Нещо интересно и любопитно..

  • 3 083
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 22
Здравейте дами Simple Smile
Скоро се запознах с едно момче,с което случайно установихме,че имаме еднакви линии на левите си ръце.. Да,няма как всичко да е еднакво,ама имало.. Grinning  Аз лично бях шокирана и започнах да ровичкам из интернет за информация,но такава няма. И на двама ни ни е много любопитно какво значи и въобще защо е.. Та,ако случайно някой има теория ако щеш,приемам напълно Grinning
Благодаря предварително! Simple Smile

# 1
  • Мнения: 26
Всички линиии или само някои - кои точно? Те са на ума, на сърцето, на живота, има и други. Наистина е странно... newsm78

# 2
  • Мнения: 22
Основните са най-забележими...на сърцето ни е едно към едно,както и тази на живота,която ни прекъсва и се свързва и на двама ни с линията на разума..наистина е странно и чак невярващо..но го виждам със собствените си очи...много ни е интересно какво и защо е така или иначе,но за съжаление няма такъв материал дори в гугъл Grinning

# 3
  • Мнения: 26
Сещам се за нещо - дали някой има представа какви са линиите на близнаците, дали са еднакви /особено на еднояйчните/, напълно еднакви или се различават?

# 4
  • Мнения: 22
Аз съм виждала на разнояйчни близнаци ръчичките и да,правило ми е впечатление,че са еднакви,но не само левите,но и десните. А по принцип в хироматията казват,че на децата до 3/4 годишна възраст и двете ръчички са им с еднакви линии.

Общи условия

Активация на акаунт