Тема Незабравима (Unutulmaz) 250 ,"Emanet"

  • 29 523
  • 743
  •   1
Отговори
# 720
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Добро утро !
Честит празник на тези, които носят името Ангел, Ангела, Алина, Ангелина, Ангелинка, Анжело, Анжела, Архангел, Гавраил, Гаврил, Мила, Милко, Милка, Милан, Милен, Милена, Миленка, Михаил, Михаел, Михаела, Михаила, Огнян, Огняна, Пламен, Пламена, Рада, Ради, Радивой, Радка, Радко, Радмила, Радослав, Радослава, Радостин, Радостина, Райко, Райна, Райчо, Рангел, Рая, Руси, Серафим и производните им.

                      Честито да ви е името на всички!


# 721
# 722
  • Разград
  • Мнения: 8 243


# 723
  • София
  • Мнения: 13 685

Честит Арахангелов ден, скъпи Незабравими приятели  bouquet
Нека да бъде благословен деня за всички нас Hug

# 724
  • Мнения: 315

Привет, незабравими! wavey wavey wavey

От фрагмана се вижда, че някой маха кислородната маска на Тахир бей, а Зю го вижда. Дали няма да е Екрем? newsm78
Благавест, не мога да реша коя двойка ми харесва повече! Peace МАА е по-близо по възраст до Йози, харесва ми, остава да го видя страстен като Серхан. smile3508
[/b]
Това зависи от сценаристите!Ако те решат ще го видим как се развихря,иначе ще си спомняме страстните погледи,целувки и прегръдки на батко!
Имах двата клипа с целувките на Батко и Йози,но ми се прецака профила в Ютуб и вече ги нямам!
Ако някой ги постне ще съм му благодарна!
Да си гледаме и да се надяваме........... Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes и МАА и Йози да стигнат количеството и качеството  им!!!    hahaha hahaha hahaha hahaha Mr. Green Mr. Green Mr. Green

---------------------------------------------------------------------------
Поздрави за всички празнуващи!!!

# 725
  • Мнения: 315
Къде изчезнахте всички  newsm78
Дори и да не гледате сериала, поне пишете, както го правехте преди, защото иначе е много скучно без вас  Hug Hug Hug
Много ме измъчва компа и затова започнах много рядко да влизам!Синчето все обещава ,че ще го занесе да го преинсталират , и все не го прави! Naughty Naughty Naughty Naughty Naughty
Иначе ми е много приятно да бъда сред Вас!!! Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 726
# 727
  • Мнения: 315
Започнах да коментирам МАА и Йози и забравих да кажа това,  което исках! newsm78 newsm78 newsm78 Thinking
Колкото и да не искам да го кажа , според мен Йози и МАА са по хубава двойка! Peace Peace Peace Peace
Само ,че не знам как е възможно една свястна целувчица да не покажат ,като се има предвид ,че ги ожениха по взаимно съгласие!
Ахмед да не е поставил условие на Йози да не се целува с екранните си партньори??? Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Или пък режисьора и сценаристите са доста "задръстени"!!! newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

# 728
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Съемки свадьбы проходили в MUSEUM HOTEL CAPPADOCIA на окраине нас. пункта Учхисар, что на полпути между Невшехиром и Ургупом.
Адрес:Tekeli mah.,No:1 Uçhisar, Nevsehir, Тürkiye Tел.: +90 (384) 219 2220
Создатель отеля Омер Тосун - страстный любитель антиквариата, поэтому отель изначально задумывался как музей и в его комнатах есть предметы действительно представляющие историческую ценность. Часть номеров устроены в комнатах-пещерах. Кроме того из отеля открываются завораживающие виды на красоты Каппадокии. Таким образом, постояльцы отеля проводят время в реальном живом музее.
Музей Отель гордится тем, что получил в 2013г. ряд престижных наград в том числе и международных как лучший мини-отель Турции и Европы.












# 729
  • Мнения: 315
И последно преди да тръгна на гости........... да питам за епизода с руски превод???
Рускините и те се бавят нещо!!! newsm78 newsm78 newsm78
Тази несигурност и тях явно ги демотивира!!!

# 730
  • София
  • Мнения: 1 395
Коя двойка ми харесва повече? Според мен са несравними поне по две причини:
- Вярно, че разликата между Серхан и Йозлем беше по-голяма, но пък Йозлем беше с 5 години по-млада, а пък Серхан има друг тип излъчване, което на мен повече ми допада.
- Каквото и да си говорим, първата двойка я гледахме за първи път в Незабравима, а сега Йозлем играе пак същото, но с друг. Няма как копието да се получи по-добре от оригинала. Същото беше и със Серхан и /ето на забравих името на актрисата!/ в НИС /и за името на филма не се сетих отведнъж/. С други думи дежа вю.

Е, това си е мое мнение, естествено....

# 731
  • Разград
  • Мнения: 8 243
И още малко информация.

MUSEUM HOTEL (UCHISAR) CAPPADOCIA;
Museum Hotel – один из самых необычны музей -отелей Каппадокии. Сам отель, который неслучайно назван «музеем», занимает бережно отреставрированные в 2000году каменные дома и пещеры, в которых когда-то обитали хетты, позже персы, а потом и ранние христиане. Сохранив облик древнего жилища, все номера отеля оборудованы по самым современным стандартам. Потолок главного холла расписан в османском стиле, а на выставочных стендах можно увидеть, например, турецкий шлем XVI века, лампу, которой уже две тысячи лет, древнеримские монеты, и еще множество настоящих музейных ценностей. Среди 30 номеров не найдется двух одинаковых: у всех разные размеры, планировка, вид из окон и расположение.
Отель Museum, являющийся единственным в Турции членом международной гостиничной ассоциации Relais & Chateaux, знаменитой своими отреставрированными историческими памятниками.
В саду эко-отеля Museum выращивают натуральные, экологически чистые фрукты и овощи, которые ежедневно подают на завтрак «шведский стол». На террасе ресторана Lil’a с обслуживанием по меню сервируются блюда забытой каппадокийской кухни, а также современные и классические турецкие блюда. Центр Учисара находится в 8 км, а центр города Невшехир - в 30 км от отеля.



Кучето на МАА

Скрит текст:










# 732
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 733
  • Мнения: 3 203

Клипа е супер и ако до сега не съм видяла тези искрящи звездици сега ярко светещи ми показаха едни прекрасно изиграни моменти на Фърат и Зилял  Hug Heart Eyes и ето още нещо с една музика от клипчета на Незабравима но с нови герой  Hug Heart Eyes

https://www.facebook.com/video.php?v=663979780367365&fref=nf

# 734
  • Стара Загора
  • Мнения: 115
Здравейте, приятели! Благодаря на Ваня за ценната информация, която открива за нас, както и за прекрасните клипчета! Що се отнася до Еманет, щеше ми се да не пришпорват толкова нещата и любовта между главните герои да се развие по-бавно, да видим как преодоляват препятствията пред тях, но сценаристите са решили друго.
 Хубава двойка са Йози и МАА, но тия долу са ми на сърце, тяхната любов изгледах милион пъти и продължавам да ги гледам, докато Еманет гледам само по веднъж и ми е достатъчно.

Общи условия

Активация на акаунт