговорката, че косата ще я даряваш, защото си има техника - хващат я с ластици на опашки, и режат над ластика, за да не се разпилява. И тя си става направо готова подстригана на опашки.
Предполагам, че се подразбира, ама за всеки случай да си кажа. Simple Smile Успех!

# 324
  • Мнения: 82
Здравейте! Аз съм с перука от дарена коса. Правена ми е в салон Магама. Искам да Ви кажа, че това, което правите е нещо, което трудно може да се опише с думи. Перука от естествена коса е наистина изключително скъпо удоволствие и малко хора могат да си го позволят. Аз съм с алопеция- най-вероятно до края на живота си ще нося перука, но има и по-лоши неща Simple Smile Бъдете здрави!

# 325
# 326
  • Мнения: 14
Не съм чел цялата тема, но има местенцен във Варна където може да се дари коса за изработна на перуки или директен контакт с нуждаещ се? Благодаря предварително и се извинявам, че не успях да отделя време да разгледам цялата тема.

# 327
  • Мнения: 8 948
Не съм чел цялата тема, но има местенцен във Варна където може да се дари коса за изработна на перуки или директен контакт с нуждаещ се? Благодаря предварително и се извинявам, че не успях да отделя време да разгледам цялата тема.
https://www.facebook.com/%D0%9F%D0%B5%D1%80%D1%83%D0%BA%D0%B5%D1 … 7-333775020025698

# 328
  • в рaя
  • Мнения: 233
Здравейте, ние с дъщеря ми все пак дарихме косата й в магама. Искрено се надявам да отива по предназначение и да сме направили нещо добро.

# 329
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 099
аз разчитам на доброто на всеки етап и всяко ниво.
ако не стане - друг да ги съди.
вие сте направили вашата част от доброто.
Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт