Отговори
# 15
  • Мнения: 8 533
следваща спирка hahaha hahaha

William Levy @WillyLevy29 en Nación ESPN: http://espndeportes-assets.espn.go.com/videohub/video/clipDeport … categoryid=834451 … via @Nacion_ESPN

# 16
  • Мнения: 2 474
е да вече и WC отпада..тотално ни опроверга Mr. Green Mr. Green

и отново карими пуска първа...тя имам чувствоче разбива всичко hahaha hahaha
но Химе е уникално красива Peace макар,че и по лек грим...става,но латино маниера е това
 S E L E N A ✌️ @kariimyy  ·  18m 18 minutes ago

#FOTONUEVA @ximenanr y @danielaromoweb ayer, tras la presentación de DR en el auditorio nacional. #ParaSoñar

# 17
  • Мнения: 8 533
и защо всичко от карими идва...даже и снимките и Mr. Green

# 18
  • Мнения: 2 519
тайфа,имам новина за вас hahaha за нищо не ставаме вече...нюхът ни пада под нулата... Joy ама сме тотално зле ooooh! аз май вече да не се излагам...няма да давам предположения..че после е кофти леко hahaha

# 19
  • Мнения: 5 069
ти чак сега ли го осъзна hahaha е зле колко да сме..зле..по-зле от това едва ли има..вече трябва по нагоре
на мен ми стана ясно като видях още...Тайсън и Уилям...

а онази другата мацка..вярно,че в списанието пишеше,че е позната на ели...която я е представена на уилям на рожденния ден на ели...и оттогава уж ...тръгнала работата...уж любовна...

хич не знам...тези хубави съвпадения...с този ЛА а и тази мацка вече е по нощните клубове...Химе не е Thinking

# 20
  • Мнения: 2 474
ама разбира се..как ще пропусне да се снима с моя човек...недай си Боже hahaha hahaha

# 21
  • Мнения: 2 519
Емс и ти ли лудна като мадамате в туитър...човека не е бог на изневярата,стига вече..уж сте фенове на Химе..как ще си представите че той я прави чак така на дива и щастлива и тя ще си се усмихва hahaha..абсурдизми са това...очевидното никога не е правилното  Naughty Mr. Green

не знам тази откъде е,на кого каква е...но тя не е никакъв фактор..за това имам нюх вече hahaha

# 22
  • Мнения: 2 474
Еми може би повече те  гони параноята hahaha дай поне 5% кредит на доверие Joy

иначе това момиче въобще,не знам и каква връзка може да има с ели...от венесуела е живее в маями и е модел...това са съвсем различни среди..макар че ели знаете ли по какви клубове ходи hahaha hahaha

да не говорим,че тя не е нещо чак пък забележително...уилям би се обидил,че е подценяван така

Последна редакция: чт, 02 окт 2014, 18:25 от Katy_güeraa

# 23
  • Мнения: 5 069
оо аз кредит на доверие съм му дала..даже повече..цели 9,3% hahaha hahaha но си имам на ум..и само защото химе не прилича на такава която ще стои и ще се смее на подобна ситуация...съм го изключила от реалността,не заради друго hahaha

# 24
  • Мнения: 2 519
Eми ти си много щедра.. Joy Joy

този мъж...или хайде човек..не мъж до химе..няма ли да изглежда по-малко противен,ако се облича нормално Thinking Mr. Green

# 25
  • Мнения: 5 069
ти хич не ми се хили...че на теб съм ти дала 12,1% разбираш вероятно че това не е много повече hahaha hahaha

химе е толкова красива..че жал ми става да я гледам до този мазен Sick наистина ми влияе зле ooooh!

# 26
  • Мнения: 8 533
Емс ти не си за парамента обаче...ще ги изпържиш hahaha hahaha с тоЗ нисък кредит на доверие Joy Joy Joy
говорете ми за мазни педали да..целя см в слух...за какво говорим ..аз нямам снимка която да не съм изрязал hahaha с него hahaha

инаме химе е перфектна Heart Eyes

# 27
  • Мнения: 8 533
вижте колко по добре...няма да си разваляте зрението hahaha без излишни нерви hahaha

# 28
  • Мнения: 2 519
вижте колко по добре...няма да си разваляте зрението hahaha без излишни нерви hahaha

така се сетих...нали много обичат колажчета това онова... Thinking че и а го отнесох...сега защо да не им го върна hahaha hahaha

# 29
  • Мнения: 8 533
eе това е,голям зор у нас ooooh!


Общи условия

Активация на акаунт