усещане за пола на детето

  • 5 399
  • 110
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 563
Винаги съм знаела, че ще е момиче-още откакто разбрах, че съм бременна! Но harmony_broken чудесно го е казала!
на родилната маса даже не питах какво е, а здраво ли ми е бебето, има ли си всичко:)
В края на краищата-да са живи и здрави, пък каквото дойде  Wink

# 16
  • Мнения: 1 840
Първия път предчувствието ме излъга - мислех, че ще бъде момче (а може би много ми се е искало), но не - беше момиче. Вторият път още от началото бременността ми беше по-различна. Бях се навила за още едно момиче, така че не се замислях за пола, за да не се чувствам отново разочарована. Но разликите бяха следните: с първата бременност първите три месеца ми се гадеше от кисело, при втората обратно - само кисели храни можех да понасям, дори любимите ми вафли "Боровец" не можех да ям. Коремът ми беше доста по-различен в сравнение с първия път - заострен и издаден много напред. С първата бременност лицето ми отече, особено в носа; с втората - лицето ми изобщо не се промени. И така - второто ми дете е момче. Но на тези неща не знам дали може да се вярва. Една приятелка с две момчета имаше съвсем различни бременности, била е сигурна, че второто ще е момиче, но не - пак момче.

# 17
  • Мнения: 2 587
Нямах.
Още от начало бях убедена че е момче и се обръщах към бебо с "той",но то пък излезе момиченце.

# 18
  • Мнения: 344
Бях сигурна, че ще имам момиче още от самото начало на бременността. Просто имах някакво вътрешно усещане.

# 19
  • Мнения: 125
Още от самото начало знаех пола и на двете си деца.Имах вътрешно усещане,което беше много силно.Сега съм бремена за 3 път и пак знаех пола,когато ме гледаха на екограв казаха момиче,а аз им казах вече знам.Не мога да го обесня,но го чувствам.То е нещо по силно от мен.

# 20
  • София
  • Мнения: 2 164
Още щом разбрах, че съм бременна, знаех, че ще е момиченце.

# 21
  • Мнения: 4 362
Все още незная със сигурност пола на 100 % ,но вътрешно си знам,че ще е момче,дали съм права.... времето ще покаже  Grinning

# 22
  • Мнения: 1 622
Не бих казала, че съм имала усещане, а по-скоро силно желание да е момиче! По време на бременността ми всички твърдяха, че ще е момче, защото беше доста едричко и заради гореспоменатото разхубавяване. Дори вечерта преди раждането (приеха ме предния ден, за да ме подготвят, защото имаха съмнение, че може да се наложи секцио заради едрото бебе) дежурната гинеколожка ме гледа на видеозона и твърдеше, че е момче. А на следващия ден, в13.20 ч, когато родих (напънах се и минах без секцио, макар че съм 1,60 м, а бебето беше 3,650 кг!) си надигнах главата и попитах "Какво е?". Отговориха ми "Момиче", аз изкрещях "YES" и веднага ме пратиха с пълна упойка на едно безоблачно място...  Joy

# 23
  • Мнения: 1 930
Убедена бях , че нося мъж в корема си, но ме беше страх да си призная Wink.

# 24
  • Мнения: 4 668
От самото начало бях сигурна , че бебчето е момче ! Така го усещах . Отделно и аз си исках момченце . След това вече ми потвърдиха и на 3D, но дори и да не бяха , аз си знаех .  stork-boy

# 25
  • Мнения: 247
Винаги съм знаела, че ще е момче! Още преди да ми кажат пола говорех за него в мъжки род Grinning А иначе не мисля, че полът има строга зависимост с това, как изглежда бъдещата майка - нещата там са твърде индивидуални.  Wink

# 26
  • Мнения: 2 047
  Имах усещане , че ще е момче, а то излезе момиче. Hug

# 27
  • Мнения: 307
Аз имах шесто чувство за пола на децата си, което се оказа вярно.

# 28
  • Мнения: 535
 BlushАз първия път имах 100%усещане,че ще е момиче и накрая се оказа,че съм била права.Сега до последно незнаех какво да мисля,обаче ще е момченце на видеозона се разбра.Иначе визуално ми се струва,че нямам разлика от първата си бременност.Единствено за разлика от първото това бебе ме скъсва от ритници,на моменти не издържам!  #2gunfire

# 29
  • Мнения: 485
  Имах усещане , че ще е момче, а то излезе момиче. Hug

А при мен беше точно обратното  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт