Лакочистител какъв?

  • 1 909
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 328
Много добре се чисти лак с тампони за дегримиране newsm10 smile3521

# 16
  • Мнения: 5 317

И аз съм доволна от Forte.
Преди това използвах на Manhattan  синият и също не беше лош.

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Препоръчайте ми, моля, някакъв лакочистител, който не изсушава прекалено ноктите и да е без ацетон. По възможност да се намира сравнително лесно по магазините.
  bouquet
По магазините не се намира лесно, но ако си намериш празно шише и дойдеш на кафе ще ти отсипя от моя, имам повече от половин кило.  Wink
Ако нямаш шише ще опитам да ти изровя от някъде.

# 18
  • Мнения: 27 524
Препоръчайте ми, моля, някакъв лакочистител, който не изсушава прекалено ноктите и да е без ацетон. По възможност да се намира сравнително лесно по магазините.
  bouquet
По магазините не се намира лесно, но ако си намериш празно шише и дойдеш на кафе ще ти отсипя от моя, имам повече от половин кило.  Wink
Ако нямаш шише ще опитам да ти изровя от някъде.

 newsm62 newsm62 newsm62

# 19
  • Мнения: 18 542
По магазините не се намира лесно, но ако си намериш празно шише и дойдеш на кафе ще ти отсипя от моя, имам повече от половин кило.  Wink
Ако нямаш шише ще опитам да ти изровя от някъде.
  Party идвам!
Само кажи кога!  Flutter Grinning

Аз ще почивам петък и събота, така че другата седмица съм на линия (без вторник, че пък тогава съм на зъбар)  Sick

# 20
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Да кажа и аз...
Ползвам лакочистителя на AVON- 150 мл., без ацетон, с едно намокряне на памука изтривам и 10 пръста, които или са лакирани с много ярки цветове, или със светли тонове, но много декорирани. Такова шишенце ме изкарва за около 5 месеца. Чистя се 2 пъти седмично. Струва 4,90 на промоция сега.

# 21
  • Мнения: 2 196
Синият лакочитител Манхатън е хубав и го има почти във всеки магазин за козметика. Wink

# 22
  • Варна
  • Мнения: 11 340
И аз ползвам лакочиститела на "Ейвън", без ацетон е и мирише много приятно. Чисти лака лесно. Купувам си го, когато е в промоция, за 4.90 лв.

# 23
  • София
  • Мнения: 39 772
Мдам, забраих да пише, че е розов тоз Форте, но явно сите с него действаме Simple Smile Аз също ползвам от време на време тампоните си за грим.
Най-трудно махам лак ако имам брокат огоре. Тогава е едно триене, едно чудо.

Общи условия

Активация на акаунт