Магията на изтока - тема 36

  • 33 357
  • 742
  •   1
Отговори
# 690
  • DE
  • Мнения: 9 068
Обичам Мими и се справя страхотно  Heart Eyes , но все пак го предпочитам на китайски  Crossing Arms

# 691
  • София
  • Мнения: 15 473
Лоши момчета 5-та серия

http://doramatv.ru/bad_guys/series5

# 692
  • Toronto
  • Мнения: 683
Аз от вчера съм го запоздравявала моето Съвършенство Laughing Днес пак, само че от цял ден празнуване, ядене на торти, надуване на балони и т.н. не ми остана време да пиша Joy Какво да правя като е толкова хубав! Пу, пу, пу! Пак си пожелавам да е жив и здрав и е крайно време вече да пусне Димче и да се захване с някой сериал. Пожелавам си да е сериал, за да го гледам по-дълго! Heart Eyes txtloves


Ух, тоз У Бин, лош, лош! Heart Eyes Ще го чакам и този филм.

2в1, Мускетарите вече 2 пъти ги почвам, стигнах до 2-ра серия, ама нещо тегаво ми върви. Ще се поназоря още малко заради Йонгчето, току виж пък тръгне.

Днес ходих да гледам The Maze Runner. Хареса ми, зрелищен са го направили, както си го могат американците. Вниманието ми, естествено, привлече азиатското присъствие във филма:

Точно се чудехме с моя мъж корейче ли е или нещо друго, той вика - не знам, ама е голям симпатяга. Ми корейче излезе, какво друго! Lee Ki Hong. На всичкото отгоре го кръстили Минчо във филма (Minho)  hahaha

# 693
  • Мнения: 6 794
Тупи, началото, както в повечето корейски сериали, си е малко тегаво, но после нещата се пооправят. Естествено, възможно е пък и да не ти допадне драмата Hug.
Успех и спорна работа с новия превод Wink. Видях, че вече сте качили първи епизод на Гордост и Предразсъдъци  Hands Thumbsup.


Малко Джин Аканиши




D.O. от ЕХО освен участие във филма Cart, е записал и песен към него - D.O.(EXO) - Crying out (Cart OST).


И подаръкът на Джи кам феновете му - So Ji Sub - Soul dive.

# 694
  • MJF
  • Мнения: 8 606
 Mr. Green всъщност не съм била в кор-сериална текуща почивка тази седмица- днес почва Mr Baek  и съм зрител.  Thinking от сценаристката честно казано нямам очаквания но Shin Ha-Kyun e от актьорите, които могат успешно да компенсират неволите с текста,  Thinking ако има такива, да кажа аз песимиста  Mr. Green. От режисьора също не знам какво да очаквам , така че да видим кво животно ще е Mr Baek  Thinking

# 695
  • Мнения: 9 204
Каме във всеки кадър в  в Ore Ore / It's Me, It's Me

Смея да кажа,че е един абстрактен филм с елементи на комедия,мистерия,трилър+лек уклон на психодрама.Разбира се по японски - всеки трябва да си извлече поуката за себе си,а тя не ние дадена наготово.
Каме е страхотен!Понякога (почти винаги) забравям как игра в Yuuki и го свързвам с еднин типаж + този на боксьор с хранително разстройство Embarassed.Играе Mr. GreenИграе около 30-тина образа,но е страхотно да го гледаш в тройната роля и как успява да ги разграничи с глас,мимики,движения,а когато е нуждо да са напълно еднакви.Всеки един от тройката беше с различен характер и емоционалност.
Сюжетът накратко. Laughing
Скрит текст:
Героят иска да бъде фотограф,но работи почасово в магазин за електроника.В една закусвалня той взима мобилния на друг клиент, който случайно падна в неговия поднос.Преструвайки се на собственика на телефона се обажда на майката с искане на пари,които получава.
Взимаги и е попада в нов свят. Whistling
Въвлечен е в живота на лицето от чиято майка взима пари.Тя го мисли за свой син,докато неговата собствена майка не го познава,но живее с човек,който прилича на него.Появява се и студент,който прилича на двамата и извесно време си прекарват добре и весело всички заедно.В същото време се появява красива клиентка,която иска Той да работи за нея и може да различава различните негови образи.Между тях прехвърчат искри,но нейния съпруг (мафиот)не остава доволен.
После се появяват много негови "Аз"в различни форми и Той започва да се чувства не на място,а Азовете,започват да се избиват един друг,защото трябва да се избавят от излишъка,а в същото време Той не трябва да позволи някое негово копие да го замени.
Всички е напълно непредсказуемо и нереално.От кражба на пари,през разменена самоличност Той трябва да разбере кой е в този свят.
Абсолютна мешавица (като си чета спойлера,но като се гледа не е така Peace),която е представена много интелигентно и приятно за гледане.

Финалната песен на филма - KAT-TUN-Face to Face

П.П. Каменаши е в любимия ми бузест период Crazy
Скрит текст:

Последна редакция: ср, 05 ное 2014, 15:55 от Tuon

# 696
  • MJF
  • Мнения: 8 606
Ааа помня го с добро It's Me, It's Me. Хвалих човека -филм- Satoshi Miki.

Цитирам се от Спирита, където филма има тема но трудно откриваема, поне от мен :"Si-Fi, мистерия, комедия, урбанистичен реализъм, драма.... все думи характеризиращи този филм. Идеи ясни, поднесени не конвенционално и въпреки това пак улавящи се ясно на фона на привидния каламбур. Режисьор и сценарист Satoshi Miki. От написаното в профила му, мога да кажа че  този филм напълно го онагледява."

# 697
  • Мнения: 9 204
Шош,филмът е по книгата на Tomoyuki Hoshino - "Ore,Ore",която взима някаква престижна японска награда за литература.
Не съм чела книгата,но Satoshi Miki успява да създате нещо толкова истинско в цялия този коктейл от всевъзможни възприятия. LaughingАма съм му фен Grinning

# 698
  • DE
  • Мнения: 9 068
Погледнах 1 еп на http://wiki.d-addicts.com/Kyo_wa_Kaisha_Yasumimasu  Амемия до кога ще играе хлебарка  newsm78  Mr. Green Обаче актьорите са страхотни и ще гледам с удоволствие, въпреки познатата история на попрезрялата мома(30 годишна девственица  ooooh!) а младежа е на 21  Whistling Голямото бижу е Tamaki Hiroshi много любим  Heart Eyes Тагучи е в ужасната роля на клюкаря в офиса  Crossing Arms Ще ми е интересно кой този път ще вкара в пътя нашата Анемия  Grinning
Джин ме израдва, доста  Hug
Това за Шоши

# 699
  • Мнения: 9 204
Аз съм я ледала в един филм newsm78 и там не е жената хлебарка hahaha

Обаче как ще избира от тези двама разкошни ИЯЕ Grinning

# 700
  • Toronto
  • Мнения: 683
Поредният сладък рожденик! Да ни е жив и здрав!
 newsm59 newsm67 Tada  party023


Аз довърших превода на втора серия на Pride and Prejudice и реших да отморя със Съкровището - Birth of a Beauty. Пак се е насадил на точното място, много му отиват такива роли. Гледах и се хилих, голям панаир Joy Засега много добре първите две серии. Не мръднах, докато не ги изгледах. Обичам такива комедии. Едва чакам събота и неделя за новите. Peace (във Вики го има на англ., а предполагам, че и на руски е преведен някъде вече)

Шоши, а туй е за наш общ любимец:
http://www.hancinema.net/ji-jin-hee-in-the-new-kbs-drama-blood--75100.html

# 701
  • Мнения: 9 204
  cook
Дам има нещо в скорпиончетата smile3544

Тупи,Birth of a Beauty от 1до 10 колко е забавен?А  в сравнение с Хитрушата?
Прави ли нещастни муцунки? Grinning

# 702
  • MJF
  • Мнения: 8 606
дането Hug и браво на този изпълнител- изпълнение с чувства и мисъл.

Тупи,  туй  "a fantasy medical drama about a vampire doctor" като как да го прочета така че да е "гледам"  Thinking?!  newsm78 тежка задача за "виден зрител" на вампири като мен. Ех тоз Ji Jin-hee, но пък разнообразява се човека.

Kyo wa Kaisha Yasumimasu и аз съм го "заплюла" за проба но нека го превеждат на спокойствие. Да се сърдят че не съм текущ зрител на поредната преводна епопея този път с Platonic. Докато не видя Platonic 8  текущ яп. сер. ще е мираж  Crossing Arms.

Tuon,  гаранция че ще прави предвид коя е главната актриса  Mr. Green, а ако вземе пак да зачезне по време на снимките , ще трябва даже да го утешаваме  Laughing Mr. Green.

Рожденика се е разснимал и да продължава все така.

# 703
  • Мнения: 9 204
Tuon,  гаранция че ще прави предвид коя е главната актриса  Mr. Green, а ако вземе пак да зачезне по време на снимките , ще трябва даже да го утешаваме  Laughing Mr. Green.
утешавате е вярната дума  smile3534
Аз и Тупи Joy
Артистите не са проблем,а сценаристите с това  каква драма ще измисли и как ще обърне посоката.
Ако задържат хумора и има лекинко там нещо,което можеш да премахнеш с Мишо всичко е ОК,но те са способни на всичко,дори да го пратят в бъдещето.

# 704
  • Мнения: 6 794
Рожденикът със "синът си"  Mr. Green в очакване на поредната за снимане сцена на Blade Man.



Вчера отново не беше излъчен епизод заради бейзболен мач. Въпросът е ще съкратят ли драмата или ще изместят графика на следващата.

За сметка на това пък, драмата на Рейн - My Lovely girl, излъчи снощи два епизода един след друг и днес ще приключи както е планувано.


Пак налазиха вампирската тематика. Освен този Blood, за който споменавате, е плануван и един исторически, в който ще има вампир - The Scholar Walking at Night. И за двата обаче все още не е утвърден каста. В първия главната роля е предложена на Yoo Yeon Seok, а в другия на Park Hae Jin.


Пак Ши Ху вече е избрал ролята, с която ще се появи отново пред зрителите в Корея. Това е филмът After Love. За негова партньорка се спряга Юн Ън Хье, но това още не е потвърдено.

Започват снимките и на още един филм с изключително много познати лица в него - Beauty Inside.

Всичките тези заглавия обаче ще ги гледаме някога догодина.


Един любимец на някои дами тук Wink и адаш на Шоши - Sho Sakurai ще става готвач в The Ambassador's Chef.


Първи тийзър за предстоящия The King's Face.

И трейлърът на корейската адаптация на новелата на Барбара О'Конър How to Steal a Dog.

Общи условия

Активация на акаунт