ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО - Тема №18

  • 76 510
  • 830
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 406
Моят психиатър ми каза, че планината добре влияе на нашите проблеми.
Друг е въпросът, ако отидеш в някой хотел и се чудиш по цял ден какво да правиш да те хванат лудите Laughing
Усилено ме нападат натрапчиви мисли, като нямам какво да правя.

# 31
  • Мнения: 765
Мария, направо ми писна от доктори вече втори месец. Просто мислех този път да оставя нещата, да не се вманиачавам като със световъртежа, ако изобщо е вманиачаване търсенето на диагноза. Но, ако другата седмица нещата не поотминат вече ще търся и други прегледи при кардиолог и евентуално за дишането-дробовете нещо. Най-важното е да направя ЯМр, да успея по някакъв начин. Може би в понеделник трябва да се обадя по телефона да ги питам, как ще се процедира при моето състояние там на ЯМр или и аз не знам, какво да направя.Има го и притеснението там в тръбата да не получа някой срив и да се стресна съвсем и да стане по-лошо състоянието. но е много важно сега да направя ЯМР.

# 32
  • Мнения: 2 860
Еви, споко, имам 6 бр ЯМР, и аз така си мислех като теб, просто влизаш отпускаш се максимално, мислиш за хубави неща, пък и то си има паник бутон, който ще държиш и ще ти е по-спокойно с него. А не се притеснявай за състоянието си, правят на хора с инсулти и с какво ли не, но се консултирай все пак.

# 33
  • Мнения: 765
Дайте ми съвет. Днес имам 1/2 ксанакс сутринта и 1 цяло вечерта. Обаче сега трябва да свърша нещо много важно на работа, а не мога да си помисля да тръгна, колкото по наближава часа, толкова по-нервна и напрегната ставам и ми се завива всичко. Дали да пия към 17:30 1/2 ксанакс, за да се успокоя малко и да мога да свърша работа и къв 21:30 да пия останалат половинка или сега да изпия цяло.

# 34
  • Мнения: 2 860
Еви, не променяй нищо по схемата. Някой валидол изсмучи ако се налага.

# 35
  • Мнения: 121
Дайте ми съвет. Днес имам 1/2 ксанакс сутринта и 1 цяло вечерта. Обаче сега трябва да свърша нещо много важно на работа, а не мога да си помисля да тръгна, колкото по наближава часа, толкова по-нервна и напрегната ставам и ми се завива всичко. Дали да пия към 17:30 1/2 ксанакс, за да се успокоя малко и да мога да свърша работа и къв 21:30 да пия останалат половинка или сега да изпия цяло.

Здравей evak пийни си сега 1/2 ксанакс и остави другата за довечера.
Аз като видя зор също си взимам по 1/2 таблетка
Спокойна и ползотворна работа

# 36
  • Мнения: 765
Гала, знам че не трябва да се променя, ама няма да мога да отида да отида да направя декорацията, а е адски важно. Ирена, благодаря ти за отговора.Това че интервала на приемане на двете 1/2 ще  емного къс.

# 37
  • Мнения: 121
Гала, знам че не трябва да се променя, ама няма да мога да отида да отида да направя декорацията, а е адски важно. Ирена, благодаря ти за отговора.Това че интервала на приемане на двете 1/2 ще  емного къс.

аз например ако усещам че вечерта съм напрегната си взимам 1/2 обаче след 2 часа все още не съм заспала и виждам че "шанса" е почти нулев взимам още 1/2.
това естествено го правя много рядко на 5 месеца веднъж но няма проблем говорила съм с невролог. бъди спокойна няма проблем

# 38
  • Мнения: 121
Мария, направо ми писна от доктори вече втори месец. Просто мислех този път да оставя нещата, да не се вманиачавам като със световъртежа, ако изобщо е вманиачаване търсенето на диагноза. Но, ако другата седмица нещата не поотминат вече ще търся и други прегледи при кардиолог и евентуално за дишането-дробовете нещо. Най-важното е да направя ЯМр, да успея по някакъв начин. Може би в понеделник трябва да се обадя по телефона да ги питам, как ще се процедира при моето състояние там на ЯМр или и аз не знам, какво да направя.Има го и притеснението там в тръбата да не получа някой срив и да се стресна съвсем и да стане по-лошо състоянието. но е много важно сега да направя ЯМР.

Аз като ми правиха ЯМР по настояване на невроложката за да ми докаже че нямам проблем попитах доктора дали може да смуча валидол докато протече и той каза че няма никакъв проблем.  А повярвай ми че преди ЯМР имах чувството че сърцето ми щеше да се пръсне Crazy
но ето жива съм  Hug)

# 39
  • Мнения: 765
Аз съм правила два пъти ЯМР закрит заради Дискова хериня и един открит. На открития преди няколко месеца щях да откача, молех ги да спрът и им виках, спрете, спрете и ръкомахах с ръце, но те така и не спряха. нямах паник бутон. тогава нервите ми бяха добре и нямаше изобщо такъв проблем със световъртежа, а сега просто не знам.
А ти имаш ли виене на свят и люлеене или тези симптоми ги няма при теб?

# 40
  • Мнения: 121
Аз съм правила два пъти ЯМР закрит заради Дискова хериня и един открит. На открития преди няколко месеца щях да откача, молех ги да спрът и им виках, спрете, спрете и ръкомахах с ръце, но те така и не спряха. нямах паник бутон. тогава нервите ми бяха добре и нямаше изобщо такъв проблем със световъртежа, а сега просто не знам.
А ти имаш ли виене на свят и люлеене или тези симптоми ги няма при теб?

Виенето на свят май всички го имаме
но честно казано нямам такъв постоянен световъртеж и виене на свят
може да помолиш някой близък да влезе с теб ако така ще ти е по спокойно

# 41
  • Мнения: 64
Галка, онова с потупването е ТЕС. Силвата е свързана основно с позитивното мислене, но изисква постоянство и търпение. Аз смятам да опитам с бинаурални ритми, защото доста позитивни отзиви чух за тях  http://www.youtube.com/watch?v=9qeFClTZwNc

гала, алиннна, силва е по-скоро програмиране на мисленето и проектиране на реален резултат в света. не е само позитивно мислене, има техники стъпка по стъпка като как да сглобиш стол например. упражнения са си и с тях се научих да си премахвам главоболието, че навих и приятели да се упражняват, за да си помогнат.   Praynig

# 42
  • Мнения: 2 860
Да ви питам тия които сте със замайване и световъртеж. От светло като излезете навън като е тъмно по-зле ли ви е?
Ох, излязох за малко, ама много замаяно ми е в главата и виждам размазано, все едно комоцио имам.
Кристално, при теб от какво беше главоболието? Мигрена ли?

# 43
  • Мнения: 5 459
Оф вие ми изкарахте акъла с това ЯМР. Колко време стоиш в онази фуния? Много ли е тясно? Болезнено ли е?  ooooh!

# 44
  • Мнения: 765
Изобщо не е болезнено, но е тясно и много дискомфортно, не трябва да мърдаш изобщо, стои се 30-40 минути. Издава много силни звуци, дават слушалки или тапи.

Общи условия

Активация на акаунт