За прекаленото окосмяване при някои жени!

  • 404 360
  • 1 578
  •   1
Отговори
# 1 545
  • Мнения: 21
Добре.Благодаря  Hug Hug Все ще измислят лек....надявам се  Crossing Arms Thinking Надеждата умирала последна....Ще се борим,няма начин    bouquet

# 1 546
  • Мнения: 2 742
Здравейте,боря се с окосмването с лазарна и фотоепилация,сега обаче съм бременна във втория месец.Какво е мнението ви може ли пак да се прилагат тези процедури, правя ги на горна устна.Четох, че са противопоказни, но никъде не е споменато защо и с какво могат да навредят

# 1 547
  • Мнения: 21
Според мен по добре недей... newsm78 Щом е само на горна устна,защо не пробваш с пинсетка,апък след като родиш си продължи процедурите...не знам..  bouquet Леко бременеене   bouquet

# 1 548
  • Мнения: 2 742
Май, така и ще направя.Не ми се искаше да започвам пак с пинсетата, тъкмо станаха по-тънки и светли и сега пак през ден с пинсета в ръка, ама май няма начин.Говорих с козметичката, не се препоръчва, няма да рискувам

# 1 549
  • Мнения: 93
искам да споделя и аз моя проблем.значи напоследък забелязвам повишено окосмяване,в областта на корема,гърдите Sad излизат ми и повече пъпки.бях при личната и викам ,че мисля че имам проблем с хормоните.тя каза,че съм малко да имам такъв проблем.на 20 съм.според вас малка ли съм,аз мисля,че не съм за да имам такива проблеми.

# 1 550
  • Мнения: 96
искам да споделя и аз моя проблем.значи напоследък забелязвам повишено окосмяване,в областта на корема,гърдите Sad излизат ми и повече пъпки.бях при личната и викам ,че мисля че имам проблем с хормоните.тя каза,че съм малко да имам такъв проблем.на 20 съм.според вас малка ли съм,аз мисля,че не съм за да имам такива проблеми.


Личната ти лекарка е....  ooooh!  .Взимай си направление за гинеколог и той ще те прати да ти изследват хормоните.

# 1 551
  • Мнения: 0
На 17 години съм и проблемът при мен започна преди 1 година. Ставаше все по зле и по зле . Преди 16 дена започнах да пия геритамин-по 2 хапчета на ден и ефекта е поразителен.За 16 дена почти всичко по брадичката ми се преобразува в мъх.Съветвам ви поне да опитате!

# 1 552
  • Мнения: 21
Аз от 2 дена съм на Диане 35 ...Изядох всичко възможно вкъщи..само растенията от саксиите където не съм изяла...  Laughing Laughing Laughing и мнооого ми се спи,замаено ми е,уморено.....Намалих цигарите от кутия-кутия и нещо до 10 на ден...и постепенно ги махам напълно...

# 1 553
  • Мнения: 5
Аз от 2 дена съм на Диане 35 ...Изядох всичко възможно вкъщи..само растенията от саксиите където не съм изяла...  Laughing Laughing Laughing и мнооого ми се спи,замаено ми е,уморено.....Намалих цигарите от кутия-кутия и нещо до 10 на ден...и постепенно ги махам напълно...

Много внимавай с това Диане! Аз го пих заради окосмяването въпреки че реално хормоналните изследвания не показаха нищо извън нормата. Първия месец треперех над кантара да не би да напълнея от него и следващите 3-4 като се отпуснах и като почна едно тъпкане.... Close  Успокоявах се с факта, че преди половин година бях отслабнала с 3-4 кг поради здравословни проблеми и неядене почти една пълна седмица и си виках едно-две кила отгоре - какво толкова, даже ще са добре - много съм окльочавяла. Добре че моя организъм е доста инатлив - изключително трудно свалям килограми (освено когато той не е решил, че ще сваля), но и много трудно качвам. Та за тези 3-4 месеца тъпкане качих 2-3 килограма. 2-3 ще си кажете какво толкова.. но всичките в целулит! Преди това когато съм била на почти същите килограми преди да отслабна не съм имала абсолютно никакъв целулит. Сега целите ми крака са в целулит, дори отдзад на бедрата се вижда когато стоя права без да стискам кожата. Така че ако не ви се налага крайно много заради някакво заболяване, съветвам ви никакви противозачатъчни и хормонални препарати! Разбира се има жени, които си ги пият с години и нямат никакви проблеми, но по-добре не проверявайте от кой тип сте вие.  Peace Само за протокола: не ми намаля окосмяването ни най-малко от Диането.

Искам да попитам има ли и други като мен тук, които имат завишено окосмяване (черни плътни и много на брой косми по обичайните зони: ръце, крака, подмишници, корем, кръст, както и дебели черни косми по брадичката и около зърната на гърдите) и не се знае от какво е? Два пъти съм ходила на еднокринолог (веднъж преди 4-5 години и веднъж преди 1,5) и са ми правили съответните хормонални изследвания и всичко е в норма. Яйчниците ми ги гледаха преди около 2 години за кисти, защото през пубертета имах някакви, но ми бяха казали, че са от самия пубертет и ще се изчистят, и наистина последния път нямаше нищо. Не знам вече какво да си преглеждам! Close

# 1 554
  • Мнения: 2 742
Аз пих ''Хлое'' 6м.,правих фото епилация и окосмяването се намали или поне се задържа в същите граници, но сега като ги спрях се появи и ново окосмяване.

# 1 555
  • Мнения: 21
Моя глад намаля....беше само първите два дена и може и самовнушение да е било,защото четох само разни неща за надебеляване...  Whistling Whistling ooooh! Сега си ям по 2-ти на ден нормално,но имам чувството че ми избиват повече пъпки...Може би организма се чисти или не знам??? Толкова се надявам да ми се оправи положението,и да съм от щастливките на които след спирането на ОК положителните ефекти се запазват.....Дано поне малко ми намалее окосмяването,защото виждам и черен мъх и по челото и вече направо не знам..................  Sick

# 1 556
  • Мнения: 636
Как се справяте с подкожните косми по брадичката. Няма оправяне при мен. След като почиствам космите с пинсета после при всяко излизане ми избиват подкожни пъпки- болезнени и твърди..........

# 1 557
  • Мнения: 21
Aз искам да попитам..Пия Диане 35 от 4-ти...Избиха ми още повече пъпки...това някаква реакция ли е?? Казаха ми,че организма ми се чистил и било добре да излизат повече,докато изчезнат после напълно и че това показвало,че ако ги спра после няма да се върнат с пълна сила????

# 1 558
  • Мнения: 4 370
Как се справяте с подкожните косми по брадичката. Няма оправяне при мен. След като почиствам космите с пинсета после при всяко излизане ми избиват подкожни пъпки- болезнени и твърди..........

махай ги с конец и няма да имаш този проблем

# 1 559
  • Мнения: 636
Явно трябва да изчакам да станат поне 2-3мм, защото моите са много твърди и черни и само като се покаже и го махам. Или пък да изсветлявам с кислородна вода.

Общи условия

Активация на акаунт