Добре дошли в ЛЮЛИН! Тема 27

  • 74 861
  • 739
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 404
Имаше една Мания на Захарна фабрика, точно на спирката на тролеите, дали я има още?

# 721
  • Мнения: 4 199
Зле е, малка и не особено богата, но аз съдя по тази която беше до Силвъра. Иначе пак в района до дюнерите са отворили една, вчера я зареждаха, но всичко още беше в чували и не успях да мерна има ли интересни неща.

# 722
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 862
Читав само Манията беше, беше пълно с дрехи с етикети или без никакви следи от ползване. Но затвори до септември. Освен да пробваш с някоя друга Мания, която ти е на спирка на метро или др. удобно място, обаче не съм сигурна дали зареждането е добро навсякъде...
ЗЗ също затвори.
За Мъпет маг се сещам, но са много вехти дрехите (намира се в новото строителство по диагонал на Билата).
Има и едно малко магазинче с хубави неща понякога (но по-скъпо), което се намира м/у двата изхода на метростанция Люлин.
Както и едно друго при 73-та детска градина в Люлин 8 (новото строителство с/у трафопоста при кръстовището на Ернрот с Годеч), но не съм влизала да видя как е.

ЗЗ май ще отвори на друго място в Люлин, но продавачките не знаеха къде.
За него ми е най-мъчно.  Peace
Мъпетът на Захарна фабрика не е лош, особено на зареждане във вторник  Wink

# 723
  • София
  • Мнения: 39 816
Има ли някъде читалище или музикална школа? Моя син проявява някакъв бегъл музикален интерес и искам да го пробвам.

Щерката като чу, че ще търся такова нещо рече "искам да свиря на пиано" Simple Smile Та евентуално и двамата Simple Smile

# 724
  • Мнения: 2 992
Има ли някъде читалище или музикална школа? Моя син проявява някакъв бегъл музикален интерес и искам да го пробвам.
Щерката като чу, че ще търся такова нещо рече "искам да свиря на пиано" Simple Smile Та евентуално и двамата Simple Smile
Пиано има в читалище "Константин Величков" в ІІІ м.р. Имат сайт - http://konstantinvelichkov.com/
Също има и в зеления висок блок до 96-то в ІV м.р.
Мои познати са доволни и от двете места.

# 725
  • София
  • Мнения: 1 040
Дъщеря ми свири в зеления висок блок-това е Центърът за работа с деца.Много е доволна,но не знам дали приемат нови деца.Тя свири вече 3-та година.Успех! Музиката е прекрасно нещо Hug

# 726
  • София
  • Мнения: 9 878
В Читалището в 3 микрорайон има школа по пиано. Най-добрата приятелка на дъщеря ми свири там и е много доволно детето, четвърта година приключва вече, ходи по състезания често.
Въобще читалището е много добро. Дъщеря ми ходи на курс по английски там вече три години, догодина пак ще си е там.

# 727
  • София
  • Мнения: 39 816
Ще се разходим до читалището. Благодаря ви.
Дъщеря ми е голяма, но това не пречи. Много искала.
Сина ми не знам дали е за пиано. Проявява интерес към блок флейтата.

# 728
  • София
  • Мнения: 1 176
Нотариус в Люлин, дали има друг освен този в 8 м.р. Този работил само с предварително запазен час #Cussing out

# 729
  • Мнения: 46 558
Има в Силвър център. Не знам подробности, само табелката видях.
Гулъл това ми изплю.
Успех!

# 730
  • София
  • Мнения: 1 176
Човече, звънях сега..никой не вдига. Утре ще пробвам пак, че през деня съм на рабита и ми трябва вечер . Благодаря за помощта  bouquet

# 731
  • Мнения: 1 404
Много съм щастлива. Преди малко получих писмо от Столична община, съобщавайки ми, че моята молба за изграждане на повдигната пешехода пътека пред 56-то СОУ, на ул. Търново, е одобрена и ще съм една идея по-спокойна, когато догодина детето ми тръгне първи клас там. Беше ми омръзнало от джигитите на ул. Търново, които карат с над 100 и минават на червено, сега, надявам се, тази повдигната пътека, да ги усмири малко!

# 732
  • Мнения: 46 558
Браво!
Там често ставаха катастрофи.
От другата страна на училището (кръстовището на ул. Златопласт и Годеч) проблемът е не по-малък, но вина имат само родителите. Ако не спрат точно пред входа, а минат 2 метра пеша, сигурно светът ще свърши Tired сутрин не може да се пресече, а мястото е малко, тясно и е въпрос на време кога ще блъснат някое дете при маневра. Не знам обаче какво може да се измисли за този проблем.

# 733
  • София
  • Мнения: 5 293
В Читалището в седма част също има пиано-занимания. Момиченце от групата на синковеца ходи там. Но лятото май са ваканция  newsm78

# 734
  • Мнения: 4 199
Аз пак да се върна към моите ВУ. Днес за 1 път попаднах на такива всичко за 1 лев - едната до Пощенска банка, другата Мъпет мага, там дори бяха 2 за лев. Да, не е рог на изобилието, но има находки.

Общи условия

Активация на акаунт