Fatih Harbiye ~ една съвременна история за Пепеляшка ~ Тема 21

  • 15 588
  • 747
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 22 068
Официално вече сме преместени в неделя, на сайта на Шоу ТВ е обявено  Peace


Сега остава да каже някой, с кой се борим в неделя към 20 часа  Thinking

# 736
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 516
В Неделя, аз нямам представа щото не гледам нищо  Thinking

# 737
  • близо до брега на морето
  • Мнения: 10 202
Официално вече сме преместени в неделя, на сайта на Шоу ТВ е обявено  Peace


Сега остава да каже някой, с кой се борим в неделя към 20 часа  Thinking
Е значи съм разбрала най-важното Joy Joy JoyЗа в неделя и аз не знам-там съм почивка,досега Joy Joy Joy

# 738
# 739
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 516
Изобще не съм закъсняла, баш на време дойдох  hahaha hahaha hahaha hahaha

# 740
  • Мнения: 22 068
Ирче  Hug хапнахме го вече с Васето и Мимето   Laughing

Булките бегълки били в неделя

# 741
  • близо до брега на морето
  • Мнения: 10 202
Ирче  Hug хапнахме го вече с Васето и Мимето   Laughing

Булките бегълки били в неделя
Е, тях може и да ги минем у тези рейтинги.Между другото те как се държат newsm78Имаше един сериал за едно хлапе-Кючюк ага май беше-на мен ми изглеждаше тъп, но беше добре--комшиите го гледаха явно.Не мога ги разбера - затова не се и мъча Laughing

# 742
  • Мнения: 22 068
Миме  Hug аз не мога да разбера логиката на комшиите  Peace Явно тъпи сериали имат бая висок рейтинг - Малкия ага, Черешките... различават ни се вкусовете нещо  Whistling
Аз не мога да си представя, че Ойкю и Аяз се харесват повече от Нериман и Маджит... откъдето и да го погледнеш, е абсурдно. Но техния рейтинг и 8 примерно, нашия - 2,5  ooooh!

# 743
  • близо до брега на морето
  • Мнения: 10 202
Еви Hugкакво става със сериала на Керем - няма ли да започва или е започнал и съм го отървала hahaha

# 744
  • Мнения: 22 068
Днес излезе информация, че първата седмица на ноември почва, не си го оттървала  Laughing Laughing Laughing
Другата седмица май в сряда, ама не е сигурно все още  Peace

# 745
  • близо до брега на морето
  • Мнения: 10 202
Днес излезе информация, че първата седмица на ноември почва, не си го оттървала  Laughing Laughing Laughing
Другата седмица май в сряда, ама не е сигурно все още  Peace
Аууууу, тогава гледам КПА-много ме е яд като ми се дублират филми. Сега от любопитство метнах Милост-и там се зарибих hahaha hahaha hahaha

# 746
  • Мнения: 5 591
Днес излезе информация, че първата седмица на ноември почва, не си го оттървала  Laughing Laughing Laughing
Другата седмица май в сряда, ама не е сигурно все още  Peace
Аууууу, тогава гледам КПА-много ме е яд като ми се дублират филми.[/color ]Сега от любопитство метнах Милост-и там се зарибих hahaha hahaha hahaha

И  на мен ме е яд,  newsm78 как ще съчетавам КПА  с Грешникът ........... ooooh!
......... що не избраха друг ден меселя петък ........


Последна редакция: пн, 27 окт 2014, 21:22 от лава

# 747
  • близо до брега на морето
  • Мнения: 10 202
Днес излезе информация, че първата седмица на ноември почва, не си го оттървала  Laughing Laughing Laughing
Другата седмица май в сряда, ама не е сигурно все още  Peace
Аууууу, тогава гледам КПА-много ме е яд като ми се дублират филми.[/color ]Сега от любопитство метнах Милост-и там се зарибих hahaha hahaha hahaha

И  на мен ме е яд,  newsm78 как ще съчетавам КПА  с Грешникът ........... ooooh!
......... що не избраха друг ден меселя петък ........



А сакън Naughtyаз петък си гледам кардото-друго не моа поема Laughing

Общи условия

Активация на акаунт