Ultraformer д-р Катя Паскова

  • 17 455
  • 30
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 327
Имате ли впечатления от процедурата? Сравнително нов метод представен в предаване на Гала в "На кафе"и вероятно все още не сте се подлагали на тази процедура, но може би сте го проучили и имате впечатления.

# 1
  • Мнения: 306
Аз също го гледах и доста се впечатлих. Много ми е любопитно, каква е цената. Все още нямам нужда от подобно нещо, но все някога и тоя момент ще дойде, ако трябва от сега да почна да събирам в касичката Simple Smile

# 2
  • София
  • Мнения: 327
Аз също го гледах и доста се впечатлих. Много ми е любопитно, каква е цената. Все още нямам нужда от подобно нещо, но все някога и тоя момент ще дойде, ако трябва от сега да почна да събирам в касичката Simple Smile
От 1000 до 2000 лв. Скъпичко ми се вижда , а и никой май не го е пробвал.

# 3
  • Мнения: 306
Аз също го гледах и доста се впечатлих. Много ми е любопитно, каква е цената. Все още нямам нужда от подобно нещо, но все някога и тоя момент ще дойде, ако трябва от сега да почна да събирам в касичката Simple Smile
От 1000 до 2000 лв. Скъпичко ми се вижда , а и никой май не го е пробвал.

Еее, ако е толкова, не е много. Защото все пак е без хирургическа намеса, държи няколко години от 1 процедура /в най-лошия вариант казаха 2 - при жена на 60 години/. А и нали снимаха на живо, тя разликата видима беше в двете половини на лицето, а след 2-3 месеца, то си продължавало да стяга и ще изглежда още по-добре. Ако е 1000-2000 мисля, че си струват.

# 4
  • Мнения: 4
Малко съм скептична към процедурата тъй като не видяхме дамата подложена на тази процедура преди манипулацията.Искам да кажа ,че може едната и половина да е повдигната предварително с лифтинг конци ,нищо не е изключено в името на рекламата.Надявам се дане съм права, защото иначе и мен ме впечатли резултата.

# 5
  • София
  • Мнения: 327
Малко съм скептична към процедурата тъй като не видяхме дамата подложена на тази процедура преди манипулацията.Искам да кажа ,че може едната и половина да е повдигната предварително с лифтинг конци ,нищо не е изключено в името на рекламата.Надявам се дане съм права, защото иначе и мен ме впечатли резултата.
Zocka , смяташ ли лифтин конците за по доброто решение и виждала ли си резултат на живо? Изправена съм пред избор, правих и консултации в Хил клиник, но нещо ме замотаха, чаках близо 2 месеца защото чакали да получат конци ........ И се разколебах, просто беше несериозно отношението.

# 6
  • София
  • Мнения: 757
По-добре направи конци, цената е къде,къде по-приемлива и резултат има , в зависимост от броя на конците.. А това, че са ти казали да изчакаш е по-добре, отколкото да ти ги направят на всяка цена, с каквото имат под ръка.
А за К.Паскова чувам напоследък само негативни отзиви. Дай толкова много пари и чакай ...... я камилата , я камиларя...........
Зимата моя приятелка си прави пилинг при нея, даде около 300/400 лева за няколко зони и не се излющи изобщо! Едвам го преживя #2gunfire  А представяш ли си ако дадеш такива големи пари.............за нищо newsm78

# 7
  • Мнения: 4
krater,не съм виждала на живо някой с конци, но аз не бих си направила, защото тази процедура ми се вижда нетрайна, освен това ако решиш да правиш по-нататък нещо по-радикално тези конци ще усложняват нещата.Ако резултата от ултраформер е наистина това, което видяхме на мен ми допада.Ако имаш нужда от лифтинг конците няма да помогнат много, за освежаване на кожата и моделирането му най-добре липофилинг, туй съм го правила и знам.

# 8
  • София
  • Мнения: 757
Мезоконци Lead Fine Lift
Момичета, това е темата, в която се обсъждат мезоконците тук и можете да зададете въпроси към тези,които вече са си поставили Peace

# 9
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 340
Имате ли впечатления от процедурата? Сравнително нов метод представен в предаване на Гала в "На кафе"и вероятно все още не сте се подлагали на тази процедура, но може би сте го проучили и имате впечатления.

Много се заинтригувах, това е първата такава машина в България и според мен не случайно са я взели, има ефект. Чакам някой да разкаже от първо лице.

# 10
  • София
  • Мнения: 327
Никъде никакви отзиви за Ultraformer-а. Явно освен пациентката , на която правиха демонстрацията друг не се е пробвал......

# 11
  • Мнения: 22 888
krater,не съм виждала на живо някой с конци, но аз не бих си направила, защото тази процедура ми се вижда нетрайна, освен това ако решиш да правиш по-нататък нещо по-радикално тези конци ще усложняват нещата.Ако резултата от ултраформер е наистина това, което видяхме на мен ми допада.Ако имаш нужда от лифтинг конците няма да помогнат много, за освежаване на кожата и моделирането му най-добре липофилинг, туй съм го правила и знам.
Aз си правих мезоконци и съм доволна.За повдигане на контура има ефект.Сложих си 22 конеца на цялото лице.В Хил клиник при Валянова,но в бъдеще не бих отишла пак там,някак не ме спечелиха с отношение.
  Сега търся отзиви от Ултраформър процедурата в чужди сайтове и ще споделя.

# 12
  • София
  • Мнения: 327
krater,не съм виждала на живо някой с конци, но аз не бих си направила, защото тази процедура ми се вижда нетрайна, освен това ако решиш да правиш по-нататък нещо по-радикално тези конци ще усложняват нещата.Ако резултата от ултраформер е наистина това, което видяхме на мен ми допада.Ако имаш нужда от лифтинг конците няма да помогнат много, за освежаване на кожата и моделирането му най-добре липофилинг, туй съм го правила и знам.
Aз си правих мезоконци и съм доволна.За повдигане на контура има ефект.Сложих си 22 конеца на цялото лице.В Хил клиник при Валянова,но в бъдеще не бих отишла пак там,някак не ме спечелиха с отношение.
  Сега търся отзиви от Ултраформър процедурата в чужди сайтове и ще споделя.
И аз имах час , но го отложиха от Хил клиник , после аз пътувах и не съм звъняла отново за записване. Нещо не се получиха нещата между нас , но не съм се отказала по принцип.   Ултраформера според мен не повдига така както конците, но освежава и подмладява кожата, няма как да повдигне.
Аз в  Хил клиник ходих на колагенова маска няколко пъти преди лятната ваканция, затова сега си мисля за нещо по сериозно. Вече имам от преди 7 години фейслифтинг при  Ники Георгиев и сега кожата се потпусна , но все още съм много добре. И аз чакам отзиви за ултраформера.

# 13
  • Мнения: 4
Резорбират ли се тези конци, колк овреме е ефекта от повдигането?

# 14
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 340
Никъде никакви отзиви за Ultraformer-а. Явно освен пациентката , на която правиха демонстрацията друг не се е пробвал......

О, съмнявам се, че друг не я е пробвал. Ще се появят много отзиви, сигурна съм!

Общи условия

Активация на акаунт