ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО - Тема №18

  • 76 475
  • 830
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 4 500
Ей мацки, как сте  Hug Опс, Еню забравих  Embarassed
Гала, дано си по-добре   bouquet Ми с Алина кво става  newsm78 Вече 7 дни не е писала  Confused Нали пътеката е 7 дни май

# 511
  • Мнения: 3 275
Ей мацки, как сте  Hug Опс, Еню забравих  Embarassed
Гала, дано си по-добре   bouquet Ми с Алина кво става  newsm78 Вече 7 дни не е писала  Confused Нали пътеката е 7 дни май
Аааа добре е добре е сега писа в другата тема за хойкането  Mr. Green Да я предам аз  Heart Eyes

# 512
  • Мнения: 4 500
Видях я в турската тема  Twisted Evil
Радвам се, че е добре щом дири Марамарис  Joy

# 513
  • Мнения: 3 275
Видях я в турската тема  Twisted Evil
Радвам се, че е добре щом дири Марамарис  Joy
hahaha Joy

# 514
  • Мнения: 2 860
Аз снощи бях на рожден ден на чалга кръчма. Не знам как ми го причиниха, отврат голям. Иначе горе долу съм по-добре, е пак си ги имам симптомите и залитането ама по леко, да чукна на дърво.

# 515
  • Мнения: 4 500
Да не ти пука за чалгата  Mr. Green Важното е, че си навън  Hug
Снощи бяхме на гости, пя Ивана за фон  Mr. Green, изпих 4 /!!!/ малки ракии и земетресението съм го пропуснала  Crazy
Иначе вчера сутринта яко се сдухах  Cry Въпреки, че пия Диклак вече 6 ден за тъпия кръст, той си боли. И кръста, и гърба и корема  Confused ЛЛ пусна урина - излезе чиста, демек не са бъбреци или цистит  Confused Не зная какво да правя  Confused Сега ми се върти в главата, че имам нещо лошо, крайно лошо.....нали се сещате за какво говоря  Sick
Варианта, който ми идва наум е да ми даде ЛЛ направление за нещо си и от там да искам направления от всеки специалист, за да разбера проблема.
Идеи?

# 516
  • Мнения: 2 860
Мен след раждането все си ме боли кръста. Мажи се с волтарен, магнезиово олио. Какво лошо може да ти има? Нещо дископатия сигурно, тя повече от седмица боли пък и все си наболява де.

# 517
  • Мнения: 4 500
За коремните болки се притеснявам аз...

# 518
  • Мнения: 5 459
 Laughing Здравейте   bouquet. Ми то сте писали, че сте се забравили. Вчера ме изписаха, ама един бабушлек цяла седмица или хъркаше като дзвер , или дрънкаше нонстоп простотии, та направо легнах и се наспах. Ми какво аз.......освен увредени шийни коренчета, съм се сдобила не с една, ами с две дискови хернии-на двата хрущяла. Значи световъртежите са ми от паническото разстройство. Скенерът показа, единствено, че имам мозък, което все е нещо  Joy. Щяла съм да ходя на санаториум, че ако не се повлияели херниите опс оперативна намеса.......хич даже не ми се чува. От друга страна имаше 4 жени с инсулт край мен и се оказа, че и 4 били с ПР и понеже симптомите били еднакви, та не разбрали , че имат инсулт, чак като паднали мъжете им ги завели и такааа....Познайте това как ме стресна, та си викам :Чудоооо, я си пий АД и мирувай. Едното мрънкало вдига кръвно от паники и така се сдобила с инсулт. Започнаха да и дават някакви успокоителни и кръвното и от 200,падна на 100.  Така, че да знаете паническото кръвно ,никак не е за пренебрегване. Аз по принцип съм хипотоничка. Миналата година, когато бях без АД кръвното ми скачаше до 160......като започнах да пия тритико и стимулотон за седмица кръвното ми падна на 100:60. Такова кръвно си поддържам сега.

# 519
# 520
  • Мнения: 5 459
Що нищо не казвате за земетресението, ааааааа?  Naughty

# 521
  • Мнения: 4 500
Пропуснахме гоооооооооо  Crazy

# 522
  • Мнения: 3 275
Що нищо не казвате за земетресението, ааааааа?  Naughty
Даже не съм го и усетила  Embarassed

# 523
  • Мнения: 5 459
Що нищо не казвате за земетресението, ааааааа?  Naughty
Даже не съм го и усетила  Embarassed
Ауууууууууууууу нас така ни разтресе снощи, че чак чашите сами започнаха да си викат наздраве  Mr. Green

# 524
  • Мнения: 2 860
Аз пък бях на едно хоро  Joy

Общи условия

Активация на акаунт