Пазаруване от Amazon.co.uk и Amazon.de - тема №36

  • 99 846
  • 761
  •   1
Отговори
# 480
  • Luxemburg
  • Мнения: 1 800
На каква цена си ги поръчала, че вече не са налични или са почти като на нормалната?

# 481
  • София
  • Мнения: 5 596
На каква цена си ги поръчала, че вече не са налични или са почти като на нормалната?
Бяха по 2 паунда и нещо.

# 482
  • София
  • Мнения: 2 799
Бяха £2.22.

chockolina  Heart Eyes, благодаря и аз   bouquet
Поръчах няколко за подаръчета ...

# 483
  • Мнения: 1 535
Да се отчета с една малка поръчица:
мокасини UGG- изключително сладки. Действително са умалени, но аз предвидливо взех номер отгоре. В момента в синьо 38н. е на много добра цена.
Шалче Scotch & Soda - също като на снимката в сайта, материята е малко твърда, но след изпиране предполагам ще поомекне.
Блуза М- естествените съставки си казват думата, определено трябва да се носи с друга блузка отдолу. Бих си я оставила, ако не ми беше късичка, ще пътува обратно.

# 484
  • Майничка
  • Мнения: 14 220
На каква цена си ги поръчала, че вече не са налични или са почти като на нормалната?
Сега горните 2 са по 4 паунда.

# 485
  • Мнения: 3 714
Моята дъщеря обича лего, но вече имаме повече от колкото й трябва за момента, построи това онова и останалото се разхвърля навред  ooooh!
ronicat ние имаме замъкът от Дупло серията http://www.amazon.co.uk/LEGO-DUPLO-Disney-Princess-6154/dp/B005K … cinderella+castle
Миналата година го купих - още не съм го дала, мисля да го дам на Нова година ако празнуваме с приятели да се позабаламосаме  Laughing
Аз бих взела кухня или къща за кукли или супермаркет, но тази година нищо няма да й купувам, освен ако не намеря нещо наистина изгодно. Имаме това лего неотворено, имаме комплект печати с принтер. Чудех се известно време за люлка от Икеа, от тези които се монтират на тавана, ама мъжът ми не е във възторг от идеята, макар че наскоро освободих пространство в хола и е подходящо да се сложи. Там съм харесала палатката и тунела за лазене - също мисля, че ще й харесат.
При нас в момента са много актуални развиващите игри, такива неща също бих купила и много искам от тези колички с дистанционното - мисля, че ще й харесат  Grinning
Напоследък много решем и връзваме коси и една кукленска глава за прически би й харесала на моята кокона, ама сигурно бързо ще й види сметката както дърпа на поразия.
По едно време се чудех за Киди Го ама никой нищо не каза за него и реших, че може би не си струва парите.
http://www.amazon.co.uk/gp/product/B00DE9ILG4/ref=ox_sc_sfl_titl … id=A3P5ROKL5A1OLE

Мисля си и за таблет, на който да инсталирам обучаващи игри и музика, но не съм сигурна дали възрастта й е подходяща за такъв.  newsm78 По принцип не й давам да стои много пред лаптопа и почти не си давам телефона, ама тя става все по-нахална и вече иска да цъка с мишката да гледа клипчета в ютуб, а на телефона ми си пуска плеъра и слуша музика.
Бих взела и някакъв музикален инструмент като тези барабани например
http://www.amazon.co.uk/gp/product/B004QZA6RM/ref=ox_sc_sfl_titl … id=A3P5ROKL5A1OLE

Тази кухня щеше да е на оферта днес, но сега не я виждам в миналите сделки - някой обърна ли внимание дали беше на сделка и на каква цена?
http://www.amazon.co.uk/gp/product/B0030HBVG2/ref=ox_sc_sfl_titl … id=A3P5ROKL5A1OLE

Малко изнън темата, но за любителите на костюми един хелуински костюм за малка вещица  Mr. Green
http://www.amazon.co.uk/gp/product/B000WK2T4I/ref=ox_sc_sfl_titl … id=A3P5ROKL5A1OLE

Още нещо, което бих взела е такъв тип играчка със забиване на пирончета или габърчета
http://www.amazon.co.uk/gp/product/B00454Z5V6/ref=ox_sc_sfl_titl … id=A3P5ROKL5A1OLE

Бих взела и голяма дъска от тези на които от едната страна се пише с тебешир а от другата с маркери и могат да се лепят магнити.

Фантаколър са симпатични играчки, тук са даже по-евтини. http://www.amazon.co.uk/gp/product/B0002CYT8A/ref=ox_sc_sfl_titl … id=A3P5ROKL5A1OLE

Този чин на Смоби ми харесва, но ми се вижда доста скъп
http://www.amazon.co.uk/gp/product/B001EWE1ZI/ref=ox_sc_sfl_titl … id=A3P5ROKL5A1OLE

# 486
  • София
  • Мнения: 424
Да покажа полученото
Halifax Traders Jacke - много хубаво зимно яке,седи чудесно.
LERROS Jacke - чудесно е кожа,изработка всичко.
Доволна съм и двете якета си отговарят точно на размера.
Tom Tailor - хубава жилетка малко дългичка ми идва,но ще я мисля.
Mexx - този панталон е много хубав,плътен седи чудесно,но вместо 36(10 UK) са ми изпратили 40(14 UK) направо много ме е яд.Ако някой прояви интерес на ЛС хванах го на 19 евро. - Разменен

Последна редакция: вт, 28 окт 2014, 11:47 от Dzuls

# 487
  • Мнения: 73
 Момичета имама проблем . Поръчвах от склада на френският Амазон, но после отмених поръчката а парите вече бяха блокирани. Какво трябва да направя за да се отблокират парите за втори път поръчвам от сайта и въобще не съм наясно . newsm78

# 488
  • Варна
  • Мнения: 239
Момичета имама проблем . Поръчвах от склада на френският Амазон, но после отмених поръчката а парите вече бяха блокирани. Какво трябва да направя за да се отблокират парите за втори път поръчвам от сайта и въобще не съм наясно . newsm78
Пиши на банката си, че поръчката ти е отменена, с молба да бъдат разблокирани парите. Отбележи че ще им препратиш мейла, с който потвърждават отмяната и веднага след това писмо им го препрати.

Моята дъщеря също е на 3, имаме това ЛЕГО : http://www.amazon.co.uk/gp/product/B005KIQT8E?psc=1&redirect … etailpage_o08_s00 , голяма игра пада. Раздава на всички пастички, тортички. Сега мисля да взема и тези : http://www.amazon.co.uk/LEGO-DUPLO-10574-Creative-Cream/dp/B00F3 … gy_k_h_b_cs_img_y  http://www.amazon.co.uk/LEGO-DUPLO-Creative-Play-10566/dp/B00F3B … gy_k_h_b_cs_img_z   

# 489
  • Мнения: 3 714
Да покажа полученото
Halifax Traders Jacke - много хубаво зимно яке,седи чудесно.
LERROS Jacke - чудесно е кожа,изработка всичко.
Доволна съм и двете якета си отговарят точно на размера.
Tom Tailor - хубава жилетка малко дългичка ми идва,но ще я мисля.
Mexx - този панталон е много хубав,плътен седи чудесно,но вместо 36(10 UK) са ми изпратили 40(14 UK) направо много ме е яд.Ако някой прояви интерес на ЛС хванах го на 19 евро.
Би ли споделила инфо за размерите на якетата  Praynig Отговарят ли си, аз ги заглеждах тези Халифакс още миналата година, но не се престраших да поръчам. Аз съм S 36 по-принцип.

# 490
  • София
  • Мнения: 1 650
Тази тротинетка http://www.amazon.co.uk/gp/product/B00H8TORJQ?psc=1&redirect … etailpage_o00_s00 според вас става ли за 8-годишно пълничко момче? Хванах я от сделките за 15 паунда и й се чудя.  newsm78

# 491
  • Варна.....
  • Мнения: 1 753
Момичета имам проблем с плащанията в Амазон.
Трих, добавях карти ( с които и преди съм плащала), но не мога да платя поръчка.
Двете карти са от различни банки и наистина недоумявам защо ми отказват плащанията.
Идеи?

Едит: В банката е бил проблема.

Последна редакция: вт, 28 окт 2014, 09:56 от tais

# 492
  • София
  • Мнения: 424
anbibian,според мен си отговарят на размера  Peace
Аз също по принцип съм 10 UK(36 S) ,но зимни якета винаги си купувам 12 UK(38 M),защото обичам да са ми по свободни и това е този размер и ми е перфектно,ръкав, дължина всичко  седи ми точно като на мацката в сайта.
За първи път купувам нещо на Halifax,но съм много доволна.Якето е много хубаво(пипнато е) леко,удобно и топло идеално за зимата.Ако искаш мога да ти дам размерите.

# 493
  • Мнения: 23 576
Тази тротинетка http://www.amazon.co.uk/gp/product/B00H8TORJQ?psc=1&redirect … etailpage_o00_s00 според вас става ли за 8-годишно пълничко момче? Хванах я от сделките за 15 паунда и й се чудя.  newsm78

Долу в отговорите на въпроси си пише, че издържа до 100кг. Така че трябва да е подходяща. Simple Smile

# 494
  • Мнения: 3 714
anbibian,според мен си отговарят на размера  Peace
Аз също по принцип съм 10 UK(36 S) ,но зимни якета винаги си купувам 12 UK(38 M),защото обичам да са ми по свободни и това е този размер и ми е перфектно,ръкав, дължина всичко  седи ми точно като на мацката в сайта.
За първи път купувам нещо на Halifax,но съм много доволна.Якето е много хубаво(пипнато е) леко,удобно и топло идеално за зимата.Ако искаш мога да ти дам размерите.
Мен точно това ме обърква в размерите - принципно съм (36 S), обаче от английския като пазарувам няколко пъти връщах 10 и накрая почнах да купувам 8-ци и почти всичко ми е добре, случва се пак нещо да е голямо или малко, но в повечето случаи точно.

Общи условия

Активация на акаунт