iHerb.com - най-добрият сайт за хранителни добавки и козметика - 60-та тема

  • 45 001
  • 726
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 36 174

Започвам прием на протеолитични ензими, приемам и омега 3 и също така трябва да започна Магнезий, Л- аргинин и Инозитол  #Crazy  та незнам как ще се оправям... Очаквам съвет, може и на лични.
 
ПЕнзими - 1 час преди и 2 часа след хранене с повече вода
започва се с ниска доза
1 ден - 1 капс.
2 ден - 2 капс.
3 ден - 3 капс..... от вид 

Аргинин и Инозитол - на гладно с повече вода, далеч от кафе, защото то унищожава Инозитола. Изпиваш ги и след 1-2 часа изпиваш ПЕнз.
Омега 3 след хранене
Магнезий, когато искаш

iHerb®  Код  при  Първа поръчка:      YUL919

# 676
  • Мнения: 195
Благодаря denis, а на ПЕнзими пречи ли им кафето?

# 677
  • София
  • Мнения: 36 174
 
Благодаря denis, а на ПЕнзими пречи ли им кафето?
Не
ПЕнз. не ги съобразяваш с кафето, само с храната / и все пак не ги пий с кафето/
Освен, ако кафето не е със сметана, мляко и т.н. Simple Smile - защото това са протеини
Кафето на гладно се усвоява до 10-на мин.  ако е чисто, ако е с мляко - от 20-30  до 1-1,5 часа, зависи от кол-вото мляко
 

# 678
  • София
  • Мнения: 1 919


Очаква ли се да има нещо за черния петък от сайта, имате ли спомен от миналата година?

Код за отстъпка при първа поръчка в iherb.com -KTM198
[/quote]


за кой черен петък става въпрос?

# 679
  • София
  • Мнения: 36 174
Последният петък на ноември /28.11 тази год. / когато търговците пускат големи намаления  Peace
Скрит текст:
Черен петък в съвременната битова култура на САЩ е денят след Деня на благодарността, който е възприет за начало на коледния пазар.
На този ден обикновено се предлага намаление на цените на стоките и чувствителните към изгодата американци започват лудо пазаруване.
Миналата година имаше не черен за iHerb,  а Зелени петък и събота и промоцията беше:   Стъклената чаша за чай с цедка + Блендера с топчето бъркалка = за 4$

iHerb®  Код  при  Първа поръчка:      YUL919

# 680
  • Мнения: 165
 Laughing денис така ми помогна! не бях влизала от доста време и точно на твоя пост попадам - малката иска загряваща играчка от някакви реклами-твоята е по-евтина и мисля направо да я грабвам:) не видях никакви размери обаче? ако не ти е спешно като получа споделя как е

# 681
  • София
  • Мнения: 36 174
Laughing денис така ми помогна! не бях влизала от доста време и точно на твоя пост попадам - малката иска загряваща играчка от някакви реклами-твоята е по-евтина и мисля направо да я грабвам:) не видях никакви размери обаче? ако не ти е спешно като получа споделя как е
Аз вече го поръчах  Peace
Доста време чаках да се появи и не ми се рискуваше да чакам още
Тези продукти се изчерпват бързо
ПП.
http://carex.com/item/BBF1602-06/Buddy-Bear/#.VGkEozSsVe8
Product Dims (h x w x d)16" x 6" x 5"  / x 2,54cm умножаваш/

# 682
  • при моите любими
  • Мнения: 2 572
Може ли да ми препоръчате нещо за жена в менопауза и постоянно я обливат топли вълни. Приемам всякакви линкове на добавки, витамини и чайчета. Всичко което мога да взема от сайта.

# 683
  • Мнения: 63
denis в сайта нали не е същия мечок отколкото в твоята препратка? в iherb като че ли по-малък...

# 684
  • Варна
  • Мнения: 669
Хубав е, по-скоро с фини частици, почиства добре, не изсушава, аромата е свеж / на зелении/, цветът зелен - като зелени водорасли. Заслужава си, марката предлага много кач-вени продукти  Peace
Hug Денис
Взимам го!  Mr. Green
Метнах на риск и една органик спиралка: http://www.iherb.com/Physician-s-Formula-Inc-Organic-Wear-Mascar … 26-oz-7-5-g/41436
И едно червило, пак органик: http://www.iherb.com/Colorganics-Inc-Hemp-Organics-Organic-Lip-T … 09-oz-2-5-g/24807
А пък за тези сенки, не можах да се въздържа/$1,60/..., дано да няма големи изненади Grinning http://www.iherb.com/E-L-F-Cosmetics-Beauty-On-The-Go-Single-Pal … 88-oz-8-2-g/59899

Код за отстъпка от $5 или $10 при първа поръчка от iHerb® - QCN732

# 685
  • София
  • Мнения: 791

Polly тази спирала  я имам от години, буквално, купих я защото много ми смъдят очите от спиралите, които си купувам от тук, но от тази този проблем го няма! Иначе спирала не ползвам ежедневно, по-скоро за случай си слагам.

Последна редакция: пн, 17 ное 2014, 14:25 от giuli

# 686
  • София
  • Мнения: 36 174
denis в сайта нали не е същия мечок отколкото в твоята препратка? в iherb като че ли по-малък...
Според мен е същия мечок. Не открих да има различни размери мечета.
Дименсията на кутията  от iherb е 5.2 x 7.4 x 10.2  тегло 1.95 lbs (0.88kg)
 а в сайта на производителя:   10.13" x 7.5" x 5.13" тегло  2 lbs. разминаването е много малко
Като го получа ще споделя  Peace

iHerb®  Код  при  Първа поръчка:      YUL919

# 687
  • Варна
  • Мнения: 669
giuli, благодаря за отзива! Аз разбрах за какво става дума, но линка, който си пуснала е грешен  Peace

Код за отстъпка от $5 или $10 при първа поръчка от iHerb® - QCN732

# 688
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Може ли да ми препоръчате нещо за жена в менопауза и постоянно я обливат топли вълни. Приемам всякакви линкове на добавки, витамини и чайчета. Всичко което мога да взема от сайта.

Мака върши чудесна работа (не мак, а мака си се казва), казвам от опит - обаче е мега отвратителна на вкус! Така че има два варианта - или да се вземе на капсули, за да не се усеща толкова, но тогава не е сурова, или да се взима на прах - тогава е сурова и макс потентна, но гадна на вкус. Вкусът й се убива достатъчно прилично в шейк от мляко, фъстъчено масло, банан и какао (буквално не се усеща) и в други шейкове с мляко и плодове, но трябва да е поне 400-500 гр шейк, за да се прикрие. Иначе с малко прилъгване е евентуално сравнително по-поносима, разбъркана с кисело мляко и много канела!

# 689
  • София
  • Мнения: 36 174
Само да вметна за Мака
При менопауза, нивата на естрогените и без това са високи/защото липсва прогестерона - който е единствения балансьор на естрогените/, а Мака повишава още повече нивата им, както и на тестостерона.
Така че, по-внимателно с Мака, богата е на фитоестрогени.

ПП. Високите нива на естрогените са предпоставка за различни проблеми и онкозаболявания: ендометриоза, хиперплазия на МЛ, миома на матката, кисти на яйчниците  /ПКЯ/,  разрастване на жлезите /гърдите - при мъже и жени, простатна  - при мъжете/, рак на яйчниците, тестисите, надбъбречните жлези и т,н

--------------------------------------------------
От термо Мечето останаха 10 броя, ако някой го иска да побърза / аз го чаках повече от 2 месеца/

iHerb®  Код  при  Първа поръчка:      YUL919

Общи условия

Активация на акаунт