Намаления 2014 - есен/зима

  • 114 163
  • 735
  •   1
Отговори
# 525
  • 1st floor
  • Мнения: 9 158
Другата събота и неделя щяло да има черен петък в Спорт Депо. Така поне чух (от позната на моя позната  Mr. Green). Има ли някаква информация? Grinning
Това за някой мол или за всички магазини? newsm78
Нямам никаква идея. За това питах тук за повече информация.

Иначе днес се отчитам с намалени обувки от Дайхманд - от 59 на 13.99лв. Който търси висок ток и лека платформа (различни цветове), да знае, че има в магазина до метростанция Люлин.

# 526
  • Варна
  • Мнения: 610
 На 28-ми черен петък и в Мол Варна-)

# 527
  • Мнения: 48 186
Дано отворят поне в SCC, имаше надпис ревизия
И в Дъ Мол така пишеше, пък го затвориха

# 528
  • Мнения: 19 061
Дано отворят поне в SCC, имаше надпис ревизия
И в Дъ Мол така пишеше, пък го затвориха

Пф, не знаех. Последните няколко сезона се запасявам със сума ти неща от тях за без пари....много ще ме е яд

# 529
  • София
  • Мнения: 7 170
За Овиес вече ще се ядосам, ако напуснат  Crossing Arms


От петък да неделя Техмарт имат чрд и ще имат до -30% на всичко.

# 530
  • София
  • Мнения: 44 353
Лошо.
Много е слаб и само там си хареса дънки , който да му станат. Тогава му предложишх да му взема поне още един чифт, но не пожела. Смятах , сега да ходя. 
В НМ имат модели за доста слаби момчета и с ластик на талията са им всичките. Иначе овиезе в  сити центъра последно пишеше ревизия на него, но миналата седмица не съм ходила, нищо не пишеше за закриване на магазина.

# 531
  • 1st floor
  • Мнения: 9 158
И моят е кльощав - най-добре му стоят точно моделите на HM! Peace Е, пак си стягаме горе ластика, но поне не му стоят като подарени...

# 532
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 619
Аз от Зара съм взимала тесни модели панталони за момчето ми  Peace

# 533
  • Berlin
  • Мнения: 11 340
То проблемът е на кръста да има за стягане. И аз основно от НМ взимам панталони за големия и стягам максимално.

# 534
  • Мнения: 2 766
Другата събота и неделя щяло да има черен петък в Спорт Депо. Така поне чух (от позната на моя позната  Mr. Green). Има ли някаква информация? Grinning
Това за някой мол или за всички магазини? newsm78
Нямам никаква идея. За това питах тук за повече информация.

Иначе днес се отчитам с намалени обувки от Дайхманд - от 59 на 13.99лв. Който търси висок ток и лека платформа (различни цветове), да знае, че има в магазина до метростанция Люлин.
Е ти ме заинтригува с тези обувки, дали може снимка или да ги покажеш някъде. Затворени ли са и какви цветове има? Сигурно са от тези техните от плат , трудно ми е да ги опиша

# 535
  • София, България
  • Мнения: 2 228
В ''Лидл'' са пуснали доста голям асортимент от дървени играчки за деца /1-6г./. Има много добри предложения. Аз се възползвах днес.

Дали ги има във всички Лидл и на коя фирма са? Дали ще ги има постоянно или само тази седмица?

А за Овиезе - те всяка година си опразват магазините и после ги зареждат изцяло, дали и сега не е такава работата  newsm78

# 536
  • Варна
  • Мнения: 112
http://www.newyorker.de/black-friday -> 30% намаление в магазини New Yorker  Wink Ваучерите ще важат само на 28.11.14 (петък). ПРИЯТЕН ШОПИНГ  Heart Eyes

Последна редакция: чт, 27 ное 2014, 15:10 от bubanka

# 537
  • Мнения: 1 401
На 28ми Ноември в Pandora в Paradise Center! -50% на селектирана колекция!

# 538
  • sofia
  • Мнения: 2 267
На 28ми Ноември в Pandora в Paradise Center! -50% на селектирана колекция!
О, страхотно!!! Мерси за инфото! Heart Eyes

# 539
  • Мнения: 19
Някой знае ли дали Mat Star ще правят намаления.

Общи условия

Активация на акаунт