СУЕВЕРИЕ.....

  • 2 825
  • 56
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 111
Чувала съм го, но не вярвам в суеверия.

# 31
  • Мнения: 1 393
И аз го знам,на дъщеря ми първо каза БАБА,а сега си има братче  Simple Smile

# 32
  • Мнения: 668
Чувала съм го и въпреки, че моето дете каза първо ТАТИ и сега чакам момче, не вярвам много и го отдавам по-скоро на случайността.

# 33
  • Мнения: 516
И аз съм чувала такова нещо. Моята щерка каза първо Баба - сигурно ще е момиче пак Joy Joy Joy

# 34
  • Мнения: 287
Чувала съм го но нямам мого вяра в това.

# 35
  • Мнения: 1 150
Аз пък знам друго,
да попиташ детенце какво ще е бебето.
При мен може и съвпадение да беше.
Попитах детето на един приятел (детенцето е на 5г.) - каза 4е ще е момче - е такова е, пък знам ли, суеверия много  newsm78

# 36
  • Мнения: 660
Е , моят син каза първо мама , а сега чакаме братче !?
Обаче едно нещо съм забелязала , че е вярно / поне в повечето проверени от мен случаи / . Отзад на вратлето ако има нещо подобно на опашчица от коса , то следващото бебе ще е момиче ,а ако няма / т. е. линията на косата е равна / - момче.

# 37
  • Мнения: 3 537
Чувала съм ,ама си е само суеверие,не вярвам...

# 38
  • Мнения: 2 776
Не вярвам на такива неща.

# 39
  • Мнения: 8 769
Чувала съм такова поверие, но не вярвам. Една от първите думи, които каза дъщеря ми бяха мама или кака. По тази логика сегашният ми принц трябваше да е принцеса Mr. Green
Има нещо друго обаче, в което аз вярвам - в усета на децата. Когато питахме дъщеря ми какво ще си има (бях само във втория месец бременна) тя категорично отговори - братче. Естествено, не бяхме и отваряли допреди това дума за пола. Казвахме й,че ще си имаме бебе. Grinning

# 40
  • София
  • Мнения: 2 271
Може и да има такова суеверие, но нали не вярваш, че една дума може да определи пола на бебето ти  Stop

# 41
Какво ще кажете за твърдението, че съм урочасала бъдещата мама и вместо момиче родила момче .Видях я когато беше в деветия месец и казах, че бебчо ще е момче. А видеозоните и бабите казали-момиче.Как така в деветия месец изведнъж порастна пишка?

# 42
  • Мнения: 2 271
Чувала съм го, ама въобще не вярвам Naughty
Аз също!

# 43
  • Мнения: 3 760
В повечето случаи бебто казва първо мама... Така, че не вярвам.  Обаче в това:
...Има нещо друго обаче, в което аз вярвам - в усета на децата. Когато питахме дъщеря ми какво ще си има (бях само във втория месец бременна) тя категорично отговори - братче. Естествено, не бяхме и отваряли допреди това дума за пола. Казвахме й,че ще си имаме бебе. Grinning
и това:
Аз пък знам друго,
да попиташ детенце какво ще е бебето.
При мен може и съвпадение да беше.
Попитах детето на един приятел (детенцето е на 5г.) - каза 4е ще е момче - е такова е, пък знам ли, суеверия много newsm78
съм много склонна да вярвам. Изглежда, че малките деца виждат и знаят неща, които за нас са недостъпни.

# 44
  • Мнения: 5 317

Не съм чувала за такова суеверие и не вярвам.

Общи условия

Активация на акаунт