Намаления 2014 - есен/зима

  • 114 057
  • 735
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 833
Заповядайте в новата тема за НАМАЛЕНИЯ!





Молове в цялата страна



Линк към старите теми:
Намаления 2012
Намаления 2013
Намаления 2013 - пролет
Намаления 2013 - лято
Намаления 2013/2014 зима
Намаления 2013/2014 зима-2
Намаления 2014 – лято

Последна редакция: пт, 03 окт 2014, 21:40 от Home raider

# 1
  • Мнения: 3 978
Благодаря за темата. Някой видял ли е намалените продукти на филипс от промоцията на бензиностанции Шел? Знаете ли дали четкоте за зъби са качествени?

# 2
  • София
  • Мнения: 3 830
Благодаря за новата тема   bouquet

Някой виждал ли е намаление на куфари някъде?

# 3
  • Мнения: 5 790
В Бершка има ли намаление на дънки?

# 4
  • Мнения: 2 140
И аз чакам намаленията, но не съм видяла да са започнали...  newsm78

# 5
  • Мнения: 30 965
Какви разпродажби, то сеганов сизон дойде и всичко е много скъпо, защото е нови колекции.

# 6
  • Мнения: 295
И аз бях в Манго-взех яке и елече за детенце.Дамските дрехи не ги и погледнах,тъй като никога не съм им била фен.

# 7
  • при моите любими
  • Мнения: 2 510
A на детските дрехи, има ли намаление в Манго? Харесала съм едно яке на детенце. Не е скъпо, но защо да не го взема с намаление.  Peace

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 9 688
A на детските дрехи, има ли намаление в Манго? Харесала съм едно яке на детенце. Не е скъпо, но защо да не го взема с намаление.  Peace

Ако го има на сайта им пробвай да го сложиш в кошницата и да въведеш кода за намаление. Така ще разбереш дали е намалено.
По принцип намаление има на дамско, мъжко и детско НО не на всички артикули.

# 9
  • Мнения: 128
на 6 или 8 ноември отварят София ринг мол и 100% ще има намаления заради откриването http://www.sofiaring.bg/

# 10
  • Мнения: 527
на 6 или 8 ноември отварят София ринг мол и 100% ще има намаления заради откриването http://www.sofiaring.bg/

Колкото са нагли гърците въобще не е сигурно,  че ще има намаления,  а напротив,  по -скоро увеличения.

# 11
  • Мнения: 128
ще видим, ако са умни ще пуснат намаления до нова година за зарибяване и после ще си покажат рогата

# 12
  • Berlin
  • Мнения: 11 181
Сега ноември ли ще отваря ...
Къде има избор на дънки, но модел bootcut или най-много прави? Няма значение намалени или  не, да им избор, че няма дънки за мен иначе. Grinning Онзи ден си взех едни, които след изпиране вече са 1 номер по-големи и не ми се случва за 1ви път с дънки.

# 13
  • Мнения: 30 965
Сега ноември ли ще отваря ...
Къде има избор на дънки, но модел bootcut или най-много прави? Няма значение намалени или  не, да им избор, че няма дънки за мен иначе. Grinning Онзи ден си взех едни, които след изпиране вече са 1 номер по-големи и не ми се случва за 1ви път с дънки.
Как по-големи? Обикновено стават един номер по-малки.
Аз си купувам по съвет на консултанти от Levi's дънки, които не мога да закопчая горе и после като се разширят винаги ми стават точно.

# 14
  • в града на вечния купон
  • Мнения: 1 091
Аз лично не съм  очарована  от Манго  в Дъ  Мол,нищо  не  ме грабна.

Общи условия

Активация на акаунт