Препоръчайте ми кантар, моля

  • 10 425
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Благодаря ви момичета!

Купих си! Адски съм доволна!

От ТСМ за 35 лв  Peace

Електронен, мери мазнини, вода, мускулна маса (крейзибрат пише, че е невъзможно, но не е така- качваш се бос и има специални датчици, които отчитат мазнини и т.н, човека в магазина ми обяснява някакви неща за съпротивление и т.н, но не ги запомних добре). Запаметява 10 човека. Въвежда се пол, възраст, височина. Показва кое е идеалното за даден човек и дали си над нормата, под или нормална- това за всички показатели. Отчита до десетица, за пример- премерих едни пакети няколко пъти, все ми отчиташе едно и също 16,35.
А! И има 1 година гаранция.
Абе направо дето вика Мисти- само не говори.  Joy

Имаше и обикновени електронни, които отчитат само теглото за 17 лв.

Магазина се намира на последната спирка на 306, който иска да си купи- да попърза, че бяха останали още два само.

# 16
  • Мнения: 8 463
Честито! GrinningСъс здраве да си го ползваш и малко кг да отчита! Wink

# 17
  • Мнения: 2 498
Нашият е Тефал-100лв.

# 18
  • София
  • Мнения: 2 044
Моя е дигитален,мери до 100гр.Аз си го избирах по външния вид,защото ми е в банята.Та кантара е супер-стъклен,купих го от Технополис,френски,на цената на тези които мерят мазнини-150 лв.Много съм доволна,ползвам го от 1 година,всеки божи ден.А на външен вид  е направо жесток Flutter

# 19
  • Мнения: 41
Благодаря ви момичета!

Купих си! Адски съм доволна!

От ТСМ за 35 лв  Peace

Електронен, мери мазнини, вода, мускулна маса (крейзибрат пише, че е невъзможно, но не е така- качваш се бос и има специални датчици, които отчитат мазнини и т.н, човека в магазина ми обяснява някакви неща за съпротивление и т.н, но не ги запомних добре). Запаметява 10 човека. Въвежда се пол, възраст, височина. Показва кое е идеалното за даден човек и дали си над нормата, под или нормална- това за всички показатели. Отчита до десетица, за пример- премерих едни пакети няколко пъти, все ми отчиташе едно и също 16,35.
А! И има 1 година гаранция.
Абе направо дето вика Мисти- само не говори.  Joy

Имаше и обикновени електронни, които отчитат само теглото за 17 лв.

Магазина се намира на последната спирка на 306, който иска да си купи- да попърза, че бяха останали още два само.

Здравей
 Laughing
,аз също имам кантар от ТСМ.
По едно време отказа и ми го смениха с чисто нов,дори по хубав Joy
Доволна съм много, но скоро прочетох инструкцийте и там пише
 " newsm78 да не се използава от бременни и сърдечно болни  за мерене на мазнини и вода". защото протича слаб ток![/size]Дори на самия кантар има лепенка ,която предупреждава да не се ползава от бременни... Confused
Не знам как е при обикновенното теглене,та искам да питам някой чувал ли е за такава опасност? newsm78

Приятен ден на всички  bouquet

# 20
  • Мнения: 5 475
Моя е от Метро измерва вода и мазнини спрямо ръста и годините ти  с батерия около 60лв. Laica

  Същия имам и аз и съм доволна!И той мери всеки 100 гр.А за разликата в теглото,достатъчно е да идеш до толетната или да си пил чаша вода и веднага го отбелязва.
  За да мери точно е важно да е добре нивелиран!А и теглото се мери сутрин около1/2 час след ставане.  Peace

# 21
  • Мнения: 686
Ще си взема и аз електронен. Моя е от старите - не е електронен и взависимост как стъпиш има разлика от 4-5 кг.

Общи условия

Активация на акаунт