Трявна-къде да спим

  • 7 236
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 115
Някои ако знае самостоятелна къща  възможност за барбекю тв и басеин пишете


Ходили сме на тази вила http://tzachevi.visitbg.net/ - подходяща е за семейство с деца, но няма басейн. Ето тук http://www.visit.bg/staedte/fewo.php?hotid=5 са дадени цените за нащувка.
По-нагоре бяха дали много линкове с вили в/около Трявна-разгледайте ги, сигурно ще откриете някоя с басейн.

# 16
  • Мнения: 54
И да не пропуснете кръчмата "При Майстора "  Peace

Много яка кръчма, потвърждавам Sunglasses

# 17
Наистина има много сайтове, но е малко трудно по снимки и описание само да си сигурна, че хотелът е добър. Аз препоръчвам хотел Славяни - малък частен хотел, съвсем в центъра на Трявна. Това лято бяхме там с малкото Теди. Много ни хареса  newsm10. Много добри усовия - ново, чисто, спретнато и гостоприемни собственици.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 398
И да не пропуснете кръчмата "При Майстора "  Peace

Ау и  ние бяхме там(не веднъж) страхотни вкуснотии се предлагат ,а за майстора се носят легнди. Grinning Не пропускайте да го посетите Peace

# 19
# 20
  • Мнения: 13 512
Сезони.По-добро за мен в Трявна  няма

# 21
  • Мнения: 2 839
Сезони.По-добро за мен в Трявна  няма
Зе да се повтаргаш  hahaha

Аз пък тоя Майстор ...  Sick Sick Sick
Нищо особено не намирам в манджите му, а на всичко отгоре е ужасно досаден ... колкото пъти сме сядали, залепва при нас, първо прав, накрая си и посяда ... не стъпвам вече там  Naughty

# 22
  • Мнения: 13 512
Сезони.По-добро за мен в Трявна  няма
Зе да се повтаргаш  hahaha

Аз пък тоя Майстор ...  Sick Sick Sick
Нищо особено не намирам в манджите му, а на всичко отгоре е ужасно досаден ... колкото пъти сме сядали, залепва при нас, първо прав, накрая си и посяда ... не стъпвам вече там  Naughty
Ами като му се натискате да сте му приятели, така е. Ама наистин е много досаден, а кухнята не е нищо особено.

# 23
  • София
  • Мнения: 2 100
При майстора - хубави са манджичките му , но наистина е досадничък. Една Събота вечер имахме щастието да сме единствените му клиенти Thinking.
 Меко казано ни побъра, че беше вкусно беше.
 

# 24
  • Мнения: 2 197
Аз лично съм доволна от хотел "Хилез". Съвсем близо е до центъра, стаите са с големи легла и супер удобни матраци (бяхме миналата година за 3-ти март, единия ден си прекарахме в леглото), има хладилник, долу има механа, предлагат и закуска. За ценовата си категория е просто супер!

# 25
  • Мнения: 2 663
Още един глас за Сезони, инае ако не хапнете в Тревненски кът не знаете какво изпускате( най-вече цървулките)

# 26
  • Мнения: 1 149
"Хилез"и "Плавис"- в двата хотеле ми хареса.

# 27
Хотел "Хилез" е най-хубавият хотел в Трявна. Няма да намерите по-уютен и в сищото време стилен хотел в това страхотно градче. Можете да сте сигурни в това. През последния месец съм там всяка седмица - хотелът е супер, персоналът е на много високо ниво, а кухнята им  е страхотна!!! Хотелът е подходящ, както за почивка на семейства с деца, така и за бизнес пътувания. Заслужава си всеки прекаран миг там.

# 28
  • Мнения: 2 839
Хотел "Хилез" е най-хубавият хотел в Трявна. Няма да намерите по-уютен и в сищото време стилен хотел в това страхотно градче. Можете да сте сигурни в това. През последния месец съм там всяка седмица ...
Аз даже имам чувство, че всеки ден от 8 до 5 си там

# 29
  • Мнения: 705
Още един глас за Сезони  Peace

а за Майстора - не стига че е досаден, ами и няма място където децата да се занимават ( аз все това гледам като избирам кръчма, чревоугодието го оставям за по-добри времена  Naughty). Виж тревненският кът е друга работа   chef

Общи условия

Активация на акаунт