Смесвате ли пюрета

  • 3 217
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 190
Слагала съм малко зеленчуково в месното, обаче плодово в зеленчуковото - не Naughty

# 16
  • Мнения: 160
ДА!Дори когато приготвям домашни зеленчукови и месни пюрета слагам в тях ябълка ,тиква за да станат по сладки (предпочитам с  плод вместо със захар да подслаждам,защото инъче не ги харесва моя Коко ) Crazy

# 17
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Aз съм смесвала но само подово с плодово. Да чукам на дърво Вики не ми е злояд от всичко си хапва с кеф, не ми се е налагало, но знам ли по скоро бих го смесила с АМ



 Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 2 437
Да, смесвам.
Не за да го накарам да прояде. В това отношение нямам никакъв проблем, но пък той започна със зеленчук.
Яде прекалено малко неща и на заместените яденета през деня давам смесено от храните, с които е захранен за да хапне повече витамини.

Има едно пюренце на ХИП ябълка с морков- давам му го редовно. Също правя ябълка с тиква. То май това са му комбинациите, които давам плод+зеленчук.

# 19
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Не съм смесвала,но по-удачно ми се струва плодово с плодово зеленчуково с зеленчуково

# 20
разбрах каква е била работата пюрето което не го искаше беше с масло и явно то не му е харесало защото му взех морков с картоф и си го хапна сладко сладко благодаря за съветите  bouquet

# 21
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Предпочитам детето ми да усети чистия вкус и да се храни така и бъдеще, никога не смесвам, нито подслаждам, с цел да й влезе в устата й,  като огладнее, влиза  Peace
Peace

# 22
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Не знам дали е от маслото, защото, мисля, в почти всички пюрета има масло/олио
Взела си с морков, което е по-сладко от моркова Simple Smile

А що се отнася до смесването - не съм смесвала плодово  със зеленчуково, защото моят син не си пада много, много по сладкото. Не се притеснявай, след време ще почне да си хапва както трябва; щом ги яде, смесвай Wink

# 23
  • Мнения: 695
не се притесняваи няма проблем.малката сьщо не искаше да яде някои зелен4укови пюрета затова и аз и ги смесвам.примерно давам някакво зелен4уково и добавям няколко льжи4ки от плодовото и така ги яде

# 24
  • Мнения: 180
Бебоцка яде с охота плодовите,но недолюбва зеленчуковите и месните.За да ги яде прибавям малко плодово и тя ги хапва с удоволствие  chef

# 25
  • Мнения: 983
Правила съм най-различни комбинации:
плодово с Ам
зеленчуково с плодово
Зеленчуково с Ам
Ако не харесва толкова много купешките зеленчукови може да свариш картофче, да го пасираш и да добавиш 1/2 зел. пюре/купешко/, така може и да го хареса.

# 26
  • Мнения: 6 472
Такива комбинации и бъркочи правя че ви е бедна фантазията Mr. Green
Обаче дребното яде всичко без да му мигне окото Hug

# 27
  • Мнения: 1 410
Смесвам само зеленчуконо със зеленчуконо или месно, а плодово само с плодово. ако не иска да го яди по-добре сложи АМ.
То и аз ги бъркам едни,  ooooh! но все пак да има някакъв вкус и да знае това сладко ли е или солено. Пък и така само ще се засити от количеството, а няма да се нахрани, защото плодовото пюре не е заместител на храната.

# 28
  • Мнения: 7 640
аз смесвам, само ако са от един тип- плодово с плодово и зел. със зеленчуково

# 29
  • Мнения: 207
Смесвам само зеленчуконо със зеленчуконо или месно, а плодово само с плодово.

И аз така.

Общи условия

Активация на акаунт