ами аз ще попитам... име за момченце?

  • 3 567
  • 70
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 44 120
ооо ами аз мн харесвам Максим и Йордан (освен Филип ест.) Wink

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Мартин,Александър,Владимир...

# 17
  • Мнения: 213
Мартин,Свилен.

# 18
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Много харесвам името Максим и така кръстих сина си Hug

# 19
  • Мнения: 318
Самуил и на мен ми харесва. Симеон, Калоян, Камен, Рослав, Радомир, Владислав, Велемир, Виктор, Траян, Емилиян, Йоан и т.н.

А моите момчета са Николай и още неродения Йордан.

Последна редакция: чт, 02 мар 2006, 09:45 от Violanta

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 709
http://www.angelfire.com/ca6/ivayla/bgnames.htm

Тук можеш да видиш всевъзможни имена и да избираш. Аз лично много харесвам името Михаил - означава богоподобен.
Успех в трудния избор   bouquet

# 21
  • Мнения: 1 108
Владимир , Виктор , Александър

# 22
  • Мнения: 4 358
Аз си имам едно Огънче вкъщи  Wink
С мъж ми много харесваме името Огнян - хем българско, хем не всеки трети е Огнян.
Казваме му Оги  Heart Eyes

# 23
  • софия
  • Мнения: 25 465
Аз имам само едно име за момче и то е Калоян. Ако моето бебе се окаже, че е момче въобще няма да се чудя за името му (да, ама не  Wink момиченце е за сега и аз нямам име за мъничката).
Четох някъде, че имена започващи с К са царствени - не само като звучене, но и хората, които носят тези имена имат тази черта, в един или друг аспект.
Пожелавам ти леко бременеене и успех в избора на име  Hug

# 24
  • Мнения: 47 987
синът ми е петър,иначе аз съм за мартин,станислав и георги

# 25
  • Мнения: 2 249
може ли един съвет-измислете такова име ,че да има имен ден дететто-много е кофти ако няма Cry-за самото дете де-един празник по-малко ooooh!

# 26
  • Мнения: 2 015
Ами на мен Волен много ми хареса  bouquet.

# 27
  • Мнения: 3 447
На мен ми се иска нещо със съдържание и честно казано ми харесва името Волен...свобода и воля
но  малко ме притеснява асоциациата с така нашумелия напоследък политик и масовото неодобрение към него.да не му изиграе лоша шега един ден.
Волен е много хубаво име, а и да не мислиш, че след десетина години някой ще си спомня за този политик Tired То името Тодор вече звучи неутрално, дето 30 години беше натоварено със смисъл Mr. Green, та какво остава за Волен. Щом ти харесва името, кръсти го така.
Иначе на мен ми харесват Александър (но много се нароиха напоследък), Владимир, Никола, Филип... Пламен, Боян - също със съдържание. Андрей не е лошо. Мартин е по-неутрално. И Кирил си ми харесва, разбира се Blush

# 28
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Честно казано на мен името Волен не ми харесва   Embarassed , пък и няма умалително.     Ние също ще си имаме момченце  stork-boy , но с таткото не можем да стигнем до консенсус за името.
На мен ми харесват : Виктор, Ивайло, Владимир, Валентин, Емил, Мартин, Александър, Николай.  newsm10
Успех в избора и леко раждане!!!   newsm51

# 29
  • Мнения: 4 668
Моят син е Мартин , винаги съм харесвала това име страшно много . Ако имаме второ детенце , живот и здраве , много бих искала пак да е момче - тогава ще е Станислав . Волен определено не ми харесва . От по - изчанчените харесвам Давид , но много зависи каква е фамилията , за да не стане смешно .

Общи условия

Активация на акаунт