Отговори
# 60
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Аз съм се приготвила и чакам да удари заветния час и тръгвам да диря секция   Naughty

# 61
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
Оф, такова мислене му дръпнах днес, че направо ме цепи тиквоча... Mr. Green Край, спирам..не е за мене... Joy

# 62
  • Мнения: 16 938
А Рени ти размишляваш ясно ама до като гледаш някоя баклава още по добре ще е.

# 63
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Аз съм се приготвила и чакам да удари заветния час и тръгвам да диря секция   Naughty
А, аз съм си навила алармата.... Mr. Green в 06.30 съм у секцията Laughing Целото фемили в бодра партийна нишка зад мен... Grinning

# 64
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
  Heart Eyes
Да не забравите и членските книжки, че сте заклети комуняги  Mr. Green

# 65
  • Мнения: 33 429
А, аз съм си навила алармата.... Mr. Green в 06.30 съм у секцията Laughing Целото фемили в бодра партийна нишка зад мен... Grinning

Аз ще гласувам следобед  Naughty  Joy Joy Joy

# 66
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
А, аз съм си навила алармата.... Mr. Green в 06.30 съм у секцията Laughing Целото фемили в бодра партийна нишка зад мен... Grinning

Аз ще гласувам следобед  Naughty
Тебе никой не те пита... Naughty

Поръчала съм да ми се представят Терелфи, Бобелфи, Ванелфи и Радинелфи за фемили екзитпола... Mr. Green

Щерко за сведение на посрещачите...само аз съм комуняга дома и никой от нас нема партиен билет... Naughty

# 67
  • Мнения: 21 201
Скрит текст:
За пореден път се убеждавам колко субективна е красотата.
Никога нито той, нито тя са ме впечатлявали, безлични са ми. Rolling Eyes
На мен другият ми е симпатичен но му забравих името.....Джоузеф ли беше!? newsm78
И мен много ме кефи нашия каПтан, голям чаровник е Баръш. Heart Eyes
Лелче Hug за Джузеф си права...все пак е мъжО ми... Heart Eyes
Но, да казваш, че Нина и Иън са безлични...звучи ми малко прекалено. За мен пък Хазал и Ча не могат да им се намажат на кючека в нищо, нито в талант, нито в известност, нито в красота и харизма.
Е, то си е твое мнение...аз само реагирам на поста. Laughing
На мен са ми безлични и безразлични, и за мен не е прекалено.
Въобще не става въпрос в случая за Ча и Хазал.
ФЕмир ми бяха и все още са ми фаворит сред турските екранни двойки, не самите Чаатай, и Хазал. На тях просто симпатизирам(и не само на тях) но в разумни граници, което не ми пречи да ги дялкам когато сметна за нужно според моите разбирания.

# 68
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055

На мен са ми безлични и безразлични, и за мен не е прекалено.
Въобще не става въпрос в случая за Ча и Хазал.
ФЕмир ми бяха и все още са ми фаворит сред турските екранни двойки, не самите Чаатай и Хазл, на тях просто симпатизирам но в разумни граници, което не ми пречи да ги дялкам когато сметна за нужно според моите разбирания.

Убаво...голем праз newsm47

# 69
  • ФЕМИР ФОРЕВЪР
  • Мнения: 1 641
Ирка § Тери § Бел § Профи § Зиз -  newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

# 70
  • Мнения: 30 820
 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Само не разбрах newsm78 ко мислих цел ден Mr. Green като знам за кой съм Laughing

Ади лека ви Hug

А Рени ти размишляваш ясно ама до като гледаш някоя баклава още по добре ще е.
Аз обичам само в чинийка Naughty Heart Eyes другите си ги ръфай ти Mr. Green

Ирко Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 71
  • Мнения: 30 820
Мишонке Hug

# 72
  • ФЕМИР ФОРЕВЪР
  • Мнения: 1 641
Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug лека миличка, стига си го мислила  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 73
  • Мнения: 16 938
Рени мислила си за някоя баклава или някой уши и така......
Айде лека. Hug

# 74
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
РенУ, кво се хилиш кат премислила избирателка... Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт