Магията на изтока - тема 36

  • 33 338
  • 742
  •   1
Отговори
# 45
  • Toronto
  • Мнения: 683
Tупи,кажи,че е за роля,а не се е подвел по модата на "не на самобрасначките" или "бради и мустаци винаги".
Бе за роля е, ама... ужаЗ! За втори път виждам красив мъж да стане чак грозен. Първият беше Джордж Майкъл когато си пусна онази козя брада Sick
Джи готов за бой Laughing Heart Eyes


А някой може ли да ми каже от кой неизвестен за мен филм е тази снимка? #Crazy newsm78

# 46
  • Мнения: 9 192
Това е Джи излезнал от мой сън. Heart Eyes

П.П Хубавoто Мими Grinning
Скрит текст:


Последна редакция: вт, 07 окт 2014, 20:10 от Tuon

# 47
  • Мнения: 6 763
Тупи, не съм сигурна, но все ми се струва, че може да е от началните епизоди на "Каин и Авел".

# 48
  • Мнения: 1 870
Това е Джи излезнал от мой сън. Heart Eyes

П.П Хубавoто Мими Grinning
Скрит текст:


Много хубав, бе...

# 49
  • MJF
  • Мнения: 8 590
2в1 и аз "Каин и Авел" се  Thinking иначе не виждам от къде освен ако наистина пък е от съня на Tuon  Thinking
Прегледах финала на Discovery of Love и ..... реших че няма да го коментирам туй заглавие повече. Ако го подхвана сега ... нищо няма да остане от него, на всичките "бисери" в последните 3 епизода и класически кор-сериале шамар съзрях," как пък не го прескочи мишката?".  Blush  Mr. Green Tired Tired

# 50
  • BG
  • Мнения: 4 456
2в1 и аз "Каин и Авел" се  Thinking иначе не виждам от къде освен ако наистина пък е от съня на Tuon  Thinking
Прегледах финала на Discovery of Love и ..... реших че няма да го коментирам туй заглавие повече. Ако го подхвана сега ... нищо няма да остане от него  Blush  Mr. Green Tired Tired
Kaжи поне кой с кого се озова на финал Grinning
пп Аз си чакам новите еп. на Нощната стража да се появят, по-точно 19-ти, щото 20-ти е тази вечер.

# 51
  • MJF
  • Мнения: 8 590
нощен гост
Скрит текст:
Доктора зад граница. Тя и Ерик финално заедно. В началото на 16 епизод любителите на ,  newsm78  чакайте да му намеря името че и прякора му бъркам.... аха , Yoo Ah-In могат да го видят за минута.

# 52
  • Мнения: 9 192
Тупи, не съм сигурна, но все ми се струва, че може да е от началните епизоди на "Каин и Авел".
Гугъл показа Каин и Авел Mr. Green
 newsm78 Само не разбирам какво са правили  knit в сънищата ми Whistling

# 53
  • BG
  • Мнения: 4 456
Meрси, Шоши, аз смятам да пропусна 15-ти и да изгледам набързо 16-ти, пък след поста ти може и да го пропусна, финалните епизоди на драмите винаги са ме отегчавали с безкрайните им спомени и раздели до след еди колко си години.

# 54
  • Toronto
  • Мнения: 683
Тупи, не съм сигурна, но все ми се струва, че може да е от началните епизоди на "Каин и Авел".
Гугъл показа Каин и Авел Mr. Green
 newsm78 Само не разбирам какво са правили  knit в сънищата ми Whistling

Оченцето отзад наистина прилича на мацката от Каин и Авел, ама защо нямам никакъв спомен за Джи с халка и такава плетена жилетка?  newsm78 Явно трябва да го гледам трети път... Благодаря на всички за жокера Hug
Discovery of love свърши значи? Мога да почвам да го гледам? Laughing

# 55
  • Мнения: 6 763




И останалите песни от албума Jung Dong Ha - [Mini Album - Begin]



Glorious Day приключи с леко намален брой серии. Не беше нещо особено, но в интерес на истината съм гледала и по-лоши семейни драми.
Скрит текст:
Наред с установената схема на този тип драми имаше и нещо по-различно. Нямаше ясно изразени главни герои. Всички имаха достатъчно екранно време, за да се покаже историята им.
Бабата и дядото бяха много земни и разумни хора. И въпреки, че не избегнаха клишето с нелечимата болест, беше представена без излишни трагедии. Напротив, показаха как цялото семейство се подкрепя взаимно и се справя с неочакваните трудности.
Едната героиня първо се влюби в малкия син, но в последствие се омъжи за батко му. Имаше катаклизми по случая (най-вече от страна на неговата майка Tired), но в крайна сметка всички приеха нещата и се държаха доста адекватно. Другата се омъжи за разведен мъж с дете без това да доведе до публичното й линчуване. Наред с това напълно опровергаха митът за злата мащеха. Майкта на момичетата също завърши женена за по-млад ерген, при това не без помощта на дъщерите и зетьовете си.
Общо взето като изключа типичната корейско-сериална майка на момчетата и една корейска кифличка, която в последствие се очовечи, всички бяха доста нормални в действията и поведението си.
На мястото на тази драма започва Modern Farmer


The Greatest Wedding потвърждава създалото се мнение, че кабелните телевизии са по-разчупени и освободени.
Скрит текст:
Главната героиня публично хвърли бомбата, че е забременяла чрез донор на сперма и няма никакво намерение да се жени. Bae Soo Bin разбива с тази откачена роля Crazy, но и No Min Woo не е зле с неговото леко детинско поведение. Park Si Yeon изобщо няма да я коментирам, тя си е една от любимките ми.
Най-голямото клише тук са бащата-деспот и кифлата-злобарка.

# 56
  • MJF
  • Мнения: 8 590
2в1, продължавай да ме навиваш за The Greatest Wedding, четенето на такива неща за ролята на Bae Soo Bin са притегателна сила.  Simple Smile
Гледайки The Island Teacher проверих локацията на сюжета- най - югозападния японски район- Kagoshima  и се сетих че съм гледала филм с действие именно в този град Kagoshima, запомнила съм го защото тогава се  Laughing на себе си. Жителите му живеят до активния вулкан Sakurajima и във филма ГГ често метеше тераската от ... вулканична пепел, а аз мърморя от "редовната" градска мръсотия на моята  Whistling.
Иначе в сериала се любувам и на островчето и на растителността, екстра му нацелих времето като тук настанаха не слънчеви есенни дни  Crossing Arms.

# 57
  • BG
  • Мнения: 4 456

На мястото на тази драма започва Modern Farmer
newsm44 newsm44 newsm44

# 58
  • Мнения: 6 763
Шош,
Скрит текст:
Bae Soo Bin наистина ми е много интересен тук. Хем е гадняр и всячески се опитва да подлее вода на колежката си, хем в определени моменти се прокрадва някаква загриженост за нея. Изнудва я с това, че знае тайната й и в същото време хукна да я носи в болницата, когато тя се почувства зле. Злорадства за проблема й, възползва се от състоянието й, но и се опитва, макар и по странен начин, да й покаже през какви трудности ще й се наложи да премине.
Но Мин У от друга страна е абсолютен дечко. Изплашен, объркан и паникьосан от случващото се, но и готов да поеме отговорност за постъпката си. Влюбен е и се ядосва, че го отблъскват. Не е много сигурен как трябва да се държи и какво да направи, а натискът от семейството му и кифлата, която се лепна за него още повече го объркват и изнервят.


Един хубав кавър - Eric Nam & Boa Kim - Say Something.

# 59
  • Мнения: 9 192
Изгледах Border.Мислех да не пиша,но много ми хареса.Тук да благодаря на преводачите и на 2в1,която ми каза,че го превеждат.  Hug
Всичко ми хареса(каст,игра,сюжет,емоцията и психологическата игра със зрителя),без последния епизод. Crossing Arms
Очаквах
Скрит текст:
че той ще се подложи на операция,за да извадят куршума,а не това,че в безизходното положение,да се превърне сам в убиец.
Защо беше това?За да разбере и убийците,както разбираше жертвите???Сезон 2??
ОК,сценаристите може да са фенове на Декстър,но Шун беше смазан след случката и сякаш не вярваше,че може да извърши това.Трудно е да знаеш,че закона не винаги е силата,която ще заключи злото зад решетката.Декстър осъзнавайки това ликвидираше убийците с ясното съзнание,че е лошо,но необходимо,но героят на Шун последва емоцията и ако има някакъв вид продължение ще си плати за нея.(освен ако не завъртят нещата,че всичко това се е случило когато е бил в кома и са само видения)Смисъл няма да пикрива следи,а просто ще се предаде и точно това ще го различава от другите престъпници.
Или всичко ще си остане така и всеки ще си избере какво ще е продължението...Както избра и героя на Шун да продължи,въпреки предупреждението на шефа,въпреки,че "човека с много лица" (нает от него),отказа да продължи,а хакерчетата категорично отказаха да го последват,осъзнавайки на къде се е запътил.Та дори информатора,който го покани на питие,сякаш,за да го спре.Японците доказаха,че са ненадминати в това да показват,че всичко зависи от взетите лични решение,че каквито и да изглеждат хората,каквито и подбуди да имат,за да извършат престъплението,то все пак е престъпление и трябва да се накаже. Както в Декстър (един от любимите ми сериали Grinning) и тук отговорността се оказа бреме,защото се минава една невидима граница и ако не споделиш се превръщаш от онези маскираните герои,но за съжаление те са само в приказките.
Няма как да се мине без поука,без има и добри и лоши,японското общество е като всяко друго и хората са подвласни на желанията си,но парите помагат да избяга от престъплението.7 еп. ми беше адски силен точно за темата корупция и пари.

Да ме прощава Шун Twisted Evil,но двете хакерчета са ми любимците от дорамата. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт