"Kara Para Aşk"с участието на Туба Бюйюкюстюн и Енгин Акюрек-32 тема

  • 44 157
  • 740
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 8 136
Май4е, мерси за уто4нението.... тия хора що се гъбаркат с нас..не пишат ново обзавеждане, ами нов дом  Crossing Arms Crossing Arms

Пепел4е, ти за коя снимка питаш? 2 или 3?
 

 
Последната, те първите 2 са пред Тайяр.


Как пък се стигна до ново обзавеждане? Мелике пак ще яде калай, горката Simple Smile

# 541
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
Меги ,
на вашето внимание

М...  bouquet

4е кое му е новото  newsm78.
мебелите същите, лампата същата....само преместена до малкия диван и пердетата отвързани  Crossing Arms

# 542
  • Мнения: 2 645
Пепелче, щом въпросът е за третата снимка, значи кадърът е от брега, когато Йо отива там след побоя на Али и разправията с брат му. Там го намират Арда и Пелин. И точно в този кадър той се обръща и ги вижда. 0:21:22

# 543
  • Мнения: 3 114
Елифчето има нужда от подкрепа.. кога се стопиха 7% не разбрах..

http://gecce.com/anket/dizilerin-en-sik-kadin-oyuncusu-sizce-kim

# 544
  • Мнения: 8 136
Пепелче, щом въпросът е за третата снимка, значи кадърът е от брега, когато Йо отива там след побоя на Али и разправията с брат му. Там го намират Арда и Пелин. И точно в този кадър той се обръща и ги вижда. 0:21:22
Благодаря за отговорите, защото ми направи впечатление че е с друга ризка Simple Smile

Може да сте коментирали, но аз имам големи пропуски в предишната тема и затова да попитам: да не би да са други стилистите? Някак по ми харесват вече тоалетите на нашите герои и по- точно Йо. Само да не му облекат пак плетивата на мама, че зима иде Simple Smile

Ех, и днес не ни пуснаха трейлър. А бе тия хора много безотговорни, значи  Mr. Green

# 545
  • Мнения: 3 114
Пепелче, щом въпросът е за третата снимка, значи кадърът е от брега, когато Йо отива там след побоя на Али и разправията с брат му. Там го намират Арда и Пелин. И точно в този кадър той се обръща и ги вижда. 0:21:22
Благодаря за отговорите, защото ми направи впечатление че е с друга ризка Simple Smile

Може да сте коментирали, но аз имам големи пропуски в предишната тема и затова да попитам: да не би да са други стилистите? Някак по ми харесват вече тоалетите на нашите герои и по- точно Йо. Само да не му облекат пак плетивата на мама, че зима иде Simple Smile

Ех, и днес не ни пуснаха трейлър. А бе тия хора много безотговорни, значи  Mr. Green
От втория сезон главния стилист е сменен ,и част от екипа....

# 546
  • Мнения: 10 709


Миранда Кер и Йомер Демир

# 547
  • Мнения: 2 645
Е как бе, Майче, нали уж само се говореше за смяна, но гаджето на Къванч продължи и втория сезон?  newsm78 Май нещо не съм разбрала.  Thinking

Истината е обаче, че те се водят от модата на момента. В миналия сезон ги обличаха, особено нея, според модата. Харесва или не, такава беше. Сега пак са облечени по последния писък на модата. Още от 14 серия, където Елиф беше с панталон металик и блестящ. А в 19 серия и Йомер беше с панталон металик на брега. И смени няколко якета. При всички случаи негодуванията на зрителите също оказаха влияние, особено що се отнася до Йомер, който в началото беше пълна скръб. Дано сега зимата не го върнат към пуловерчатата на мама Елван.

Още не е късно да отписваме възможността за фрагман.

А аз да отбележа други две неща, които ме впечатлиха в последната серия. Едното е, че Елиф вече се опитва да работи по мечтата си да събере семейното гнездо. Поне се опитва веднъж дневно всички да седят на масата и да се хранят заедно.



А другото е Аслъ. Тя се страхува от тъмното, защото сънува майка си, чува гласът ѝ. Та се чудя дали това не е подсказка, че ще ѝ мине скоро амнезията.  newsm78

# 548
  • Мнения: 3 114

Тази двойка ме кефи и навсякъде ги подкрепям в анкетите...
Аси ми е първата любов, но все пак живея в настоящето

# 549
  • Мнения: 1 875
Добър вечер,момичета  Hug Hug Hug
Е,и днес ли няма фрагман Sad,но май и да не очакваме.В Рим народа се приготвя за рожденния ден на Енго и на кой ли му е до фрагман,за маниячки като нас.Та Елифче,като не отиде на РД на Йомер в Истанбул,нека в Рим му поднесе/подари/ полагащото му се в натура Joy Joy Joy

# 550
  • Мнения: 10 709






Елмер моментите в 19-ти епизод.

# 551
  • Мнения: 1 875
Хайде,ето ви преведени и финалните моменти на летището
http://www.videoclip.bg/watch/392445_mrusni-pari-i-lubov-ep-19-final

Благодарности на момичетата,които ни радват с преведени моменти,преди цялостния превод на епизода newsm51 newsm51 newsm51

Последна редакция: пт, 10 окт 2014, 21:02 от Keskinowa

# 552
  • Мнения: 8 136
Добър вечер,момичета  Hug Hug Hug
Е,и днес ли няма фрагман Sad,но май и да не очакваме.В Рим народа се приготвя за рожденния ден на Енго и на кой ли му е до фрагман,за маниячки като нас.Та Елифче,като не отиде на РД на Йомер в Истанбул,нека в Рим му поднесе/подари/ полагащото му се в натура Joy Joy Joy
Вижте к'во- давайте в неделя да летим за Рим на хепибърдея на Енги, че Сами, топ ченгето, да не оплеска работите. Ще дежурим пред хотелската стая на смени, да не безпокоят наш'те  Joy Joy Joy и в сряда пред компютрите да си гледаме ашка Joy Joy Joy

# 553
# 554
  • Разград
  • Мнения: 8 243


Общи условия

Активация на акаунт