Пазаруване от Amazon.co.uk и Amazon.de - тема №36

  • 99 871
  • 761
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 75
Sasi6, влизаш си в акаунта, от там отиваш в Payment & GC,
 кликваш на
Turn On / Turn Off Amazon Currency Converter и му даваш No thanks, Така си изключваш конвертора. За празната карта , нямам идея как става.
[/quote]

къде да го търся това   Payment & GC,

# 376
  • Мнения: 1 162
nan4etoo

 В  My account  Peace натисни там и ще видиш Payment & GC, само че не No thanks трябва да се натиска, а следващия бутон - там където се пише  Turn off Amazon Currency Converter  - в случая, че ти е включен!

# 377
  • Sofia
  • Мнения: 4 916
Здравейте момичета. Препоръчайте ми моля ви електрическа четка за зъби за деца. Едната ни поръчка за дядо Коледа е такава, но с принцеси Simple Smile Чудя се дали е удачно да й взема пробно с батерии или направо такава със зарядно  newsm78

Имаме нещо подобно на батерии и Philips sonicare , нищо общо нямат двете. Ако можеш да се "пребориш" с принцесите, Филипс-а са несравнимо по - добри.

# 378
  • Мнения: 75
благодаря много Simple Smile   готова съм Simple Smile

# 379
  • Мнения: 4 768
Благодаря на всички за конвертора! Ами включен беше,изключих го. Обаче пак не ми стана ясно как съм го включила и сигурно при друга поръчка пак така ще стане. Само цъкнах ,че картата ми е в лева,не съм се съгласявала с условията за ползване на конверора. За немски сайт се отнасяше.

# 380
  • Мнения: 4 992
срещали ли сте пуловер с имитация на риза в амазон?
нешо такова търся, но за възрастен

http://prikachi.com/images.php?images/15/7680015M.jpg

# 381
  • Мнения: 1 162
Благодаря на всички за конвертора! Ами включен беше,изключих го. Обаче пак не ми стана ясно как съм го включила и сигурно при друга поръчка пак така ще стане. Само цъкнах ,че картата ми е в лева,не съм се съгласявала с условията за ползване на конверора. За немски сайт се отнасяше.

 по принцип, сега вече няма да имаш такива въпроси от страната на сайта. Вече всичко е запомнено, сигурно когато си сложила карта в лева по подразбиране са ти включили конвертор. Всичко било е на една страница и трябваше да отметнеш още там. нищо, сега вече няма да ти питат  Peace

# 382
  • на Мелмак
  • Мнения: 12 705
срещали ли сте пуловер с имитация на риза в амазон?
нешо такова търся, но за възрастен

http://prikachi.com/images.php?images/15/7680015M.jpg

ММ си беше взел преди 2-3 г. на Пиер Кардин  Peace

# 383
  • Мнения: 1 162
gold__

 Трябва да търсиш нещо като pullover 2 in 1

# 384
  • Мнения: 23 585
срещали ли сте пуловер с имитация на риза в амазон?
нешо такова търся, но за възрастен

http://prikachi.com/images.php?images/15/7680015M.jpg

Миналата година поръчвах, но от Теско.

# 385
  • Sofia
  • Мнения: 84
Здравейте! Копирам си поста от другата тема, че явно тя е замряла нещо.
Дано се окаже, че няма проблем, но все пак да питам дали някой знае как мога да видя на кого и на кой адрес е получена дадена пратка с Хермес, от амазон е покупката, но от продавач частен. Излиза ми само доставена с подпис, но не и кой я е получил. Не съм много сигурна, дали точно с Хермес беше, но съм проследявала и преди др. пратки и имаше тези данни.  Thinking  Благодаря!  bouquet

# 386
  • Бургас
  • Мнения: 5 833
Момичета,бях чела в темата добри отзиви за ... не помня как точно се водеше, но нещо като душ за почистване между зъбите. Мацката я беше взела тази джаджа май в пакет с електрическа четка и беше доволна Rolling Eyes Замислям се за нещо такова, та поне да знам какво точно да търся и да дебна Praynig

# 387
  • София
  • Мнения: 9 850
Здравейте! Копирам си поста от другата тема, че явно тя е замряла нещо.
Дано се окаже, че няма проблем, но все пак да питам дали някой знае как мога да видя на кого и на кой адрес е получена дадена пратка с Хермес, от амазон е покупката, но от продавач частен. Излиза ми само доставена с подпис, но не и кой я е получил. Не съм много сигурна, дали точно с Хермес беше, но съм проследявала и преди др. пратки и имаше тези данни.  Thinking  Благодаря!  bouquet
Ако въпроса е кой адрес си задала, можеш да го видиш в account -> orders, над всяка поръчка пише адрес на доставка, зададен от теб. Ако въпроса е къде в действителност е получена пратката, и от кого - не мога да помогна...

# 388
  • Мнения: 2 391
Еееее изложиха се днес с цената на това Duplo в сделките.  Crossing Arms

Но пък предложенията за 40% Off Selected VTech Toys са добри за 1-3г. Simple Smile

# 389
  • Sofia
  • Мнения: 84
Малко Сладко Коте, благодаря, че се включи, но не за Амазон ми трябва адреса, а в сайта на Хермес. Ще се занимавам с тях, трябва ми proof of postage.  Tired

Общи условия

Активация на акаунт