Опасни Улици /Arka Sokaklar/ и актьорите - бивши и настоящи ~ Тема 41 ~

  • 66 789
  • 741
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 177
Ето една нова снимка на Гамзе с човек от екипа на Опасни улици от преди време - страхотна е ...  smile3525 newsm76 Two Hearts



Ето и една нова снимка на Бусе зад кадър - много е сладка  ...  Hug




Страхотни снимки.

# 16
  • Мнения: 11 766
Ето и една нова невероятна снимка на Чаала с Джими, бебето и кученцето Мая! Много са готини, сладки и прекрасни ...  smile3525 newsm76 Two Hearts  love001 Two Hearts  Kissing Heart txtloves

# 17
  • Мнения: 11 766
Ето и една нова невероятна снимка на Берк от вчера! Много е готин и сладък - обожавам го ...   smile3525 newsm76 Two Hearts    love001 Two Hearts  Kissing Heart txtloves

# 18
  • Мнения: 2 177
Ето и една нова невероятна снимка на Чаала с Джими, бебето и кученцето Мая! Много са готини, сладки и прекрасни ...  smile3525 newsm76 Two Hearts  love001 Two Hearts  Kissing Heart txtloves


Супер са.

# 19
  • Мнения: 2 177
Ето и от мен една нова невероятна снимка на Берк от вчера! Много е готин и сладък - обожавам го ...  smile3525 newsm76 Two Hearts  love001 Two Hearts  Kissing Heart txtloves


Страхотен е.

# 20
  • Мнения: 11 766
Нови снимки и на Гюлджан - както винаги е прекрасна ... smile3525 newsm76 Two Hearts





# 21
  • Мнения: 2 177
Нови снимки и на Гюлджан - както винаги е прекрасна ... smile3525 newsm76 Two Hearts






Невероятна е.

# 22
  • Мнения: 11 766
Ето и 2 нови невероятни снимки на Джан Нергис/ Онур - страхотен е ...  smile3525 Two Hearts  love001 Two Hearts



# 23
  • Мнения: 2 177
Ето и 2 нови невероятни снимки на Джан Нергис/ Онур - страхотен е ...  smile3525 Two Hearts  love001 Two Hearts




Супер е.

# 24
  • Мнения: 11 766
Ето промото за предстоящия 341-ви епизод на Опасни улици по Канал Д! Ще бъде много интересно. Който е гледам предния епизод е видял, че накрая лошите отвлякоха Онур - сега явно ще го измъчват, а екипа ще направи всичко възможно, за да го спаси. Честно казано на мен от всички нови Онур най-много ми харесва - освен, че е хубав, играе и ролята си добре. Очаквам епизода с нетърпение - сигурна съм, че накрая всичко с него ще е наред ...  smile3525 newsm76 Two Hearts    love001 Two Hearts  Kissing Heart newsm44



# 25
  • Мнения: 11 766
Излязоха и снимките за предстоящия 341-ви епизод на Опасни улици по Канал Д - ще бъде много интересно ... smile3525 newsm76 Two Hearts  love001 Two Hearts  Kissing Heart  Hands Clap





































# 26
  • Мнения: 3
Добър ден!

Уважавам положеният труд за темата, но не ми харесва, без да ми се обиждате... Навсякъде само Мурат и Лейля на номерациятана темата сложени - Елиф и Синан, Мурат и Лейля, Мурат и Зейнеп има нова двойка Едже и Онур, не трябва ли и те да са там като главна? Изключвам Месут и Мелек като второстепенна двойка, защото Месут до сега смени много жени... На аватари отново Мурат и Лейля само... На предишната тема за снимка на темата Мурат, Йомер и Лейля като семейство.. признавам си не ги хресвам грам, но трябва да има по всяка двойка по малко не само едни и същи според мен, не любимта двойка на тази/този който е направил темата.. Моите любимици са Мурат и Зейнеп, дори само те да бяха на аватарите и на повечето неща пак бих направила забележка трябва от всяка двойка според мен да има аватар или каквото е не по 1 за едно нещо за едните  10 за друга двойка... но на всички им харесва от от пишещите тази ситуация .. не знам дали следващият път бихте променили нещо и без това пиша за първи път тук, но исках да изразя мнение, пак повтарям не искам да се обиждате. Simple Smile

Лек ден...

Здравей! Първо добре дошла в темата ...  Hug

Сега да отговоря на въпросите ти! Нямам нищо против да променя нещата в другата тема. В тази няма как вече - но след като ти си ни чела през цялото време и тези неща са те дразнели, защо не си ги казала по-рано. Винаги съм гледала да се съобразявам с всички ...  newsm10

Въобще не мисля, че слагам все едно и също! Ще опитам да обясня - все пак до скоро гледахме сезон 8 на Опасни улици, където двойката са Мурат и Лейля. Снимката на Мурат, Лейля и Йомер я сложих като корица на тема 40 - но за тема 38 - 39 и т.н. бяха общи снимки на екипа от сезон 8. Гледам да съм актуална. В момента както виждаш за корица на темата съм сложила снимка на екипа от сезон 9 където ги има и Онур и Едже.  Peace

Наистина в банера има само двойките Синан и Елиф, Мурат и Зейнеп и Мурат и Лейля, но до този момент Онур и Едже не бяха станали официална двойка - затова ги няма тук. Разбира се, че в бъдеще ще ги сложа и тях. Може да ги няма в банера, но ги има по-долу в темата на снимка и двамата. Там съм подредила всички основни двойки до тук - Мурат и Зейнеп, Синан и Елиф, Мелек и Месут, Али и Пънар, Мурат и Лейля и Онур и Едже. Добавих също така и биографиите на Джан Нергис, Мюге Боз и Берил Каяр ...  smile3525

Далеч съм от мисълта, че всичко е перфектно - но определено се старая до колкото мога. Аватарите на Мурат и Лейля ги правиха мои приятелки, които са спецове в това. Все пак в сезон 8 те са основната двойка. Може би наистина би било по-добре да сложим аватари на всяка двойка. Следващия път ще помоля момичетата - понеже аз самата не мога да правя такива - затова сложих тези, които имах в наличност ...  Wink

Няма защо да се сърдя - всеки има право да изрази мнението си. Затова казах и моята гледна точка. Ще се постарая на по-големи промени следващия път ...  
bouquet

До сега съм нямала регистрация винаги четях.... Peace

Малко с ктритка влязох, но според мен е редно да има от всичко по-малко, а другото е ваше решение....  Wink  Heart Eyes

Разбирам те, че след 8 сезон много си харесала Мурат и Лейля и рейгирах остро, защото повечето неща са на тях, между другото в другите сериали ако някой умре и друг го замести, повечето не харесват новите.... но ето, че тук има изключение, нямам нищо против това разбира се, всеки има право на мнение за това и аз изразих моето....   bouquet

# 27
  • Мнения: 11 766
До сега съм нямала регистрация винаги четях.... Peace

Малко с ктритка влязох, но според мен е редно да има от всичко по-малко, а другото е ваше решение....  Wink  Heart Eyes

Разбирам те, че след 8 сезон много си харесала Мурат и Лейля и рейгирах остро, защото повечето неща са на тях, между другото в другите сериали ако някой умре и друг го замести, повечето не харесват новите.... но ето, че тук има изключение, нямам нищо против това разбира се, всеки има право на мнение за това и аз изразих моето....   bouquet


Разбирам! Няма проблем - ще опитам да направя промените в другата тема ....   bouquet

Хубаво е, че си решила да пишеш ...  Wink

Колкото до Лейля и Мурат - искам да кажа, че по принцип и аз много си харесвам Мурат и Зейнеп. Страхотна двойка са и ми беше много гадно, когато тя умря. Доста си поплаках. Въобще не ми се искаше да събират Мурат с друга. По принцип винаги съм против такива неща и обрати в сюжетите. И сега е така - просто в случая е различно. Гамзе сама взе решение да напусне сериала и то заради Мерт - Уур едно че му беше гадно в живота, едно и тук трябваше все да страда - хич не ми се искаше. Той също заслужава щастие  ...  Peace

Още когато видях Лейля за пръв път много ми хареса - самата Гюлджан ми е много симпатична, красива и сладка. А ролята на Лейля ми стана много интересна - видях, че тя е много мила, добра, в нея няма задни мисли и лоши чувства към никого. Рядко се срещат толкова добри хора - тя истински се влюби в Мурат. Постепенно и той в нея - моментите им са много хубави. На мен двамата ми станаха супер сладки - до такава степен, че като разбрах, че напускат сериала и няма да ги гледам в сезон 9 с дни ми беше адски гадно. Просто много ги харесах и ми се щеше да ги гледам още. Това разбира се си е моето мнение и казвам това, което аз съм почувствала. Всеки човек обаче е различен и мисли и приема нещата различно. Тук просто изказваме мнение ...
smile3525 newsm76 Two Hearts

# 28
  • Мнения: 3
До сега съм нямала регистрация винаги четях.... Peace

Малко с ктритка влязох, но според мен е редно да има от всичко по-малко, а другото е ваше решение....  Wink  Heart Eyes

Разбирам те, че след 8 сезон много си харесала Мурат и Лейля и рейгирах остро, защото повечето неща са на тях, между другото в другите сериали ако някой умре и друг го замести, повечето не харесват новите.... но ето, че тук има изключение, нямам нищо против това разбира се, всеки има право на мнение за това и аз изразих моето....   bouquet


Разбирам! Няма проблем - ще опитам да направя промените в другата тема ....   bouquet

Хубаво е, че си решила да пишеш ...  Wink

Колкото до Лейля и Мурат - искам да кажа, че по принцип и аз много си харесвам Мурат и Зейнеп. Страхотна двойка са и ми беше много гадно, когато тя умря. Доста си поплаках. Въобще не ми се искаше да събират Мурат с друга. По принцип винаги съм против такива неща и обрати в сюжетите. И сега е така - просто в случая е различно. Гамзе сама взе решение да напусне сериала и то заради Мерт - Уур едно че му беше гадно в живота, едно и тук трябваше все да страда - хич не ми се искаше. Той също заслужава щастие  ...  Peace

Още когато видях Лейля за пръв път много ми хареса - самата Гюлджан ми е много симпатична, красива и сладка. А ролята на Лейля ми стана много интересна - видях, че тя е много мила, добра, в нея няма задни мисли и лоши чувства към никого. Рядко се срещат толкова добри хора - тя истински се влюби в Мурат. Постепенно и той в нея - моментите им са много хубави. На мен двамата ми станаха супер сладки - до такава степен, че като разбрах, че напускат сериала и няма да ги гледам в сезон 9 с дни ми беше адски гадно. Просто много ги харесах и ми се щеше да ги гледам още. Това разбира се си е моето мнение и казвам това, което аз съм почувствала. Всеки човек обаче е различен и мисли и приема нещата различно. Тук просто изказваме мнение ...
smile3525 newsm76 Two Hearts

Хубаво Гамзе е решила да напусне сама заради приятеля й, има разлика между сериала и личният живот на акторите, поне така мисля.....  Peace Като двойка много харесвам Зейнеп и Мурат.... а в живота, дори много харесвам Гамзе и Мерт.. Grinning но това отделна тема...

Разбирам те, че ти е било гадно след напускането им на Гюлджан и Уур нормално е, щом си ги харесала... Peace

# 29
  • Мнения: 11 766
Нови невероятни снимки на Берк и колегите му зад кадър от сериала "Не можеш да избягаш от любовта" - както винаги е страхотен ... smile3525 newsm76 Two Hearts  love001 Two Hearts  Kissing Heart  Hands Clap



Общи условия

Активация на акаунт