За прекаленото окосмяване при някои жени!

  • 404 648
  • 1 578
  •   1
Отговори
# 630
Parvo syjelqvam che shte pisha na latinica no mi se e razvali kirilicata na pc-to ..  Istoriqta e takava che okolo 6 meseca / ne sam sigorna/ si mahah nqkolko kosymcheta na bradichkata s pinseta estestveno sled tova stanaha dosta poveche ... otidah na lekar imam hormonalni problemi  i se lekuvam ... i zapochnah da hodq na elektricheska igla za tezi cherni kosymcheta pri edna kozmetichka... sega obache jenata pri koqto hodq na kola maska tq raboti poveche ot 40 godini veche i raboti s prigotvena ot neq kola maska / edna cherna / tq mi predloji tyi kato i myha na bradichkata i shiqta mi  e sravnitelno po dylyg i vidim i mi kaza che nai dobriq variant shte e da me napravi s kola maska / s tazi chernata prigotvena ot neq koqto bila nai dobrata spored dosta hora/ za da moje da mi oredee myha i da mi maha s iglata samo tezi koito sa debeli zaradi pinsetata... ta vyrposa mi e mislite li che shte e dobyr variant tova s kolata maska ? Principno tq mi kaza dosta neshta i che nqma myha mi da stane cheren ot kolata maska no az vse pak prodyljavam da se pritesnqvam .. sega mi napravi edno malko mestence na shiqta no kam kraq kam uhoto za da moje da se skrie ot kosata i da vidq tam kak shte porasnat  ... naistina mnogo se dvuumq bi bilo idealno da mi mahne vsichko s kola maska i da ne se pritesnqvam no neznam ... prosto veche tyrsq vsqkakvi varianti  tyi kato sam samo na 17 i prosto s tezi kosmi po liceto e ujasno nikoi ne bi me razbral zashto imam cherni kosmi i kakvo mi ima i samo se kriq zad kosata si ili si slagam ryka pred ustata za da ne me gledat .. zatova ako nqkoi ima priqtelka ili samiq toi si maha myha po bradichkata i shiqta s kola maska ako moje da napishe kakvi izlizat kosmite sled tova i dali se chuvstva dobre ...

# 631
Някои козметични студиа предлагат оскубване с електрическа пинсета.Не е болезнено и после ще ти е много яко Wink Не се притеснявай.
   Е това го отричам. Позовавам се на собствен опит:
1. БОЛИ
2. Резултатът е като при обикновената пинсета, само дето после поникват по-дебели и черни косъмчета( е, по-редки).
       Аз съм го пробвала на горната устна преди години и сега, като стана сурин, дето се казва очите си може да не измия, но трябва да се пооскубя.ВСЕКИ БОЖИ ДЕН. ГОДИНИ НАРЕД.
        О  love001собено гадно е като са съвсем къси- все едно съм се бръснала и стискам като пъпки, за да се покажат коренчета.
     p.s. Да не обидя някого- за други части не споря.

# 632
  • Мнения: 223
Момичета, прегледах последните писма
Защо, по дяволите, не вземате лекарства а се мъчите с тези нисети, кола-маски и т.н.
Ако сте млади и не пушите нямате проблем с Диане-35, ще сте много по-добре след 6 месеца
нали за това е медицината-да помага и на такива като нас?

# 633
Emi to hubavo ama i az se lekuvam no i na men mi kazaha che oktomvri mesec shte zapochna 6 meseca da piq Diane .. i koe shte e tova lekarstvo koeto da ni pomogne .. dobre to shte ni rigulira hormonite no nqma da ni opadat kosmite ot nego ..

# 634
  • Пловдив
  • Мнения: 481
Здравейте момичета,как само се радвам че има и други с такъв проблем.Не ме разбирайте погрешно радвам се в смисъл че така се успокоявам че не съм само аз.Не съм изчела цялата тема ,но искам само да пиша,че преди години съм си правила хормонални изсладвнаияи за мое учудване всичките ми хормони бяха наред.Аз се епилирам всяка седмица - ръце ,крака,корем,дупе.Само падмишници и триъгълник не ,че много ме боли.Ако може да ми дадете разяснения относно това лекарство "ДИЯНЕ".

# 635
  • Мнения: 651

Добре дошла, gin4e32  Hug

...Аз се епилирам всяка седмица - ръце ,крака,корем,дупе.Само падмишници и триъгълник не ,че много ме боли.
и аз така, затова и се интересувам от нещо локално обезболяващо, но за сега само аналгина помага малко.
Заканила съм се да ида на кола на интимности,
къде по София има козметици, които не се шашкат от гледката и скубят кадето трябва, а не джоба Laughing

# 636
  • Мнения: 898
Аз например съм доста косматичка,
Simple Smile

Последна редакция: нд, 18 май 2008, 14:24 от ВАНИНАА

# 637
  • Мнения: 898
Ванина,
ще ти пища откровено какво мисля
Аз самата съм пълничка, но без окосмяване
newsm78

# 638
много са досадни тези косми но явно няма окончателно отстраняване Flutter дори и с фотоепилация не е гаранция че ще подейства ... пък тя е само за 2-3 години а не за винаги!!! Аз лично за всичко имам решение ... за краката, подмишниците и триъгалника с бикче, а за гърба с епилатора  Simple Smile само корема ми е проблем ooooh! ако някой си маха и космите от корема да пише pls Praynig

# 639
  • Мнения: 1 542
Кефиш ме-гърба не ти е проблем,а корема...А не мен точно  обратното-корема си го оправям както дойде-епилатор или бръснач,но за гърба не знам как да се справя сама.

# 640
  • Мнения: 651
... ако някой си маха и космите от корема да пише pls Praynig
Започнах с пинсетата сега съм на епилатор, че по бързо, а и съм попретръпнала...
бясна съм, колко загуба на време е и газ с епилатора почти навсякъде  Grinning

# 641
на мен не ми пречи болката а това че на корема имам мъх навсякаде а посредата ми са дълги гадни косми и когато махна само тези от стредата (около пъпа) и има голямо деление и точно затова ми е проблема незнам как да ги отстраня без да има такава разлика, а за да мажна мъха става още по-сложно #Crazy защото почти цялото ми тяло е така Cry направо откачам този корем ми е най-големият проблем #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 642
  • Мнения: 1 542
Трябва и мъха от корема да махнеш,иначе няма как да стане добре,а и изглежда смешно.

# 643
  • Мнения: 651
Viv,
за да не се получава разликата - с пинсетка  Peace само дъртите косми..
не пипаи мъха  Praynig

# 644
ми то покраи пъпа всичко е големи ooooh! и трябва всички да махна дори и с пинсета #2gunfire и пак дели много, ако можех щях да си направя епилация на цялото тяло,защото цялото има нужда Cry Cry Cry Cry

Общи условия

Активация на акаунт