КГБ = Клуб на Готините Баби - 150.

  • 68 413
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 724
     Момичета,екшъна има продължение.Тази нощ,до като полицията е била при мен,на съседна улица са откраднали джип.Дали са същите крадци или други не се знае.Но ми стана жал за полицате.Направо им се подиграват.
     фури,направо ме разби.Пазиш си урок от мен  hahahaСамо това си мога,всичко друго ми е на китайски,но като си мълча не личи Joy
     Борянче,не смея да го отворя преди да ми се изясни как действа.Възможно ли е да загубя много докато схвана как се търгува.Айша,обяснявай,моля!Може и на лични.
     Янче,напълно те разбирам и ти съчувствам.Дано не се влошават проблемите с майка ти и брат ти.Защото има и по-лошо.Минала съм го със свекър ми. Дори ми е неудобно да ви разказвам,но бяха много миризми,л..на,смрадове...
     Кари,имаш ли магнитни наколенки? Тук тече една реклама по ТВ и се чудя дали да не си купя.Не знам дали помагат или е внушение.За средния принц знам,че е много ухажван от девойките.Но не знаех,че си имате и гадже.И то-от детската градина.Сладурковците са се харесали още от бебета.
    Айша,направо не ти завиждам.Пеша до 12 ет.Сега ще свалиш всички излишни кг.
   Добиии,моля те! Пий едно кафе за мен,в някое парижко кафене!
   Фло,не думай за лошо време! Още не съм кандисала да идва зимата.Колкото по острявам,толкова по ми се иска да се изселя в Африка.Кари като се оплаква от жегите,не знае колко и завиждам.Аз съм като Джили,а едно време бях като Гъбката.Тези промени са ми от дъртозата.
   Луси,нещо малко пишеш,дано времето да си харчиш по кефове.
   Кремче,този проблем с предметите на съпруга ти ,го имам с Жоро.Все му разтребвам разни кабели и части,но после трябва да помня къде съм ги сложила.
   Дидиа,сутринта си прелетяла като призрак.На тръстиката ли си била или пак месиш вкусища?

Последна редакция: чт, 16 окт 2014, 23:26 от Яжка

# 31
  • Мнения: 18 305
Фло и от мен не става нищо ,но доколкото разбирам това е версия за игра,или обучение.Да разбереш какво представлява истинското и  да се решиш,аз като пълен лаик не бих започнала като не знам за какво иде реч дори.
Ремонта ще приключи утре се надявам ,слагат дограмата да не духа,надявам се да не замръзва лесно и спирам .На принципа пари нема действайте е до тук.Догодина пак.

# 32
  • София
  • Мнения: 1 724
  Борянче,да ти сложат первази! Не е много скъпо,а е чудесно за саксии.

# 33
  • Мнения: 495
На Добито съпруга й е морски капитан, а сина й мисля е към Гражданска авиация, но няма значение, да е жив и здрав и късмета да е с него! thumbsup
За синовете на Мери Попинз не знам, но ако и някой от тях празнува днес, да е жив и здрав и много късмет в работата и живота въобще! thumbsup

Това е иконата на Св.Георги, много е хубава, с красив може би златен, може би позлатен обков, а и самия светец е млад и хубав.

    


Айша, помагай миличка, нали ТВ-то ми е с вграден декодер, от първи октомври Диема - фемили "изчезна", голяма скука като ми ги няма сериалите! Mr. Green
Изтървах доста серии от "Ифет", ако помогнеш да го гледам на компа, ще съм ти благодарна! Heart Eyes Hug Two Hearts
Ще ни принудят да отидем пак в някоя кабеларка!  #2gunfire

Янче, бързо оздравяване на Анжелка! Heart Eyes Hug thumbsup

Кари, целувки за принцовете! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
И нашия Бори е харесван и "любовчия", но той има на кого да прилича по бащина линия! Joy

Лека нощ, девойки! smile3524

# 34
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
 

# 35
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 266

  Добро да е! Жабче, сън не си спала, ранобуднице! Hug
Ще си пийнем тази сутрин испанско кафе! Моето е на половина. Днес не бързам много - нали няма да си будя детенце - имам време!
Танче, много хубава е иконата! Дано помага св. Георги!
Лек ден на всички, а аз да видя какво ще обличам, че май пак е студено.

# 36
  • София
  • Мнения: 1 724
    Добро утро!
   Жабке,благодаря за испанското кафе и хубавото пожелание.
   Янче,аз пък мисля,че тук ще е по-топло от вчера.Поне сега изглежда така.Дори и слънчо просветва.Но в града може да е друго,след малко ще разбера.
   Танита,много е хубава тази икона.Аз уважавам много този светец.
   Аз,вярна на себе си,пак не съм разбрала,че Добито и Мери имат синове пилоти.Да са им живи и здрави! Да постигат високи цели! На патерица ги поздравявам с празника.
   Хубав петък,момичета!

# 37
  • София
  • Мнения: 8 299
Добро утро и от мен.
О, днес сме на испанско кафе, подкрепено с хубави пожелания. ЖАБКЕ, да си жива и здрава пак да направиш Simple Smile Нищо не разказа за съседния град. Как беше? Купи ли си нещо?
ЯЖКЕ, к'ви са тия екшъни покрай теб. Турай картечницата на пенджерето и само да смее пиле да прехвръкне...На моя приятелка свекървата от ранна пролет, та до късна есен изкарва в едно опустяло трънско село. Там живеят има няма 5-6 души. Та тя е обучена да борави с ловджийска пушка и газов пистолет. Има ги на въоръжение у дома си + две ловджийски кучета. В селото я знаят колко е бойна. #2gunfire #Sniper
БОРЯНЧЕ, значи скоро ще режете лентата. Точно навреме-преди да застуди. И аз те съветвам, ако не е късно-да ти сложат перваз.
ЯНЧЕ, как изкарахте нощта? Как е Анжелка?  Hug
ТАНИТА, КАРИ, да са ви живи и здрави влюбените момчета Two Hearts  loveuuu newsm76
На всички лек, усмихнат ден. Днес съм зарязала тръстиката, че то малка тръстика ли е у нас? Чаветата са нахранени, почвам леко почистване ( помощницата е в отпуска Simple Smile ),после трябва да готвя ( и шеф Манчев е в отпуска Simple Smile ) За сега толкова Hug

# 38
  • Мнения: 495
Добър ден, момичета! Hug
Аз, като една "синяптичка", да ви информирам- при нас е слънчево, с лек ветрец, тъкмо ден за пране, бързо-бързо ще бъде "издухано"!  wash hang

Рапортувам:
Станах преди час и половина, изпих си хапчето за кръвно преди ядене, /след като хапна ще изпия и за след ядене/, "курдисах" Изаура да пере "бяло", "изтупах си леглото",/майка ми, Бог да я прости, така казваше/ и седнах  пред Лапчо, да ви нагледам как сте-що сте! Laughing
За вас кафето от Жабчето, за мен сърцето и "букето"! smile3503

Днес имам среща с тракийците, темата на днешната ни сбирка е "Есенен урожай-берекет", не се сетих за по-българска дума, та така ще е! hahaha
Ще им прочета два разказа от Елин Пелин- "Ветрената мелница" и "Печената тиква", поръчала съм питка, има и мерудия, все за есенен берекет става дума, та така смятам да премине днес срещичката ни.

Отивам да "стъкмя закуска", че ще дойде време за обяд, имам ядене от снощи, приготвих скумрия на фурна и задушени картофи, нали съм по цял ден по улиците, вечер готвя!
"Не ми е в характера ка,к Сийке", ама да се похваля сама, не съм кой знае каква кулинарка, все гледам да е нещо по бързата процедура, ама снощи след серията  "Времето лети", се постарах! Рибата я приготвих направо "по рецепта"- във фолио с резенчета лимон, лющян /май девисил му било официалното име/, черен пипер и масълце, картофите отделно, хареса ни.

Фло, благодаря, да ти се връща, да ни са живи и здрави внучетата!  Heart Eyes Hug

Хубав ден, девойки, до довечера! newsm10

# 39
  • София
  • Мнения: 2 672

Добутро, любими!

Днес с приповдигнато настроение, ама знам ли от какво е. Може би от испанското кафе на Жабчето, или от иконата на св. Георги, която Танита показва.  Laughing А може би, заради слънцето, което ми се усмихва (Яжка и в града не е студено) или онова, дето е под гърдите ми... Заведох дребното на училище днес и то отиде с мерак и ми заръча да отивам от училище направо в Лидл. Рекох му сутринта, че ще ходя на пазар, той ми донесе торба от Лидл и каза там да ида. Да провеля дали дават още стикета или не. Казвам му, че май е минала тази кампания, а той - нищо, ти провери, ама има - има, ако ли пък не - здраве  да е  - философства той. И баба му изпълнява. Отидох, натоварих се подобавъщо и едвам се прибрам с торбите, но 3 стикета спечелих. Щели да ги раздават, докато свършат. Та тъй, ще го зарадвам юнака следобед. Събира ги в една кутия от пантофки, дето му купихме скоро и си играе с тях понякога.  Heart Eyes

Янче, бързо да оздравява Анжи. Поздрави от нас!  Hug

Фло, и аз хващам тръстиката - днес съм на гладене на шарфафите, дето донесох от Кц, после на прахосмучене. Готвенето вчера свърших, днес само салатите.  Heart Eyes Предала съм на ученика какво е рекла д-р Фло за зъбките, а той мълчи виновно. Казах му и че неговата приятелка Кати е тук и може и да се видим с нея някой ден, той пак мълчи и нещо мисли. Ще го видим какви ще измърди като го взема.  Hug

Поздрави на патерица и на синовете на Доби и Мери, момчето Фло вчера бе поздравено.  Heart Eyes Аз знам, че момчето на Мери е било на кулата по време на Авиошоуто онзи ден. Поне така прочетох от първоизточника! Да са живи и здрави прекрасните момчета, хубави мами!  Hug Hug

Борянче, радва как отхвърляш задачка слид задачка леко и спокойно! Хубав съвет ти дават за первазите!  Hug

Айша, а, дано Ани се завърне след Полша у дома, така, както ти искаш!  Hug

Янче, ама на кой автор са тези стихове? Много ми харесаха!  Hug

Танче, писали сме заедно!  Hug

Лек ден и  дано днес да не вали никъде!

Хайде да се ръзсъним съвсем с това хорце!


# 40
  • Мнения: 18 305
Късно е за первази ,слагат в момента,но казаха ,че трябвало при мярката да поръчам,ще измислим неощ да оправяме после...То има много работа по натам,но иде зима и пари няма за сега,та анли първо дограмата трябваше да се сложи и после другото...Аз дойдох тук да не преча на хората да работят

# 41
  • София
  • Мнения: 8 299
MAРИНКА, зареди ни с една тракийска песен. Аз имах идея да ви поздравя с Граовско хоро, ще стане newsm68. В събота съм на събрание на Столична колегиа на Зъболекарския съюз, но в неделя, ако е хубаво времето, можем да изведем внучетата да поиграят, а бабите им да си поговорят lalalala
БОРЯНЧЕ, то нашите съвети към теб-след дъжд качулка. Не се кОси. Аз имам перваз само в кухнята, но не редя цветя там, защото ми пречат да отварям прозореца, ще ми цапат пердетата, а и внучетата се катерят на стол, да гледат гълъбите и ще ги събарят.
Вчера се занимавах с Катерина-писахме, четохме, че да не изостане в учението.Един урок пропусна, заради гостуването при нас. Накрая, за почивка й предложих да изрязваме някакви фигурки, да правим картичка за мама. А тя ми казва: Бабо подай ми РЕЖИЧКАТА. Така според нея се казва ножичката. И обяснява-нали с нея се реже... Simple Smile
Отивам пак в КПП-то.

Последна редакция: пт, 17 окт 2014, 11:13 от Flo 51

# 42
  • Мнения: 5 335
Здравейте, приятелки!  Не съм ви забравила, но се случиха разни случки и се откъснах. Паднах с колелото и вече 20 дни куцам яко, Десният крак е навехнат и освен това ударен от рамката и педала на колелото. Едва започнах да стъпвам, макар че силно ме болеше,  на мъж ми му станало лошо на работа и колегите му го закарали в болница. Бях с него като придружител, защото не му даваха да става, докато се уточни каква е причината. Придружител на куц крак, ама така се наложи. Вече е вкъщи и слава Богу горе-долу е добре. Та сега един е куц, друг с високо кръвно и подкосяване на краката, ама поне сме у дома.
Поизчетох какво ви се е случило  през последните 2-3 дни, но не подробно. Пожелавам на всички хубави есенни дни, без неприятности!

# 43
  • Мнения: 18 305
Грети не е добре като ни се случат случки,но какво да се прави...На времето майка ми гледа два дни децата по някакъв повод,то и това и беше.Та се спънала и паднала и сина и рекъл ,ми бабо гледай къде стъпваш...Краднах вицове за диетичните мацки,аз неам нерви за диети,то и доста се движа де...

- Не ми е работа, ама сякаш си понапълняла.
- Така е...
- Кое?
- Че не ти е работа..
 ***
В чата:
- Много съм дебела и съм самотна.
- Не е така, покажи ми къде си дебела!
- А, да бе, не искаш ли да ти покажа и къде съм самотна?
 ***
Срещат се две дами - пълничка и много слаба.
Първата:
- Оуу, като те гледа човек може да помисли, че е настъпил световен глад!
- А като види теб, човек може да помисли, че ти си го причинила.

# 44
  • Мнения: 4 367
Айша, Яжка, Танита, Марианка, благодаря за поздравите към малкото ми момче, но да уточня че това не му е професионален празник. Но поздравите не връщаме   bouquet
Марианка, работата му е все на кулата, но тогава беше на смяна и той ръководеше авиошоуто. Преди известно време, когато правиха тренировка за уж завзет от терористите самолет, пак той я ръководи. Той е много отговорен  и не бяга от по-трудна работа.
Борянка, ти прибра ли цветята? Аз имам на перваза 3 саксии с падащи мушкато и преди 2 месеца имаше силен вятър и две от тях паднаха долу. Бяха се пречупили дългите клонки, аз пресадих останалото и сега са толкова гъсти и целите в цвят, че още не ми се прибират. Нека постоят да красят прозореца и къщата отвън.
Яжке, хич не ги съжалявам полицаите. Не слагам всички под един знаменател, но повечето хич не си мърдат пръста да отчетат някаква работа. Как  не са завардили и съседните улици, ами само  твоя двор са тарашили. Все едно крадците ще се скрият в някой ъгъл и ще ги чакат  Mr. Green
Кари, и аз съм зле с кръста,а Криси все иска да я гушкам, ама твойто наистина си е голяма болка. Дано нещо да прищрака и да се оправиш  Peace
Каг, ще се крепите с ТМ, кой ще куца, кой ще подскача на един крак, ама така е с напредване на годинките.
Марианка, Влади рано-рано се ориентира с мацките. Софи не ми е казвала досега за някакви мераци от нея и за нея свързани с момчета. Иначе седи с едно момченце на чина.
Фло, и аз все ползвам РЕЖИЧКА нали съм шивачка  Laughing
Танита, припомни ми чудомировите разкази, много ги харесвам и са толкова весели  Grinning
Янче, ти пишеш че е студено, а при нас е пекнало едно слънчице  !!! Само, че като се пребирахме с Криси и срещнахме Софи и др. деца, водеха ги на обяд. И какво да видя, нашата София по една трикотажна , много тънка блуза без ръкав, съблякла си потника, отгоре никаква дреха. Сякаш ги водеха на плаж. Скарах й се едно хубаво, а учителка с кожено яке се облякла. Така се ядосах, че още ми държи. Има всякакви дрехи и резервни в шкафчето, но тя преценила да е мадама. Утре ще я видя дали няма да вдигне някоя температура  ooooh!
Хайде за сега толкова от мен, че както съм започнала мога да си откарам до края на сесията  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт