Красотата не ще спаси света от кифли

  • 7 988
  • 54
  •   1
Отговори
  • Мнения: 35
Значи,мъж съм с нормално тяло,добре изглеждащ,чаровен,но все ми се лепят някакви не мой тип жени.Не мога да разбера защо красивите жени ги е страх да се запознаем и ходят с разни отрепки,просто искат жената да е по-красива от мъжа явно.И обратното на всяка втора кифла,грозна,дебела,пропаднала и се лепят по 10 момчета на ден,а при нас свестните и красиви мъже,жените не смеят да се доближават.Та въпроса ми е на жените им е по-лесно да си намерят някой,докато при мъжете не е така,поне при мен,а разни дебили си имат красиви жени,та се чудя как е възможно да ходят с такива мъже newsm78 #Crazy #Crazy,нито имат красота,нито пари,е не всички красиви жени са с такива,някой си знаят цената.Но не е нормално гледаката на красиво момче с грозно момиче и обратно.???Как си обяснявате този парадокс.? Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

# 1
  • Мнения: 112
Как очакваш да ти бъде отговорено? Ами различни хора - различни приоритети, вкусове... Момичетата, които се хващат с по-незабележими на пръв поглед момчета е твърде вероятно да търсят в тях душевна красота, разбиране, спокойствие, по-добро отношение, което честно казано, ако искам сериозна връзка не бих пренебрегнала. Тоя хубавия има да го мисля къде е, какво прави и защо не си вдига телефона (дали наистина е в банята или...)  Crossing Arms

# 2
  • Мнения: 112
И сега се замислям, защо казваш, че хубавите момичета ги е страх да се запознаят с теб? Варианта ти да се запознаеш с тях къде остава?  Whistling

# 3
  • Мнения: 4 740
     Ако отношението ти към жените е такова, каквото изразяваш в този пост, повярвай ми никога няма да си намериш свястна жена.
     Ти каква жена по точно искаш? Какво е красотата за теб? Разбираме, че не искаш "кифла,грозна,дебела,пропаднала", но какво разбираш ти под тези понятия. Може би и твоите критерии са твърде завишени, което също би било проблем, а може и самооценката ти да не е реална. Нали знаеш, че не винаги изглеждаме в очите на хората, такива каквито си мислим, че сме.  Wink

# 4
  • Мнения: 3 162
Имам ли дежа-вю или тази тема вече си я пускал преди време?

# 5
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Ох, пак ли започваш?
Не виждащ ли, че си тъп и прост. Една по-различна тема не можеш да подхванеш и все едно и също мелиш. Как искаш да привлечеш умни и не кифли? Как изобщо даже има кой да ти се завърти около теб. Като те чуят сигурно се изнасят с двеста.

# 6
  • Мнения: 12 695
Нямаш достатъчно пари. При твоята красота се насочи към възрастни богати дами и с препечеленото ще си купиш желаната кифла.

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 6 543
Ако и те мързи, като си се кръстил не се чуди.Трябва и усилия да положиш за да впечатлиш свястна жена.Красотата е за празноглавите.Умните гледат качества.

# 8
  • Мнения: 4 418
както с всяко нещо:

като го можеш е лесно
като не го можеш е трудно

 yes

# 9
  • Мнения: X
Ох, пак ли?!     Joy Joy
Цитат
.....а при нас свестните и красиви мъже,жените не смеят да се доближават.
Ей затова не ти се получава.   Laughing
Жените не обичат конкуренция пред огледалото.Те винаги ТРЯБВА да са най-красиви и задължително по-красиви от мъжа.
Направи се по-грозен и може да ти се отвори парашута с красива жена.    Laughing

# 10
  • Мнения: 1 294
Мигновено ми се получава антипатия, когато започне някой изказването си със „Значи...“

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 2 499
Подценяваш жените. Дори да са грозновати и дебели, не значи, че не са добри в нещо и че няма какво да се оцени в тях. А за да не ти се лепят красиви жени, щом и ти си красив, вероятно все пак нещо те спъва в общуването с тях, но ти си знаеш какво е.

# 12
  • Мнения: X

Жените не обичат конкуренция пред огледалото.Те винаги ТРЯБВА да са най-красиви и задължително по-красиви от мъжа.

Глупости. На мен ми върви на красиви мъже, аз също съм хубава жена.
Красивите мъже са свикнали на малко странно внимание, леко лековато, леко глуповато внимание; ако не са тъпи, прозират че идва от това как изглеждат, единствено от това.

И понеже това не се брои за плюс в мъжкия свят, ако красивия мъж е умен, не се радва много на тоя женски интерес, нито пък се възползва безкрайно.

И тогава, срещнеш ли такъв, просто трябва да му позволиш той да бъде мъж, а ти - жена.
Защото свестните красиви мъже са много нежни, когато се отдават истински, мда...

# 13
  • Мнения: X
Умен и красив мъж?     Mr. Green
Това е оксиморон.Също като "умна и красива жена".
Такова жУвотно нЕма.

Скрит текст:
За мен темата е хумористична и ....СИЛНО глуповата.Така че, умни отговори? ....ще стане.Ама друг път.     Laughing

# 14
  • Мнения: 35
Всъщност темата я постнах поради една случка в ресторант,на съседната маса красиво девойче около 20,нагласена,красива,перфектна бих казал,а до нея някакъв смотан дебил с дънки и яке за 20 лв,и се чудя какво може да я привлече в него Shocked.Не мога да си представя,че има жени,които си лягат с незабележими индивиди,които не приличат и на мъже,може би така им е по-лесно и могат да правят всичко с такъв човек в леглото,но какъв е кефа за нея. newsm78 #CrazyИ обратното толкова грозни,дебеланки,паласки,мутантки жени се бутат на готини пичове,това е парадокса в темата. newsm20 smile3549 smile3549 smile3549

Общи условия

Активация на акаунт