"Прилив и отлив" - MedCezir с нов сезон поема в 114-та тема ;)

  • 32 717
  • 742
  •   1
Отговори
# 705
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 934

Наде,  Hug Hug Hug това ми е любимо Crazy Crazy Crazy Crazy

# 706
  • Мнения: 25 351
Хаштагът

ece yörenç ‏@eceyorenc 3m3 minutes ago

Medcezir'in bu akşamki etiketi #hayaldeolsa iyi eğlenceler


И да е мечта  Heart Eyes Дори да е мечта Heart Eyes

# 707
  • Мнения: 4 562
Хаштагът

ece yörenç ‏@eceyorenc 3m3 minutes ago

Medcezir'in bu akşamki etiketi #hayaldeolsa iyi eğlenceler


И да е мечта  Heart Eyes Дори да е мечта Heart Eyes

Ани,   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Златна сииии, еййй  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Hug Hug

# 708
  • Мнения: 4 562

Рени,  Hug Hug Hug Hug

Мой са гифчетата между другото, да този момент и на мене много ми е любим  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 709
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 934
Хаштагът

ece yörenç ‏@eceyorenc 3m3 minutes ago

Medcezir'in bu akşamki etiketi #hayaldeolsa iyi eğlenceler


И да е мечта  Heart Eyes Дори да е мечта Heart Eyes

  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet Макар да е мечта, да си помечтаят искат  Hug Hug Hug

# 710
  • Мнения: 20 795
Хаштагът

ece yörenç ‏@eceyorenc 3m3 minutes ago

Medcezir'in bu akşamki etiketi #hayaldeolsa iyi eğlenceler


И да е мечта  Heart Eyes Дори да е мечта Heart Eyes


Дано да видим тази мечта превърната и в реалност.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Вале  wavey

# 711
  • Мнения: 4 562
Новото клипче на, Диди, пускам го аз защото нея я е било срам, защото не пишела в тая тема и не искала да нахалства с един клип....  ooooh! ooooh! Heart Eyes Heart Eyes



 Hug Hug Hug Hug

# 712
  • Мнения: 4 562
Хаштагът

ece yörenç ‏@eceyorenc 3m3 minutes ago

Medcezir'in bu akşamki etiketi #hayaldeolsa iyi eğlenceler


И да е мечта  Heart Eyes Дори да е мечта Heart Eyes


Дано да видим тази мечта превърната и в реалност.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Вале  wavey

 smile3521 smile3521 smile3521 smile3521

# 713
  • Мнения: 626
Добър ден момичета петък ее Party Party PartyПожелавам на всички страхотен ден и много хубав епизод доеечера аз пак ще съм на работа за жалост и няма да мога да гледам с вас Sad Sad

# 714
  • Мнения: 618
Хаштагът

ece yörenç ‏@eceyorenc 3m3 minutes ago

Medcezir'in bu akşamki etiketi #hayaldeolsa iyi eğlenceler


И да е мечта  Heart Eyes Дори да е мечта Heart Eyes

  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet Макар да е мечта, да си помечтаят искат  Hug Hug Hug


ooooh! ooooh! ooooh!
ох, знам си аз, че Еджето само ще ни метне някакви нереални сценки, плод на въображението си, колкото да ни подлъже и разнежи, а после ще  ни захвърли на релсите, срещу идващия влак. Много ми е измамно щастието на Ямира, понеже е нереално хубаво. Но този прийом от турските филми ми е много гаден и не знам ако тук залитне към това режисьорката, лично аз ще вадя танк, не картечница. Дано не го направи  ooooh! ooooh! ooooh!



# 715
  • Мнения: 618
Като в една скорошна сапунка по БТВ -"Една любовна история": убиха главния герой, дето 100 серии го чакахме да го намери майка му и да се събере с любимата, но в последната серия даваха цял епизод какво би станало, ако не са го убили. #2gunfire #2gunfire #2gunfire Много мразя такива похвати в турските сериали. Сигурно съм си загубила въображението, ама това ме побърква и ми е супер нереалистично...   Sick
Дано н  Thinkingе ни забият към това и с нашия филм

# 716
  • Мнения: 618
 Hug Hug Hug
Хайде, Наденце, оздравявай, чайче от шипки с много лимони и на топличко у дома, но задължително с Чачи, а не с Крачи   hahaha Joy hahaha Joy щото  предизвиква кашлица Крачи  Joy hahaha Joy hahaha

# 717
  • Мнения: 4 562
Hug Hug Hug
Хайде, Наденце, оздравявай, чайче от шипки с много лимони и на топличко у дома, но задължително с Чачи, а не с Крачи   hahaha Joy hahaha Joy щото  предизвиква кашлица Крачи  Joy hahaha Joy hahaha

Валееее,  Hug Hug Hug Hug

Мерси, много миличка   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Ммдааа отидох си взех едно чайче и си седа на топличко сега ще гледам преведения епизод с едно чайче и висквитки и ми е суперррр, до довечера не мога да изчакам просто  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Hug Hug Blush Blush Blush Blush

# 718
  • Мнения: 27 735
Като в една скорошна сапунка по БТВ -"Една любовна история": убиха главния герой, дето 100 серии го чакахме да го намери майка му и да се събере с любимата, но в последната серия даваха цял епизод какво би станало, ако не са го убили. #2gunfire #2gunfire #2gunfire Много мразя такива похвати в турските сериали. Сигурно съм си загубила въображението, ама това ме побърква и ми е супер нереалистично...   Sick
Дано н  Thinkingе ни забият към това и с нашия филм

Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

нЕма, бе Вале,   Hug Hug Hug  Heart Eyes  наЩУ дизи е различно  Party Party Party Party

Много сладко подписче имаш  Heart Eyes Heart Eyes

# 719
  • Мнения: 20 795

От сета било.

Общи условия

Активация на акаунт