Отговори
# 585
  • Мнения: 27 989
Благодаря на Неси Hug Heart Eyes, внесе малко инфо относно Хазал, не е ясно с кой партньор ще играе, ако участва в Марал, но канала бил кофти, сценариста е парфе Peace

Според Едже Ер изобщо не се е чуло за този проект и незнаят нищо- нито кой ще е режисьора, нито главните актьори, явно не е уточнено. Този Керем Дерен еямно е с отлично име, отзивите са много добри.

И сега предупреждавам, че е страшно  smile3505

https://vine.co/v/OAvDJtxFjX5

За най-смелите наградка  ura

Скрит текст:
    Hug сценариста е добър , но щом канала  не е     незнам , какъв успех ще има  сериала !  канал д  беше с добри позиции , а сега   си окепазяват сериалите  май Керем Чатай    държи канала  newsm78

# 586
  • Мнения: 15 884
Бибо Hug Heart Eyes Проф Heart Eyes Rolling Eyes Щерки 1-2 Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug
Сал не вденах...къде щерка ми виде Мичка Rolling Eyes

Зиз Hug Heart Eyes Я, ме я Mr. Green
Ирко Hug Heart Eyes Проф4е Hug Heart Eyes Наде Hug Heart Eyes Киар4е Hug Heart Eyes Релакс Hug Heart Eyes Биби Hug Heart Eyes Гале Hug Heart Eyes Бел Hug Heart Eyes Вани Hug Heart Eyes Феми Hug Heart Eyes и... последния да затвори вратата Joy а може и да съм изпуснала някой, ама много сте се разщъкали Laughing Hug Hug Hug Hug

# 587
  • Мнения: 27 989
 Здравейте на всички  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Heart Eyes

# 588
  • Мнения: 27 989
 ауууууууууу   , Яман ка целува  монитора  иска си Хазал  и тя  го гледа Mr. Green 

# 589
  • Мнения: 1 786
Момичета, да ви питам: Някой има ли регистрация в ПейПал, какво представлява системата, какви са таксите, сигурна ли е?  newsm78 newsm78 newsm78

# 590
  • Мнения: 15 884
Момичета, да ви питам: Някой има ли регистрация в ПейПал, какво представлява системата, какви са таксите, сигурна ли е?  newsm78 newsm78 newsm78


аз не мога да помогна, незная Rolling Eyes

# 591
  • Мнения: 21 201
В клю, клю предаването нищят бърдей партито(VIDEO: Çağatay Ulusoy last night @ Ece Yorenc's Birthday party! (05:37) )......голям праз, че са седнали един до друг в обща компания, Mr. Green то пък остава и да си раздават крушета. Joy

http://www.dailymotion.com/video/x28c6yn_soylemezsem-olmaz-21-10 … isim_tv?start=358

Чачун си отива с такси. Laughing







Киарче и аз не мога да ти помогна.

# 592
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 592
Момичета, да ви питам: Някой има ли регистрация в ПейПал, какво представлява системата, какви са таксите, сигурна ли е?  newsm78 newsm78 newsm78



През януари 2011 бях регистрирала една дебитна карта на ДСК - пазарувах само веднъж на стойност 29 долара и нямаше такса! Но ми се случи нещо много неприятно, в картата имах още към 160 долара, които бяха източени няколко дни по-късно! Пазарувах от канадски сайт регистриран в Люксембург- покупката схема за гоблен, която ми беше предоставена за изтегляне...От тогава не съм пазарувала...Многократно в продължение на 2 години ме канеха по имейла да подновя регистрацията, защото междувременно старата карта изтече, но така и не го направих....
Тук в Мамата бях намерила указания как да направя регистрацията, че не беше много лесно....

# 593
  • Мнения: 27 989
  снимали са Ча   Наде Hug ти ги сложи снимките    по бързо от мен  Mr. Green   коментират че се криели  , ся че са седнали   един до друг   то това нищо не значи

# 594
  • Мнения: 21 201
Аз пък чух Феми Hug стратегия, т.е, ясно ни е какво значи тази дума само, че отдааааавна това е изтъркан номер Peace за да се поддържа интерес към който и да е проект. Peace

# 595
  • Мнения: 27 989
  Наде  , те тази стратегия  не ги е измислил наш Ча   и защо той се потдава на това   ох, поне  спряха с колите и супените ресторанти

# 596
# 597
  • Мнения: 21 201
Сигурно аблова Laughing го е омазала с торта.

# 598
# 599
  • Мнения: 16 938
Днес има епизод на Древните. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт