Empties... или СВЪРШЕНО е с теб - ІІ тема

  • 124 346
  • 736
  •   1
Отговори
# 15
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Това е любимият ми фон дьо тен. Свърих поредна опаковка.

# 16
  • Мнения: 3 342
Тони, нали, нали? Страхотна спирала! Heart Eyes
Май е номер 1 за мен.
Абсолютно! Heart Eyes
Откритието на 2013г. за мен беше Le Volume на Шанел, за 2014г. - определено спиралата на Tarte.

# 17
  • Berlin
  • Мнения: 11 262
Гласувам с Повечето. Старая се да ползвам до край, но с несполучливите покупки или тези, които не ми пасват по някакъв начин, просто няма как.

# 18
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Благодаря за новата тема  bouquet
От бялата козметика използвам всичко докрай, но от декоративната имам доста запаси и не виждам свършване ooooh! Единствено досега съм привършвала напълно няколко червила Монте Карло на Шанел, както и спирали - останалото, или подарявам, или си стои "на тъмно" Wink

# 19
  • София
  • Мнения: 1 500
Благодаря за новата тема!   bouquet

Последно изхабих до край на Филорга кремовете Изо Структура и Тайм Филър Мат. И двата ги поднових, защото ми харесват много. Първият ползвам за нощен, а вторият за дневен.
Бялата козметика и аз изразходвам докрай, много рядко нещо да изхвърля или да подаря.
Козметика за коса имам страшно много, но започнах да разчиствам и купувам все по-малко, тъй като намерих подходящите продукти за моята коса.
Проблемът ми е с декоративната козметика и парфюмите, които никога не ми стигат.  Simple Smile Не че имам нужда, просто все излиза нещо, което е много ценно и важно.  ooooh!

# 20
  • София
  • Мнения: 4 752
Явно повечето имаме един и същи проблем- декоративната козметика и парфюмите. Аз също напоследък започвам да стигам до нормални количества бяла козметика и смятам до 3 месеца тотално да се справя с нея и да оставя наистина най-любимите ми продукти, без излишества. С козметиката за коса също нещата отиват на мястото си, защото открих сериите, които ми пасват.

За декоративната мисля, че нещата са излезли извън контрол отдавна. Mr. Green

# 21
  • Мнения: 31 205
За декоративната козметика може да отворим тема Свършено след 10-тина години. Whistling

# 22
  • София
  • Мнения: 5 193
Еее червила, пудри, гланцове, спирали, фдт-ни можеш да изхабиш. Въпчосът е колко имаш и ползваш едновременно.  Laughing

# 23
  • Мнения: 31 205
А да имам от всичките свършени, но сенки, хайлайтъри, ружове и особено бронзъри мисия невъзможна!
А и Коледните пудри на Шанел и Герлен, онези с блестящите частици. Те са завинаги! Ще останат в наследство. Laughing

# 24
  • София
  • Мнения: 3 797
Аз съм обратното. Декоративна козметика почти не употребявам, така че имам минимум продукти. Бялата е друга работа. Там непрекъснато купувам нови и нови серуми, искам всички марки да изпробвам, а непрекъснато излизат нови и нови неща. Парфюмите са под контрол, но и те ми омръзват веднага след като ги купя. Голям проблем ми е, че от няколко години ми и става лошо от много от ароматите ми. Thinking

# 25
  • София
  • Мнения: 5 193
И аз складирам яко бяла.  ooooh! Уж съм се зарекла да се огранича, ма да видим Mr. Green

# 26
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Аз съм на етапи. Напоследък ме е обхванала някаква мания за разчистване (явно си продухвам чакрите  Mr. Green), която включва не само козметика, но и дрехи. При мен там е страшно.

Декоративната козметика съм я ограничила и доста я разчистих, а напоследък имах и доста много хубави размени от форума  Heart Eyes Извън контрол са ми само продуктите за устни - червила, гланцове, балсами и лаковете за нокти.

Бяла козметика имам в умерени граници - 5-6 крема и пак толкова серума. А и имам много мини опаковки, които хем свършвам бързо, хем знам дали продуктът е за мен, а и са ми удобни по време на пътувания.

И конкретно по темата последните три продукта, които свърших:

Ексфолиант на тяло на Рефан от серията на Николета Лозанова. Това е единственото нещо, свързано с нея, което ми харесва  hahaha Разкошен както всички ексфолианти на марката, които съм пробвала, ароматът също много ми допада. Трябва да подновя.



Крема на Decleor Hydra Floral - допадна ми за зимния сезон ми беше идеален хидратант и си го изхабих с кеф. Имам още цяла неотворена опаковка от размяна, но ще я почна по-натам, защото имам 3-4 отворени крема за лице.



La Prairie Anti Aging Cream SPF 30 (травъл размер) - богат, плътен крем, който попива бързо, не оставя мазен филм и направо е рай в кутийка за моята кожа. Има и добър слънцезащитен фактор, харесвам го точно за есен и зима. Ще взема пак с някой от рекламните им несесери, но по-нататък, защото не искам кожата ми да привиква с тежката артилерия.

# 27
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Сюблимно сухо масло за тяло с аромат на праскова от DR.RENAUD -ароматът му беше по-силен, от колкото ми е приятно  Peace Ползвах го за масажи и свърши бързо  Peace Но при цена около 60 лв ....  Stop Stop Stop


# 28
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 474
Ако сте гледали How I met your mother, имаше една серия, в която Лили и Маршал се местеха в Италия и се чудеха какво да взимат. Сортираха по "едногодишното правило" - ако не си го ползвал една година, зарежи го. Мисля и аз да разчистя по този начин, козметиката така или иначе трае до 2 години. Rolling Eyes Simple Smile

# 29
  • Мнения: 100
Tarte Lights, Camera, Lashes 4-in-1 Mascara



Неочаквано и за самата мен, тъй като подходих без никакви очаквания, спиралата много, наистина много ми харесва. Подчертава всяка мигла, без да ги слепва, удължава, придава обем без прекален драматизъм. Бих я купила с най-голямо удоволствие отново. Една от най-добрите спирали, които съм използвала.

А къде може да се намери?  newsm78 Интересна ми изглежда..

Общи условия

Активация на акаунт