Боледуване на децата ни - тема 18

  • 30 017
  • 737
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 21 332
Ами сега и останалите болни  , стискам палци да се оправите   bouquet Peace

Ние още сме на АБ-то ,така като гледам ще има за днес и утре,много икономичен този Панцеф.

# 691
  • Мнения: 2 352
Ние още сме на АБ-то ,така като гледам ще има за днес и утре,много икономичен този Панцеф.[/b]
Свържете се с лекаря, за да ви каже дали нямате нужда от втора опаковка. (Правилно ли съм запомнила, че и предишния прием на АБ ви беше на точно този Панцеф?)

# 692
  • Мнения: 21 332
Ние още сме на АБ-то ,така като гледам ще има за днес и утре,много икономичен този Панцеф.[/b]
Свържете се с лекаря, за да ви каже дали нямате нужда от втора опаковка. (Правилно ли съм запомнила, че и предишния прием на АБ ви беше на точно този Панцеф?)

Предишният беше Клацид.
Да,сега ще й звънна към 13 ч,че са в обедна почивка.

Благодаря   bouquet

# 693
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Момичета искам да ви попитам как да накарам детето да изхвэрля секрета? Тя го
Преглъща явно и съонветно пак се закашля. Отхрачването е сложно.
Лекари са ме успокоявали, че това не е проблем. Важното е да се втечни. Донякъде се изчиства през носа.  Peace
Или чрез изхожданията... Simple Smile
При малки деца които нямат навика да издухват носа секрета се преглъща и след това излиза във вид на лека слуз чрез изпражненията в което няма нищо тревожно  Peace

# 694
  • Мнения: 21 332
ЛЛ каза,че нямало нужда от втори АБ.

Утре е 8-мият ден.

# 695
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
ЛЛ каза,че нямало нужда от втори АБ.

Утре е 8-мият ден.

Без преглед и само по телефона???
Лично аз бих направила вторичен такъв,но ти си знаеш.

# 696
  • Мнения: 21 332
ЛЛ каза,че нямало нужда от втори АБ.

Утре е 8-мият ден.

Без преглед???
Лично аз бих направила вторичен такъв,но ти си знаеш.
Ходили са  Peace
Аз първо на тях звъънах и са отишли,после на нея като не знаех,че са ходили и тя ми сподели   bouquet

Последна редакция: пт, 07 ное 2014, 13:33 от малката лисичка

# 697
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 856
Девичка, това което казваш за скрета с изхожданията за пръв път го чувам. Дано наистита е така. А за издухването на носа, малката си духа, но почти нищо не излиза, няма сополи.

# 698
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Девичка, това което казваш за скрета с изхожданията за пръв път го чувам. Дано наистита е така. А за издухването на носа, малката си духа, но почти нищо не излиза, няма сополи.
Всеки читав педиатър би те успокоил с това  Hug

# 699
  • Мнения: 1 383
Копирам от темата за астмата каквото писах.

Оф и ние от вчера сме в отбора на кашлящите.Не знам какво да направя в момента. Кашля сухо и от времена време с примеси на нещо влажно. През нощта по едно време си сложих ръката на гърба му и имаше нещо като вибриране,но и той хъркаше точно по това време. Спря да хърка и вибрирането спря. Не знам дали да въвеждам инхалации. Ей сега се доближавам до него и го чувам, че подсмърча. След малко ще се гоним да отпушваме носа. Имам Флудитек , Тусавит и Амбрекс. Не знам кое да включвам. Пием Сингулер и ме е страх досега лекарство да не е потискало и всъщност да смес пневмония.А така ми се иска да избегнем поне този месец АБ.

Даже сега мерих с 36.7 е. То е ясно чедо довечера повече ще вдигне.Аз и на работа трябва да вървя.Много ми е тежко. Страхувам се. Как пък за другите деца поне частично им се намери решение на проблема, а на нас не и не. Всеки месец ми страда детето и аз покрай него.

# 700
  • Мнения: 3 836
Кими,36,7 не е висока температура,даже повишена не е.Пробвай нещо хомеопатично за кашлицата,момичетата доста неща са сподеяли,много чай с мед,компреси.Ако има хрема промивай често.Поне при нас почти не е имало самостоятелна кашлица,винаги е от секретите в носа.

# 701
  • Мнения: 1 383
То 36 и 7 не е висока,но за сутринта е висока. До довечера субфебрилна ще стане. Аз за термометрите и субфебрилната температура рефератмога да напиша. Той не спира да кашля. Ясно ми е че е със спазъм. А аз като едно говедо само седя рева, хапя се  от яд,чене мога да помогна вместо да мисля за решение на проблема.

# 702
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 406
Кими, то така започва, при някои със суха кашлица.
Въпроса е да я обърне твоето момче към влажна. Тогава започваш Флудитек или други за отхрачване. Да споделя, че съм доволна от Бронхостоп при сина ми. Действа отхрачващо. А, аз сега и за мен си взех един, че имам задна храма и всякаква Crazy
Та, Кими гледай да го овлажняваш, може чисти инхалации само с физ. разтвор.
Промивки и духане, да излизат на пред.
Давай да смуче разни за гласа/ако спадне/ или за гърло.
Давай чай, колкото пъти се сетиш. Хладък, непременно да пие течности.
Сингулер не знам дори какво е Rolling Eyes
И отпушващи капки само ако е запушен носа през ноща или при следобеден сън, че много изсушават лигавицата Peace

# 703
  • Мнения: 3 836
Защо да е висока за сутринта?Ще вдигне до довечера,ако не се успокоиш!Стегни се и вземи нещата в свои ръце!Направи инхалация с ФР,наложи му гърдите с мед и отивай да му направиш един чай с мед.Дай му нещо за кашлицата,промий му носа и иди му вземи нещо хомеопатично-момичетата ще кажат какво,аз само Хомеовокс съм давала и кашлицата е намалявала.Извинявай,че така наставнически...,но трябва да се стигнеш!Не можеш да си представиш как прекрасно те разбирам и колко рев съм изревала и още рева,като не е добре Габи.Знам,че е ужасно трудно-работа,болно дете,болнични,безпаричие...Всичко ще е наред!Само се успокой и дейсвай!Толкова хубави съвети има в темата,възползвайте се.Заведи го да го чуят ако имаш възможност.Кураж Hug Hug Hug

# 704
  • Мнения: 18 739
Сутрин също е нормално да е повишена температурата. Затова в болниците в 6h нахълтват с термометрите.

Общи условия

Активация на акаунт