Добре дошли в ЛЮЛИН! Тема 27

  • 75 065
  • 739
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 46 657
...А там как са цените - на кг или всяко нещо си има цена?

На килограм, но ако нещото е прекалено тежко ти го предлагат на бройка, което излиза на половин цена.

Скрит текст:
Снимала съм заради темата за находки Simple Smile
Само тази нова блуза е от Зиг-заг, всичко друго е от Манията.
http://s40.photobucket.com/user/ceco_vath/library/SH?sort=9&page=1

# 676
  • 1st floor
  • Мнения: 9 175
Албумът е заключен, само блузката видях. Браво, много е хубава! Peace
А този на спирката на 111 се сетих кой е, но не знам защо не се сещам да минавам от там... Mr. Green

# 677
  • София
  • Мнения: 14 926
Защото по прозорците му винаги има жители на Филиповци, чакащи 111 Mr. Greenи човек несъзнателно ги подминава бързо. А вътре се намират чудни неща.

На кой казвате Зиг-заг? На този до Рицка ли?

# 678
  • 1st floor
  • Мнения: 9 175


На кой казвате Зиг-заг? На този до Рицка ли?
Да! Peace

# 679
  • Мнения: 46 657
Албумът е заключен, само блузката видях.

Грешка Blush Отключих  Simple Smile

# 680
  • 1st floor
  • Мнения: 9 175
Албумът е заключен, само блузката видях.

Грешка Blush Отключих  Simple Smile
Ехаааа, наистина добри попадения!!!:D

# 681
  • София
  • Мнения: 7 177
Момичета, къде в Люлин се предлагат продукти на Евтерпа, изпозвали ли сте нещо от техните продукти?

# 682
  • 1st floor
  • Мнения: 9 175
Момичета, къде в Люлин се предлагат продукти на Евтерпа, изпозвали ли сте нещо от техните продукти?
Щерката имаше един парфюм с мирис на  люлак. Обожавах да ми мирише на него, но върху мене си не го понесох. Иначе излезе много, много траен. И евтин. Друго май не съм пробвала. Иначе съм го засичала в аптеките в първи м.р.

# 683
  • Мнения: 4 199
Може и да си въобразявам, но мисля, че Евтерпа съм засичала по пощенските станции Crazy Много са им трайни ароматите.

# 684
  • Мнения: 851
Тъкмо се навих да се разходя до zig-zag и на сайта пише, че го затварят този месец. Нещо фалираме откъм втори употреби.
Някой има ли наблюдения какво се случва с 'мола' на околовръстното?

# 685
  • 1st floor
  • Мнения: 9 175
Сериозно ли ги затварят?!  ooooh! Аз станах неволен слушател на един разговор как продавачките се сопнаха на три пъти зададения въпрос кога ще има ново зареждане с "Няма да има!" И си викам, брех пък тия, що така се зъбят на жената, а не й обяснят, че ...да кажем другия месец чак! А то каква била работата!!! Thinking Гадно!

# 686
  • Мнения: 46 657
Това заведение зад Т-маркет във втори (казва се Гости), също ми е любимо! Grinning

Пробвахме и това. Най-добро засега Peace
Водихме и зет ми, който е чужденец, фен на шкембето, каза, че това е най-доброто, което в ял в България  Simple Smile
Бяхме в лятната градина, допадна ми, че е заградено отвсякъде, с моите страхове от кучета рядко си позволявам сядане навън, чудесно беше  Simple Smile

# 687
  • София
  • Мнения: 39 941
И ние станахме редовни посетители.
Водихме и две сръбкини. Харесаха го.

# 688
  • Мнения: 195
Здравейте,
може ли да ми предложите водопроводчик, става въпрос за запушена душ кабина! Минах през какви ли не прахчета, гелове и пружини за сифони, но файда няма. Благодаря предварително

# 689
  • Мнения: 38
Здравейте,
някой знае ли читаво фото в Люлин. Аз съм ходила само във Фототехника, която е на пазата на самия булевард П.Владигеров, но не съм доволна изобщо. Последния път цветовете на снимките нямаха нищо общо с оригинала.

Общи условия

Активация на акаунт