Туба Бюйюкюстюн и "20 dakika"-"20 минути" в очакване на EMMY - 18тема

  • 46 336
  • 726
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 3 114
Здравейте на всички любителки на Минутите и Туба!
Бояна, ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН !
Да си жива и здрава и дълги ама мнооого дълги  години да носиш   името си с гордост. newsm51 newsm51 newsm51
Момичета дайте подкрепа за Туба,феновете й в туитъра от вчера смъкнаха разликата но имат нужда и от нас.
Може и само в графа ойунджу ..където е с номинация..

http://turkiyegenclikodulleri.com/

# 556
  • Мнения: 148
Туба сякаш  иска да каже нещо с тези надписи

# 557
  • Мнения: 5 728
Здравейте Hug


Ако някой иска да си припомни "Следващите три дни"
с Ръсел Кроу
Скрит текст:
На 11 януари от 20часа по нова телевизия

Приятен ден и приятно гледане.

# 558
  • Мнения: 3 114
Здравейте !!!
В един немски сайт са поместени снимки на 20те жени на света  с най-хубавите очи .. Естествено и нашата Туба  е една от тях .
oidaa.com/20-frauen-mit-den-schonsten-augen/ …
 German Portal publishes the 20 most beautiful women's eyes,In the list is TUBA BUYUKUSTUN

http://www.oidaa.com/20-frauen-mit-den-schonsten-augen/

# 559
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
Здравейте !!!
В един немски сайт са поместени снимки на 20те жени на света  с най-хубавите очи .. Естествено и нашата Туба  е една от тях .
oidaa.com/20-frauen-mit-den-schonsten-augen/ …
 German Portal publishes the 20 most beautiful women's eyes,In the list is TUBA BUYUKUSTUN

http://www.oidaa.com/20-frauen-mit-den-schonsten-augen/

красота беееее, красота  Peace какво пове4е да каже 4овек  Laughing
май само тя е туркиня, а?

# 560
  • Мнения: 3 114
Здравейте !!!
В един немски сайт са поместени снимки на 20те жени на света  с най-хубавите очи .. Естествено и нашата Туба  е една от тях .
oidaa.com/20-frauen-mit-den-schonsten-augen/ …
 German Portal publishes the 20 most beautiful women's eyes,In the list is TUBA BUYUKUSTUN

http://www.oidaa.com/20-frauen-mit-den-schonsten-augen/

красота беееее, красота  Peace какво пове4е да каже 4овек  Laughing
май само тя е туркиня, а?
Туркините са 3,Туба, Тюркян Шорай-и Гюлшен 

# 561
  • Мнения: 10 240
Здравейте момичета!

В деня на думата "Благодаря!" Ви благодаря за всички прекрасни мигове, които сме имали в темата!

# 562
  • Сливен
  • Мнения: 3 118
                      Привет, Минутковци! Hug

      Момичета, много благодаря за поздравите ви по случай моя имен ден. Истината е , че съм кръстена на  Бояна войвода от народните песни.  Много си харесвам името, заради борбения заряд, който носи. / Направо съм си воеводка!! /
         Само да напомня, че довечера от 20 часа по Нова тв ще дават - Следващите три дни, с Ръсел Кроу. Който желае да си припомни  откъде започна "20 dakika".

         

               Пеперудата - символ на 20 dakika! 

             Приятна вечер, Минутковци! Hug  bouquet Peace

# 563
  • Сливен
  • Мнения: 3 118
Здравейте момичета!

В деня на думата "Благодаря!" Ви благодаря за всички прекрасни мигове, които сме имали в темата!



  Ринка,  Hug специални благодарности , за всичко, което правиш за нас! 

                 

# 564
  • Сливен
  • Мнения: 3 118
            Меги, Hug огромно БЛАГОДАРЯ, за страхотните емоции , които ни подари от EMMY и с Туба!
 Ти си нашият ПОЧЕТЕН репортер! Да си жива и здрава! Peace

           
   
             Този букет малко прилича на подарения от вас на Туба.   Peace  bouquet

# 565
  • Сливен
  • Мнения: 3 118
       

# 566
  • Сливен
  • Мнения: 3 118
       Снощи отново изгледах по Нова "Следващите три дни". Хванах се , че непрекъснато , без да искам правя сравнение с "20 минути". За пореден път се убедих колко силен сериал създадоха турците. Страхотна игра на Туба, Илкер и всички останали.

                            Мелек Халаскар

     

# 567
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
привет  Hug

           Меги, Hug огромно БЛАГОДАРЯ, за страхотните емоции , които ни подари от EMMY и с Туба!
 Ти си нашият ПОЧЕТЕН репортер! Да си жива и здрава! Peace

в4ера се бях сетила и си разглеждах снимки и клип4ета  Laughing пожелах си да имам пак удоволствието да съм ви репортер  Wink

и аз изгледах "следващите 3 дни" (не го бях гледала преди) и аз правех много сравнения с дакиките, Ръсел много си прили4а с Илкер.... но определено турската версия по ми хареса  Laughing
нали имаше клюка 4е Ръсел4о гледал турската версия и поздравил Туба за играта й , та пожелавам на Туба следващия й партньор да е той  Wink

ползотворна нова седмица  Hug

# 568
  • Сливен
  • Мнения: 3 118
           

# 569
  • Сливен
  • Мнения: 3 118
       

             

                  Честит имен ден на всички именници. Да са живи и здрави!
   

Общи условия

Активация на акаунт