Коледни подаръци 2014 :)

  • 150 991
  • 2 315
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 11
Здравейте, да се включа и аз в темата. Искам да взема на дъщеря ми някакъв комплект за рисуване, заглеждам се по това http://www.amazon.co.uk/gp/product/B00E7TR8AK/ref=ox_sc_act_titl … id=A17GEWISJQYEUB, ако може да споделите и други идеи. Ще й вземем също кухня и една мозайка, беше коментирана в темата и трябва да измисля още два подаръка.

# 391
  • Мнения: 814
Момичета дайте някъкви идей за момиче на 11год.не сме много близки и не знам от какво се интересува.А и ми е не удобно да питам понеже винаги казват,че няма нужда,и за момче на 5год.бюджета и за двата подаръци е 60лв.Излезнаха ми не предвидени тези гости и толкова мога да отделя.Моля ви давайте идеи,че аз нямам никакви.Simple Smile

# 392
  • Пловдив
  • Мнения: 749
http://www.hippoland.net/bambolina-pishkascha-kukla-nena
Тази кукла ми привлече вниманието, дали е хубава, някой има ли я?

Тази кукла я нямаме, но имаме бебе, което също е с 120 фрази и песни на Български. Беше и интересно на дъщеря ми, много го натискаше и слушаше и действаше според това което каже бебето  Laughing Играеше си с него на възраст от 2г6мес до миналата Коледа, когато получи бебе Аморе и това го заряза Wink


Значи бебе Аморе е по-хубаво, така ли? Аз искам да купя на дъщеря ми( на 2г 3 м) някаква такава хубава кукла, с функции, но се чудя каква.  Crazy

За тази възраст тази кукла ви е идеална. Както писах, дъщеря ми получи такова говорещо бебе, като беше почти на вашата възраст и й беше много интересно.
С бебе Аморе наистина няма да се справете. А и то е тежко и на 2 годишно момиченце ще й е трудно да го гушка.

# 393
  • Мнения: 143
Здравейте, да сте срещали из детските магазини трансформърс Арси?

# 394
  • София
  • Мнения: 6 201
Ние купуваме по един подарък, но трябва и по един от бабите и дядовците, вуйчото и лелята, а и каката има РД на 13.01 и става страшно.......Миналата година ги прибрах и постепенно през годината им вадих по някой подарък та чак досега има.  ooooh! Тази година съм решила по един общ подарък за Коледа. Например от едната баба и дядо едно Лего, от другите - влакче от Икеа. От вуйчо им по една книжка, а от леля им по една пижамка. Баща ми ме пита как ще разделят подаръка, защото те много се бият за играчки. Но то и две еднакви Лега да им подарят пак ще се бият.  ooooh! А за РД мислим да кажем пари, защото другата година ще им правим детска стая.  Peace
С мъжът ми сме против презадоволяването с играчки, още повече, че нашите много не играят с тях.
Вижте какво ми попадна - оферта за Фърби: http://vsichkioferti.bg/offer/325348/kolektivni.bg-furby-detska- … f847&nsi=1093

Последна редакция: нд, 26 окт 2014, 14:12 от Дидка-бандитка

# 395
  • Мнения: 354
didi24 и според мен детето е малко все още за Аморе.

Относно подаръците ние за Коледа вземаме един за градината и един за вкъщи, за Нова Година също вземаме нещо дребно, в повечето случай книжка.Отделно получава подаръци или пари от баби и дядовци, чичовци и лели.Но нашата има и РД през декември, така че подаръците за месеца са мнооого.

# 396
  • Мнения: 1 711
Дами, извинявам се предварително, че малко не съм по темата  ooooh!
Преди няколко дни прочетох, че една дама ще поръчва светещи кичури за коса за дъщеря си, но не помня в тази тема ли беше и сега не мога да намеря нищо  Sad
Моля Ви, някой ако се сеща нещо да ми подскаже  Hug  bouquet

# 397
  • Sofia
  • Мнения: 4 753

Не са истински тези Фърби-та.

# 398
  • Мнения: 2 892
здравейте  Hug
тъй като единият подарък, който желае дъщеря ми за НГ е платно за рисуване се сетих, че тук може да намеря съвети от къде кое е по-качествено  Peace
Много моля ако има мами, чиито деца се занимават с рисуване, нека ми помогнат с намирането на качествен он-лайн магазин от който да купя платна, бои /акварелни?!/ и може би и статив  Tired
разгледах няколко и най-изгодно ми се стори в м-н Слънчоглед, все пак приемам и офф-лайн предложения, въпреки че зависи в кой град, дали имам познати и т.н.  Hug
мерси предварително   bouquet  bouquet  bouquet

# 399
  • София
  • Мнения: 2 907
Момичета, поръчвали ли сте от този сайт? Виждам, че имат магазини и в София.
http://get7.eu/

# 400
  • София
  • Мнения: 44 404
Момичета, поръчвали ли сте от този сайт? Виждам, че имат магазини и в София.
http://get7.eu/
миналата година помня, че доста се поръчваха лега от този сайт, понеже за бг предлагаха по-прилични цени, но все пак амазонските са по-ниски като цяло, ако специално това те интересува.

ani-ali  - за такива материали бих отишла в спец. магазин за художници - в софия има на партера на шипка 6 и на кра-кра няколко такива.
Ако ще рисува на платно - маслени бои или акрилни. Акварел - върху кадастрон за акварел, не на платно.

# 401
  • София
  • Мнения: 672
mamasvetla , аз съм много доволна от този сайт. Поръчвам редовно от там. Доставката за София е много бърза и човекът е изключително мил.  Peace

# 402
  • София
  • Мнения: 2 907
Чудесно, момичета! Много ви благодаря за бързия отговор! Да, точно лего искам да поръчам.

# 403
  • София
  • Мнения: 44 404
Не те ли изкушава все пак поръчка от чужбина... или ти е прекалено затормзяваща идея Simple Smile
Какво сте си харесали?

# 404
  • Мнения: 500
Нищо не разбирам от играчки, затова ще следя за подходящ подарък за момиченце на 1,5г. както и за моето бебе. Мислите ли, че Лего Дупло ще е интересно за толкова малки деца?

Общи условия

Активация на акаунт