Пак за Полижинакс?

  • 2 257
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 758
За съжаление има много такива - на една позната й беше казал един д-р - "като имащ течение, слагай си еди-кое-си лекарство за всеки случай"!!!!!!!!!! #Crazy Така ли се прави???? А колкото до изчакването - съветвам те да го направиш, някъде бях чела, че дори и да има инфекция, тапата пази бебето. Ама все пак е по-добре да видиш има ли изобщо нещо, може да е както при мен - просто да се е засилило, пък да няма нищо. Друг е въпроса, че нещо ме човърка сега - дали пък не са объркали или просто не са хванали "нещо", а то да е там! newsm78

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
И на мен ми бяха изписали Полижинакс, но ми казаха да го слагам след края на 3 месец. Не ми се струва редно да ги слагаш толкова рано, не можеш ли да изчакаш малко? Друг е въпроса, че течението така или иначе после пак ще се появи. Както се казава: Като родиш ще се оправиш.
Знам, че трябва да се лекува накрая, ако ще раждаш нормално - да е чист канала.

# 17
  • София
  • Мнения: 44 121
и според мен е мн рано, иначе 2 пъти си слагах по време на бременоста - първия 2 опаковки, втория 1, но беше в 5май първата и точно преди да родя втория път , а към 7-8 слагах и едни други...абе ужас с тия глобали, но какво да се прави, иначе първия път ми взимаха секрет и после вече не...

Последна редакция: сб, 04 мар 2006, 19:01 от bubu_to

# 18
  • София
  • Мнения: 1 941
Благодаря ви момичета за отговорите. Относно течението преди няколко месеца го изследвах и тогава лекарката каза, че на пръв поглед е обилно. Резултатите показаха, че няма никакви микроорганизми, а само липса на лакто бацили. Тези бацили играят роля да предпазват от развитие на гъби и подобни. Така че не мога да бъда сигурна този лекар какво е видял. Реших да изчакам.
Друг е въпроса, че нещо ме човърка сега - дали пък не са объркали или просто не са хванали "нещо", а то да е там! newsm78
Зависи в коя лаборатория са те изследвали. Добри са Cibalab и лаборатория Кандиларов. Аз преди се изледвах в Сibalab и ми казаха, че резултата е сигурен.

# 19
  • Мнения: 70
Здравей!

Нека и аз да споделя моя опит. Аз в началото на бременноста също имах силно бяло течение и когато го споделих с моя лекар, той ми каза, че за момента нищо не може да се направи и трябва да се изчака до 12 г.с. След което ми изписа Полижинакс.

Желая ти успех и леко бременеене!

# 20
Здравей, Аз съм в 9 месец и се лекувам с Полижинакс(само една опаковка) и с Клион Д.Не съм сигурна че е необходимо такова силно лечение, толкова рано, защото моят лекар ми каза че ефекта ще е временен.Така е през бременоста.Аз се ликувах с Клион Д и крем Клотримазол.Но после пак имах проблеми.Доктора още тогава ми каза че ще ме подготви за раждането да съм "чиста" за бебчо.Наистина на всичките лекарства пише да не се използват по време на бременост, но и моят лекар ми каза да не се притеснявам.А аз му имам пълно доверие.А знаеш ли, че за ти спре къпмата след раждане, ако са ти болезнени гърдите и ства ясно че неможеш да кърмиш - предписват хормонални хапчета на които пише че се ползват при болни от Алцхаймер.Спокойно, ако искаш се консултирай с друг лекар за всеки случай.Ако беше от Пловдив щях да ти препоръчам моят лекар.Успех

Общи условия

Активация на акаунт