След "Любов и наказание" /Aşk ve Ceza/ с Нургюл Й. и Мурат Й. ~5 в 1~ Тема 168

  • 38 899
  • 738
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 8 423
Здравейте ЛиНки  Hug Hug Hug
Честит Празник на всички празнуващи днес Димитровден  smile3521
Дименце Hug Hug Hug Честит Имен Ден ! Да си жива,здрава и много щастлива !

Танче Hug много хубави снимки от Парампарча си ни донесла  smile3521
Нургюл  е много  готина на всички фотки ,а на някои от тях ми напомня на Султан  smile3521
Кети Hug
Аз днес цял ден не мога да се синхронизирам с новото време и не ми върви  smile3518.И сега оставих всичко и си гледам любимия сериал  smile3521
Джейдата как подпитва къде е Пала  smile3511
Айдееее Лейля разбра за болестта на Шахнур.
Татко Саваш и мама Ясемин ще си видят бебенцето  smile3521
Саваш- дъщеря ми се усмихва на мен нали  smile3521

# 76
  • Мнения: 1 863
Ени  Hug

  И аз много обичам момента, когато Агата попита - Дъщеря ми се усмихва, нали?  Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile  Колко е доволен и щастлив, че е познал! Joy Joy Joy Joy


# 77
# 78
  • Мнения: 8 423
Танче smile3521
Ей на тоя Явуз ще му се спука жлъчката от злоба ,че двата рода ще се помирят .не може да го позволи той това нещо-как ще са щастливи те и най-вече Саваш докато той е в затвора   smile3511.Жалко за Ешреф ,ще си отиде без време заради лудостта на Явуз  smile3521
Айдее бебчето вече си има име Масал  smile3521 и на мен ми харесва  smile3521

Последна редакция: нд, 26 окт 2014, 17:14 от Eny87

# 79
  • Мнения: 1 863
 Ени, Явуз остана гад до последната секунда от живота си. #2gunfire #2gunfire #2gunfire bash bash bash Първия път много плаках за Ешреф Cry Cry Cry Cry Cry

  Откраднах едно видео от Ели,  Wink Не че разбирам какво говорят, но като виждам и чувам Мурат - гледам Joy Joy Joy

http://tvarsivi.com/player.php?i=2014100544449

# 80
# 81
  • Мнения: 1 863
 И да завършим уикенда ЛиН с нещо по приятно, от смъртта на Ешреф.


http://vbox7.com/play:07120f975d

# 82
  • Мнения: 1 863
New  Heart Eyes ... както се пише във ФБ Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes  Ама какъв Ага само... леле, толкова ли брадат трябва да е през 40-те години Joy Joy Joy Joy



Akasya Avm Acıbadem - Istanbul
https://www.google.gr/search?q=akasya+avm+ac%C4%B1badem&biw= … &ved=0CEMQsAQ

 Значи Мурат е бил на пазар  Heart Eyes

Последна редакция: нд, 26 окт 2014, 19:24 от Tsarinna

# 83
  • Мнения: 2 742
 wavey wavey wavey wavey wavey

Честит празник и от мен!
Дими, Hug да е живо и здраво името ти и ти също!

# 84
  • Мнения: 2 742
Аз и днес не можах да гледам. За мен е работен ден  Weary

Танче, на нашия човек не мога да му хвана маршрутите. Оня ден в Адана, днес в Истанбул. А да не говорим от лятото колко снимки има из молове.  #Crazy Joy Joy Joy Съвсем поднови гордероба. И това палтенце май е ново  newsm78 А с тези очила придобива съвсем интелектуален вид. На мен брадата ми харесва, но може да не я пуска за сериала, а просто да си почива.
А  и да не забравя - в Кан са се продавали и ЛиН , и Сускунлар, с една дума "неуспешните" сериали.
 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Mipcom Cannes -October 2014

# 85
  • Мнения: 1 863
  Марти, палтенце, очилца, любимата ми шапчица... напълно нов фейс Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Втора снимка с очила вече има, дали е мода или... аз мога да го науча как се слагат лещи Joy Joy Joy Joy Коментира се, че вероятно се подвизава в азиатската част, за по-голямо спокойствие. Ама това са предположения само. Grinning Пък от папараците има ли спокойствие. И днес видеото, което се тиражира, пак са стари клюки и нищо ново... що за медии, що за новини... ние това го знаем от 4 месеца Joy Joy Joy Joy

# 86
  • Мнения: 880
Мили мои дружки веселушки! newsm10 newsm03
Малко късно се явявам при вас,ама много задачки днес!
Ени, HugТанче Hug,Марти, HugКети HugХриси, HugРуми Hug
Благодаря за хубавите ви пожелания- вие наистина ме трогвате от сърце!

Да почерпя все пак ,нали newsm78 smile3521 smile3503

Скрит текст:







Последна редакция: пн, 27 окт 2014, 16:11 от Dimeto_M

# 87
  • Мнения: 1 863
  Диме, вземам си чаша червено вино, че преядох тази вечер Joy Joy Joy Наздраве! Cheers! Şerefe!

# 88
  • Мнения: 1 863
  Лека нощ, момичета!

# 89
  • Мнения: 8 423
Дими HugМарти Hug
Танче нова и хубава снимка на Мурат си ни донесла   smile3521

Последна редакция: пн, 27 окт 2014, 01:02 от Eny87

Общи условия

Активация на акаунт