Индийски сериали, филми и традиции ~ Тема 7

  • 44 159
  • 744
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 431
Очертава се супер интересна серия на МБ. На баба ви ше ѝ светят маслото.  smile3508

# 31
  • Мнения: 1 130
Марвелита Hug рускините са заредили 2 серии  Party Party Party
Зиз  bouquet Отивам да ги видя.
Ама гащите ти са върха, tooth като ти омръзнат ще ми ги метнеш на мен  hahaha hahaha hahaha

# 32
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Очертава се супер интересна серия на МБ. На баба ви ше ѝ светят маслото.  smile3508
Няма мило...тя ще разкаже и ще я разберат. Naughty

Марвелита Hug ако искаш да ти ги метна парцалти...аз и без друго се преобувам всеки ден... hahaha hahaha hahaha hahaha

# 33
  • Мнения: 1 130
Очертава се супер интересна серия на МБ. На баба ви ше ѝ светят маслото.  smile3508
Няма мило...тя ще разкаже и ще я разберат. Naughty

Марвелита Hug ако искаш да ти ги метна парцалти...аз и без друго се преобувам всеки ден... hahaha hahaha hahaha hahaha
Ма ти и да ми ги метнеш, се тая  Rolling Eyes, требе да ми ги обуеш  hahaha hahaha hahaha

# 34
  • Мнения: 2 431
А, добре Simple Smile Аз не че ѝ желая злото на Калиани, но колкото и да е гаден Маавир, е несправедливо да ти отнемат сина, та затова Simple Smile Айде гледаме Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 35
  • Мнения: 1 332
Тереза, поздравления, темата е страхотна и с това заглавие звучи много добре.

Новият сериал звучи интересно, дано наистина да е интересен. Мисля сега да напиша на войо, че в крайна сметка това не е финала на цветовете и да настоявам да излъчат истинския финал, да видим какво пак ще ми отговорят.

Ако ти отговорят нещо - кажи! Тези от БТВ не продължиха епизодите от там от където ги спряха вчера. Вчера ги спряха по средата на втора серия. Днес направо започнаха с трета - до колкото разбрах. Така, че за тях явно няма значение кога и какво режат. Просто нямам думи ... newsm78  Naughty Rolling Eyes

Писах, но все още не са отговорили нищо. Писах, че постоянно проверявам и финалът си е същия, написах го умишлено, за да не ми кажат да презаредя страницата. Даже сега съм го пуснала пак да видя дали няма промяна, но за сега като гледам си върви както си беше. Като отговорят ще пиша веднага.

Добре си им го написала! Благодаря ти ...  newsm10 Two Hearts  bouquet

Получих отговор от войо, но за съжаление няма да видим това, което очакваме. Поне да не бяха лъгали, че трябвало да презаредим страницата и какви ли не глупости. Ето отговора.

Здравейте.


Благодарим Ви за писмото!


Бихме искали да Ви информираме, че при нас е предоставен в този формат. Това е причината, поради която установявате разлика в продължителността на епизода.


С уважение,
Екипът на Voyo

# 36
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Aйде Марвелита Hug честити парцали  bouquet  bouquet  bouquet

# 37
  • Мнения: 11 766
Получих отговор от войо, но за съжаление няма да видим това, което очакваме. Поне да не бяха лъгали, че трябвало да презаредим страницата и какви ли не глупости. Ето отговора.

Здравейте.


Благодарим Ви за писмото!


Бихме искали да Ви информираме, че при нас е предоставен в този формат. Това е причината, поради която установявате разлика в продължителността на епизода.


С уважение,
Екипът на Voyo


Благодаря за отговора! Значи сега като видяха, че хората не спират да ги засипват с въпроси защо финала е такъв и след като не спряха да лъжат, че това е пълния финал са решили да излязат с друга версия. Особено след като им пратих пълния финал и имаха нахалството да ми кажат да презаредя епизода наново и да го видя целия - как не. Сега са усетили, че няма да ги оставим на мира и са излезли с отговора, че така са го получили. Просто нямам думи - за пореден път от БТВ изрязват части от финалите на сериалите си. При "Цветовете" обаче направо са прекалили с рязането. В тяхната версия липсват най-важните моменти - едва ли точно така са им го продали. Просто ужас ... #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 38
  • Варна
  • Мнения: 276
Зизуноооо, ша на удошиш, марииии!!!! кой туй чудо??!! Joy Joy Joy Joy Joy

Терезка, страхотна тема, благодаря ти! Hug  bouquet

като гледам в анонса за утре...Васант пак не е разбрал майка си! прави се сега на многострадалната Геновева, аааа, нали му обясниха, ко иска!?!

# 39
  • Мнения: 1 130
Зиз  Hug newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51
Ма мойте по-хубави от твойте       bouquet
newsm19 newsm19 newsm19 newsm19 newsm19 newsm19 newsm19

# 40
  • Мнения: 1 332
Зизуноооо, ша на удошиш, марииии!!!! кой туй чудо??!! Joy Joy Joy Joy Joy

Терезка, страхотна тема, благодаря ти! Hug  bouquet

като гледам в анонса за утре...Васант пак не е разбрал майка си! прави се сега на многострадалната Геновева, аааа, нали му обясниха, ко иска!?!

Аз и друго се чудя. Когато преди Калиани си спомняше как е напуснала дома на Маавир, Васант беше доста голям, дори попита майка си къде отиват. Как тогава няма да помни чичо си? В смисъл чичо, понеже би трябвало така да са му го представяли. Нещо май не се връзва.

# 41
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Чей пак да прикадим... Mr. Green

Да прИбъдат РазвратИ и Ананди...да си напраят дете, че ми писнаааааааааа...даноооо... bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop

# 42
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Зиз  Hug newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51
Ма мойте по-хубави от твойте       bouquet
newsm19 newsm19 newsm19 newsm19 newsm19 newsm19 newsm19


Айде със здраве да си ги ползваш и кат ти писнат свиркай да ти скроИм други парцаляци. Party Party Party

Аз примерно много трудно мога да нося едни по една седмица... hahaha hahaha
Много бърже ги сменям... Joy Joy

Сега отивам да видим дали са качили новата серия да почешем клавиатурите...ако има за кво... hahaha hahaha

# 43
  • Мнения: 1 332
Получих отговор от войо, но за съжаление няма да видим това, което очакваме. Поне да не бяха лъгали, че трябвало да презаредим страницата и какви ли не глупости. Ето отговора.

Здравейте.


Благодарим Ви за писмото!


Бихме искали да Ви информираме, че при нас е предоставен в този формат. Това е причината, поради която установявате разлика в продължителността на епизода.


С уважение,
Екипът на Voyo


Благодаря за отговора! Значи сега като видяха, че хората не спират да ги засипват с въпроси защо финала е такъв и след като не спряха да лъжат, че това е пълния финал са решили да излязат с друга версия. Особено след като им пратих пълния финал и имаха нахалството да ми кажат да презаредя епизода наново и да го видя целия - как не. Сега са усетили, че няма да ги оставим на мира и са излезли с отговора, че така са го получили. Просто нямам думи - за пореден път от БТВ изрязват части от финалите на сериалите си. При "Цветовете" обаче направо са прекалили с рязането. В тяхната версия липсват най-важните моменти - едва ли точно така са им го продали. Просто ужас ... #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Аз не знаех, че и преди са рязали финалите, но сега пък бива ли да няма никакъв край? Примерно съм гледала Перла, финала си беше както по турската, тъй като разбираме малко турски и го бяхме гледали преди това. Един друг турски сериал, който се казваше Клетва също имаше добър финал. Защо цветовете ще е така? Не намирам логика да им предоставят токова орязан финал, нещо гнило има, ама все пак се надявах, че по БТВ ще излъчат повече. Май не си струва за пореден път да ги гледам тези епизоди.

# 44
  • Мнения: 1 130
Ееееееееее, пак нищо  Crossing Arms
Дали Ада изпрати медиите  newsm78. Нема го ИзкукИ и зех да се напрегам. hahaha hahaha hahaha

Общи условия

Активация на акаунт